Jump to content


Photo
- - - - -

Grupa B


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
44 replies to this topic

#1 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 28 August 2010 - 14:09

U grupi B utakmice ce se igrati u dvorani Abdi Ipekci u Istanbulu. U njoj igraju:

- SAD

- Slovenija

- Brazil

- Iran

- Tunis

- Hrvatska

Edited by nlavrnja, 28 August 2010 - 14:19.
ubacivanje prezentacija


#2 71:70

71:70
  • Members
  • 2,101 posts

Posted 28 August 2010 - 16:11

Kako je igrao klobi?

#3 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 28 August 2010 - 16:18

Kako je igrao klobi?

Za 10 min 3p i 1sk

Sutirao samo za 3 (1/3)

#4 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 28 August 2010 - 16:37

Malo me iznenadio Vidmar. :thumbs:

#5 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 28 August 2010 - 23:25



#6 statista

statista
  • Members
  • 1,136 posts

Posted 28 August 2010 - 23:26

Za 10 min 3p i 1sk

Sutirao samo za 3 (1/3)


Skoro pa ko Sotirović :thumbs:

#7 prasac

prasac
  • Members
  • 912 posts

Posted 28 August 2010 - 23:44

Hrvati prvo pol odigrase kao pickice, tj dodavali se a nisu smeli da pogledaju kos. Ukic je pokazao da je zalutao u nba, Ameri opet jaka odbrana i dobra tranzicija. Hrvati nastavili da lose gadjaju bacanja. Gordon jako dobar danas, sut mu je ubica.

#8 bekrinjo

bekrinjo
  • Members
  • 19,361 posts

Posted 29 August 2010 - 00:05

Pregled prvog kola:



TUNIS 56 --- SLOVENIJA 80



Attached File  tun_slo1.jpg   34.43KB   6 downloads
Attached File  tun_slo.jpg   203.58KB   25 downloads







SAD 106 --- HRVATSKA 78


Attached File  usa_hrv1.jpg   34.6KB   7 downloads
Attached File  usa_hrv.jpg   205.42KB   21 downloads







IRAN 65 --- BRAZIL 81

Attached File  ira_bra1.jpg   32.89KB   6 downloads
Attached File  ira_bra.jpg   210.94KB   21 downloads

Edited by bekrinjo, 29 August 2010 - 00:14.


#9 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 29 August 2010 - 12:39

Jedna anegdota iz Pariza... U blizini Bercy-ja u Parizu pred pocetak prvih utakmica na f4 sam u kaficu pored dvorane video Joke Vrankovica i Danka Radica... Posto su se uglavnom u tom kaficu nalazili navijaci Barcelone seo sam odmah pored njih da bi slucao sta pricaju... Oni su naravno mislili da ih niko ne razume :)

Sem sto su se odsekli da ih neko od grobara ne prepozna (naravno bez razloga, jer zabole nekog za njih) stekao sam utisak da Radicu Joke dodje kao neko kucence i da se taj u svoj posao ne mesa... Inace na mene uopste ostavio utisak da je neko ko je dovoljno strucan da vodi najkvalitetnije igrace iz svoje zemlje...

Cinjenica je da je Iran odron od ekipe, ali mene od Hrvatske nista ne moze da iznenadi...

Nece se on dugo zadrzati na kormilu te reprezentacije... Niti je autoritet, niti je strucan... Eventualno ima kvaliteta da vodi Siroki...

Edited by AirBall, 29 August 2010 - 12:40.


#10 KOTRLJKO

KOTRLJKO
  • Members
  • 1,221 posts

Posted 29 August 2010 - 12:43

Jedna anegdota iz Pariza... U blizini Bercy-ja u Parizu pred pocetak prvih utakmica na f4 sam u kaficu pored dvorane video Joke Vrankovica i Danka Radica... Posto su se uglavnom u tom kaficu nalazili navijaci Barcelone seo sam odmah pored njih da bi slucao sta pricaju... Oni su naravno mislili da ih niko ne razume :twak:

Sem sto su se odsekli da ih neko od grobara ne prepozna (naravno bez razloga, jer zabole nekog za njih) stekao sam utisak da Radicu Joke dodje kao neko kucence i da se taj u svoj posao ne mesa... Inace na mene uopste ostavio utisak da je neko ko je dovoljno strucan da vodi najkvalitetnije igrace iz svoje zemlje...

Cinjenica je da je Iran odron od ekipe, ali mene od Hrvatske nista ne moze da iznenadi...

