Jump to content


Photo

Snovi


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
62 replies to this topic

#1 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 10 April 2003 - 23:35

ja imam izuzetno jake i izuzetno nerealne snove ..u isto vreme hyper pozitivne ..kao u bajci nekoj .....ne pamtim kad sam poslednji put imala košmar ...ali moji snovi su toliko jaki i deluju na mene toliko stvarno da ponekad jedva cekam da zaspim i ujutro se uglavnom kasno budim ...i uhvatim sebe kako provodim vreme razmišljajuci o nekom svom snu ....

najcešci snovi su mi kako letim ..ili lebdim ....sanjam vodu, zeleno-plavu, duboku i kristalno cistu ......i cesto sanjam kako se ljubim s nekim tipom koga ne poznajem, i te snove osecam toliko jako da imam utisak da se fizicki manifestuju na mene dok sanjam .......eh Posted Image

šta vi sanjate, i imaju li snovi nekog uticaja na vas?

Posted Image

#2 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 16 April 2003 - 01:49

Posted Image

#3 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 17 April 2003 - 18:45

shta sanjam?
:lol:
ili nocne more tipa horora ili erotiku
:lol:

#4 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 18 April 2003 - 03:18

primal scream? ..nadam se da nije upuceno po pesmi "Kill all Hippies" :lol: ...a s obzirom na samu pesmu, ipak ih gotivim

a što se snova tice ...baš sam preksinoc sanjala kako sam posle koncerta Pearl Jam-a upoznala i pricala sa Eddie Vedder-om B) ...odmah posle sam upoznala i onog pevaca iz Soundgarden ..e s njim sam se ljubila .....njam njam :lol:

#5 Wu shu

Wu shu
  • Members
  • 355 posts

Posted 18 April 2003 - 08:15

Ja sanjam Dunadan kako sanja Dirk Digglera koji sanja Pam Anderson :lol:

E sad ozbiljno:

Kad's napijem piva - ne sanjam nista. Samo me glava boli kad ustanem.
Kad's napijem rujna vina - sanjam zal za mlados' & Koshtanu k'o od majke Koshtunice rodjenu
Kad's prejedem prasetine - sanjam Necastivog licno kako mi se ceri u lice
Kad legnem gladan & zedan - sanjam da letim ispod titrajucih zvezda i gledam kako crna nocna Sava protice mirno stojeci u mestu

#6 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 18 April 2003 - 11:22

ja imam izuzetno jake i izuzetno nerealne snove ..u isto vreme hyper pozitivne ..kao u bajci nekoj .....ne pamtim kad sam poslednji put imala košmar ...ali moji snovi su toliko jaki i deluju na mene toliko stvarno da ponekad jedva cekam da zaspim i ujutro se uglavnom kasno budim ...i uhvatim sebe kako provodim vreme razmišljajuci o nekom svom snu ....

najcešci snovi su mi kako letim ..ili lebdim ....sanjam vodu, zeleno-plavu, duboku i kristalno cistu ......i cesto sanjam kako se ljubim s nekim tipom koga ne poznajem, i te snove osecam toliko jako da imam utisak da se fizicki manifestuju na mene dok sanjam .......eh Posted Image

šta vi sanjate, i imaju li snovi nekog uticaja na vas?

Drugs are bad! :lol:

#7 Wu shu

Wu shu
  • Members
  • 355 posts

Posted 18 April 2003 - 12:27

Drugs are bad!

Lose iskustvo, a? :lol:

#8 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 18 April 2003 - 14:21

Moje ne. Mislio sam na Hipija. U stvari samo nagadjam jer mi je poznato da izvesne lake droge, koje necu da imenujem ali za koje se mnogi zalazu da se legalizuju, elem izazivaju intenzivnije i cesce snove.

#9 Wu shu

Wu shu
  • Members
  • 355 posts

Posted 18 April 2003 - 14:45

Vidis, znao sam da pricas napamet. No, nema veze, internet forumi zato i sluze... I, usput, Hippie je dama...

#10 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 18 April 2003 - 17:41

ehhhh ....zar 'hippie' nikoga ne asocira na mir i ljubav ....na nešto veselo, blesavo, sanjivo, lepršavo, slobodno ....vec samo na 'droge' :lol:

gg, jel to aludiraš na marihuanu? ...naravno da je treba legalizovati, i to je moj licni stav, ali prvi put cujem da izaziva intezivnije i cešce snove ....i da, vrlo sam žensko

#11 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 18 April 2003 - 18:59

prvi put cujem da izaziva intezivnije i cešce snove

Meni se to desavalo ranije, dok sam bio povremeni korisnik.

Pretpostavio sam da si zensko cim kazes kako si sanjala da se ljubis sa tipom :lol: . Inace s tobom nesto ne bi bilo u redu. :lol:

#12 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 18 April 2003 - 23:09

Meni se to desavalo ranije, dok sam bio povremeni korisnik.

dakle to je to ... Posted Image ....e dosta toga znam u vezi "posledica" korišcenja marihuane, al to stvarno nisam znala ....lepo je cuti, imati neke koristi od internet foruma definitivno Posted Image

neceš mi verovati da sam cak bila i zaljubljena u neke tipove koje sam sanjala ...mislim, Bože svašta ....ali tako nešto lepo u realnosti mi se samo par puta desilo Posted Image

#13 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 19 April 2003 - 00:13

neceš mi verovati da sam cak bila i zaljubljena u neke tipove koje sam sanjala ...mislim, Bože svašta ....ali tako nešto lepo u realnosti mi se samo par puta desilo Posted Image

Poor little thing... :lol:

#14 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 19 April 2003 - 00:25

Nisam ja to koristio mnogo, ali desavalo mi se da kad "zavrsim" nekoliko dana posle toga mnogo sanjam i to vrlo realisticno, imajuci utisak kao da mi se to stvarno desava i onda se probudim zadihan. Wierd stuff. Zato sam i prestao.

#15 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 19 April 2003 - 01:14

Nisam ja to koristio mnogo

a ja "to" koristim tu i tamo mnogo Posted Image ....možda jednog dana (noci) moji snovi postanu toliko jaki i realni da se i ostvare Posted Image