Jump to content


Photo
- - - - -

Ostale utakmice ovog sampionata LIVE


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
891 replies to this topic

#31 statista

statista
  • Members
  • 1,136 posts

Posted 28 August 2010 - 23:23

Usudio bih se da kazem (a to sam mislio i pre vecerasnjeg poraza Spanaca) da su oni bez Gasola i Kalderona duplo slabija ekipa.
Takodje cu reci (a to sam mislio i juce) da su jedine dve ekipe koje ce sigurno uzeti medalje SAD i Srbija.


Izbegneš Amere do finala i srebro je gotovo sigurica. :thumbs: :) :blink:

Svi ostali mogu da se dobiju ali ovaj tim USA je ipak previše jak. S njima mora maksimalno da se uspori igra, da se umrtvi i pokuša sa nekom taktikom na relativno manjem broju poena. Inače ako te uhvate u mašinu sve je gotovo za manje od pet minuta. Inače Hrvati imaju sasvim dobru ekipu biće jako interesanta utakmca sa Janezima posebno jer se "vole" skoro pa ko mi i Hrvati.

#32 ChrisJudd

ChrisJudd
  • Members
  • 925 posts

Posted 28 August 2010 - 23:26

I prošle godine su izgledali slabi i ranjivi u grupi, pa su se kasnije prošetali. Ne kažem ja da su se oni pre utakmice dogovorili da puste Francuze, nego mislim da ih takmičenje u grupi ne motiviše previše, a pogotovo ako je "nagrada" za prvo mesto duel sa USA u polufinalu.

#33 midnight rambler

midnight rambler
  • Members
  • 2,358 posts

Posted 28 August 2010 - 23:40

I prošle godine su izgledali slabi i ranjivi u grupi, pa su se kasnije prošetali. Ne kažem ja da su se oni pre utakmice dogovorili da puste Francuze, nego mislim da ih takmičenje u grupi ne motiviše previše, a pogotovo ako je "nagrada" za prvo mesto duel sa USA u polufinalu.

Meni se cini da su neki od njihovih vaznih igraca iz prethodnog perioda jednostavno osetno losiji nego sto su bili, a tu prevashodno mislim na Navara i Garbahosu.
Mumbru i Rejes nisu igraci koji prave razliku, kao ni Rubio. Jedino je tu Fernandes bolji nego sto je bio. Sve u svemu, nisu oni po kvalitetu toliko homogena ekipa da bi uspesno nadomestili izostanak dvojice najboljih. I to ce se u odlucujucim utakmicama videti.

#34 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 28 August 2010 - 23:40

Zavrsili Ameri ... Nema sta , odlicni su . Danas su igraci iz "drugog plana" odigrali sjajno , pre svega Gordon i Love , Gordon je dao 17p a Love je imao 10 skokova... A tek Westbrook - odigrao je maestralno . Durant , Billups i Odom , udarne igle , su odmarali veci deo meca . Rudy Gay takodje veoma dobar ...
Hrvati imaju sasvim solidnu ekipu i dobro su se borili

#35 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 29 August 2010 - 01:29

Treba imati u vidu da su Hrvati ocajno sutirali, da je Ukic bio blago receno nevidljiv, i da sve u svemu, Hrvati imaju dosta tanku ekipu, i nepostojecu klupu. Mada su me Ameri uverili da su sigurno prvi favoriti, tu nema sumnje.

#36 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 29 August 2010 - 01:32

Popovic i Bogdanovic su bili vise nego solidni , a i Hrvatska je solidna ekipa - Kus , Ukic , Planinic , Bogdanovic , Popovic , Tomic - sve su to korektni igraci i bice oni dobri , ne sumnjam . Ameri mogu dosta bolje od ovoga sto su danas prikazali ... Odom , Bilaps i Durant ce se cuvati za najvaznije meceve...