Nece se on dugo zadrzati na kormilu te reprezentacije... Niti je autoritet, niti je strucan... Eventualno ima kvaliteta da vodi Siroki...



:) -_- :twak:

#11 ziDAR

ziDAR
  • Members
  • 3,481 posts

Posted 29 August 2010 - 20:55

znam da je off...ali koji si ti spijun! hahahahaha!

#12 bekrinjo

bekrinjo
  • Members
  • 19,361 posts

Posted 29 August 2010 - 22:46

PREGLED DRUGOG KOLA:



SLOVENIJA 77 --- SAD 99

Attached File  slo_sad1.jpg   33.39KB   7 downloads
Attached File  slo_sad.jpg   194.22KB   16 downloads









HRVATSKA 75 --- IRAN 54

Attached File  hrv_ira1.jpg   31.62KB   7 downloads
Attached File  hrv_ira.jpg   204.39KB   11 downloads









BRAZIL 80 --- TUNIS 65

Attached File  bra_tun1.jpg   35.25KB   7 downloads
Attached File  bra_tun.jpg   208.15KB   17 downloads










TRENUTNA TABELA:

Attached File  tabele.jpg   44.58KB   7 downloads

Edited by bekrinjo, 29 August 2010 - 22:59.


#13 MJ#23

MJ#23
  • Members
  • 537 posts

Posted 30 August 2010 - 07:09

Kao i u Oklahoma Tandersima, lično smatram da je Vestbruk mnogo opasniji od Duranta, tj. njegov doprinos igri je značajniji. Kada se pridodaju Rouz, Kari, Gordon i Bilaps, sploljašnja linija je ta koja stavlja Amere značajno ispred ostalih ekipa na prvenstvu. Zgazili su Slovence upravo tamo gde su Zmajčeki najjači...

Edited by MJ#23, 30 August 2010 - 07:10.


#14 Lord_Slawe_

Lord_Slawe_
  • Members
  • 2,550 posts

Posted 30 August 2010 - 14:12

Upravo ta agresivnost spoljne linije Amera je bila neresiva enigma za Hrvate i Slovence.. Gomila presecenih prvih ili drugih pasova su rezultat upravo te agresivnosti i meni nije jasno da selektori nasih suseda nisu uspeli da rese taj problem.
Jos jedno zapazanje, u odbrani, pogotovo Slovenci, su mi delovali nekako bojazljivo. Kao da igraju protiv ne znam koga, a ne protiv ljudi od krvi i mesa. Osim Nahbara (koji ima iskustva sa njima) i Vidmara (koji je zivotinja sam po sebi) nisam video neku agresivnost i moodo u defanzivi a kompletna bekovska postava Slovenaca je vise smrdela nego najpokvareniji (busan) sir..
Nemoz' tako protiv oni'..

I ova ekipa Amerikanaca (priznajem da ne poznajem vecinu igraca i nisam ih do sada gledao) deluje divlje, sve prilicno jednostavno resavaju u napadu igrom 1-1 i na suve fizikalije i jedini koji tu moze povesti organizovan napad je matori Billups.
Zajebati su u defanzivi, ponovicu, gde su izuzetno agresivni ali i neiskusni (ili nenaviknuti na sudijski kriterijum) i prave dosta "glupih" i nepotrebnih faulova.

Mogu se dobiti na angazovanost, pamet i strpljenje, na oba dela terena.

#15 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 30 August 2010 - 21:34

Upravo ta agresivnost spoljne linije Amera je bila neresiva enigma za Hrvate i Slovence.. Gomila presecenih prvih ili drugih pasova su rezultat upravo te agresivnosti i meni nije jasno da selektori nasih suseda nisu uspeli da rese taj problem.
Jos jedno zapazanje, u odbrani, pogotovo Slovenci, su mi delovali nekako bojazljivo. Kao da igraju protiv ne znam koga, a ne protiv ljudi od krvi i mesa. Osim Nahbara (koji ima iskustva sa njima) i Vidmara (koji je zivotinja sam po sebi) nisam video neku agresivnost i moodo u defanzivi a kompletna bekovska postava Slovenaca je vise smrdela nego najpokvareniji (busan) sir..
Nemoz' tako protiv oni'..


Našima je važnija bila današnja utakmica protiv Hrvatske.. Pa verujem, da su se delimično podsvesno štedili. Nek (zasad) ameri igraju neku svoju igru. :)