#37 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 29 August 2010 - 01:40

Solidna ekipa - da. Ali ni cetvrtfinale im ne predvidjam, odnosno, to bi im bila premija. Jednostavno nisu dovoljno dobri. Prvo, nemaju vodju, a oni koji bi to trebalo da budu iz moje vizure, Ukic i Tomas, eventualno Tomic, danas nisu postojali. Drugo, videlo se lepo da imaju malo timskih akcija, da igraju na sut, pa kako krene, a danas mi sa kim smo igrali igrali, imali smo fuckin' 30-40 asistencija! Ja to nisam video u zivotu na kosarkaskoj utakmici! Uz sve skrivanje karata. Ameri su brzi i jaki. Ne igraju kao tim, ali sada za promenu igraju angazovano i pokretljivo u odbrani. Vestbruk je najbrzi igrac na prvenstvu, Gordon sjajan suter, Odom i Durant klase. Najbolji su. Ali ne i nepobedivi :thumbs:

#38 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 29 August 2010 - 01:45

Solidna ekipa - da. Ali ni cetvrtfinale im ne predvidjam, odnosno, to bi im bila premija. Jednostavno nisu dovoljno dobri. Prvo, nemaju vodju, a oni koji bi to trebalo da budu iz moje vizure, Ukic i Tomas, eventualno Tomic, danas nisu postojali. Drugo, videlo se lepo da imaju malo timskih akcija, da igraju na sut, pa kako krene, a danas mi sa kim smo igrali igrali, imali smo fuckin' 30-40 asistencija! Ja to nisam video u zivotu na kosarkaskoj utakmici! Uz sve skrivanje karata. Ameri su brzi i jaki. Ne igraju kao tim, ali sada za promenu igraju angazovano i pokretljivo u odbrani. Vestbruk je najbrzi igrac na prvenstvu, Gordon sjajan suter, Odom i Durant klase. Najbolji su. Ali ne i nepobedivi :)


Mislim da su brzi i Rouz i Barea i Leandrinjo.  :thumbs:

#39 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 29 August 2010 - 01:47

Ja mislim da Rose moze mnooogo vise da pokaze nego do sada ... Kevin love takodje je imao zapazenu rolu . Nisu nepobedivi , ali nisu neozbiljni kao ranije ...
Mi idemo korak po korak , ocekujem i sutra rutinsku pobedu nad Nemcima , a onda da se polako pripremamo za nastavak takmicenja ...
Zao mi je sto je pola ekipa osakaceno jer bi sigurno gledali kvalitetnije prvenstvo , al sta da se radi . Nisu ni Argentinci nepobedivi iz onoga sto sam danas gledao :thumbs:

#40 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 29 August 2010 - 09:32

Mene Love podsjeća na Mačvana. Ima tu mnogo više kvaliteta nego što bi se uočilo na prvi pogled. Mogao bi dosta dobrog da donese svakoj reprezentaciji, ovako će kod Amera njegov učinak ostajati u drugom planu pored grupe igrača iz "letećeg cirkusa".

#41 prasac

prasac
  • Members
  • 912 posts

Posted 29 August 2010 - 14:27

Kakav alley up dijakate i konatea iz slonovace.

#42 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 29 August 2010 - 14:32

Jesu indijanci ovi Slonovacani :) Skacu kao blentavi, ali totalno sirovo, tehnika NULA.

#43 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 29 August 2010 - 14:45

Izgleda da su Slovenzi zavrsili i pre nego sto su poceli.. Gaze ih Ameri

#44 prasac

prasac
  • Members
  • 912 posts

Posted 29 August 2010 - 14:48

Extra kucanje nahbara preko cendlera.

#45 joakimvitriol

joakimvitriol
  • Members
  • 3,313 posts

Posted 29 August 2010 - 14:50

Vredi li instalirati ovaj share.tv plagin na ATDHE.net? Ako ne ima li neki drugi link za praćenje SP-a na netu?

Edit:
Kaže plagin nije kompatibilan sa mojom omiljenom Operom, traži IE ili Mozilu.

Edit2:
RTS prenosi nekakvu odbojku na pesku.

Edited by joakimvitriol, 29 August 2010 - 14:56.