Jump to content

Photo
- - - - -

Nize lige Srbije

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
153 replies to this topic

#106 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 08 June 2011 - 07:59

Nazalost nije izdrzao... :( Neka mu je laka zemlja.

http://www.srbijanet...v-opsenica.html

Tragedija.
Neka mu je laka zemlja.

#107 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 08 June 2011 - 11:25

:(
Нек' му је лака земља...

#108 Bellini

Bellini
  • Members
  • 2,036 posts

Posted 09 June 2011 - 12:38

Inace u srpskoj ligi Beograd, kao i u svim srpskim ligama se igra poslednje kolo u nedelju. Posto sam rodom iz Obrenovca, nadam se da ce Radnicki uspeti da pobedi rastereceni Kovacevac i da ce se spasti ispadanja. Inace, govorka se da je Srem iz Jakova vec vidjen kao prvak sledece sezone. Zavisi samo od toga da li ce Zemun da ispadne. VIdecemo sta ce os svega toga biti.

#109 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 09 June 2011 - 17:30

Inace u srpskoj ligi Beograd, kao i u svim srpskim ligama se igra poslednje kolo u nedelju. Posto sam rodom iz Obrenovca, nadam se da ce Radnicki uspeti da pobedi rastereceni Kovacevac i da ce se spasti ispadanja. Inace, govorka se da je Srem iz Jakova vec vidjen kao prvak sledece sezone. Zavisi samo od toga da li ce Zemun da ispadne. VIdecemo sta ce os svega toga biti.

Srpska liga Vojvodina igra u subotu... :P

#110 Bellini

Bellini
  • Members
  • 2,036 posts

Posted 17 October 2011 - 15:14

Prati li neko desavanja u srpskim ligama? :P U SL Beograd Zarkovo je novi lider, posle nezasluzene pobede u Obrenovcu (bio na mecu). Domacin promasio penal, a onda iz kontre gosti dali gol, pet minuta pre kraja. Radnicki ima dva boda manje, a tu su i Vozdovac, Sopot, Srem, itd.

U SL Vojvodina za ulaz u visi rang se bore pivari iz Celareva i Radnicki iz Nove Pazove, trenutna razlika je tri boda.
U SL Zapad najbolji su Rudar (kostolac), Jedinstvo i Macva (Sabac), mislim da ce Sapcani u visi rang, oni su tamo najveci klub.
U SL Istok se trenutno nista ne zna, prvi je Radnicki iz Svilajnca sa bodom prednosti u odnosu na ZItoradju.

#111 Bellini

Bellini
  • Members
  • 2,036 posts

Posted 25 October 2011 - 13:28

Vazno je zvati se Radnicki :D

#112 Bellini

Bellini
  • Members
  • 2,036 posts

Posted 27 October 2011 - 16:10

Inace, juce je crvena furija :P iz Obrenovca glatko pobedila jednog od najvecih rivala Sumadiju iz Jagnjila sa 2:0 (strelac Sreckovic 2 puta) u drugom kolu kupa FSB.

#113 Bellini

Bellini
  • Members
  • 2,036 posts

Posted 30 October 2011 - 17:35

Remi (1:1) na Lionu protiv Hajduka, pa sada OFK Zarkovo ima dva boda prednosti. Tabela.

#114 Bellini

Bellini
  • Members
  • 2,036 posts

Posted 07 November 2011 - 18:36

Radnicki pobedio golom Mojsilovica u 8 minutu Sindjelic i tako sa 26 bodova vodi na tabeli Srpske lige Beograd sa 26 bodova. Ispod nas :P su Zarkovo i po meni, najkvalitetnija ekipa u ligi Sumadija sa 25 bodova, ostali zaostaju. Za grupu Vojvodina bi mogli nesto vise da kazu navijaci Voshe ili ZIS, ako neko ima i za istok i zapad. :D

#115 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 07 November 2011 - 19:01

Ja gledao Veternik-Senta (oni sto su vas pobedili :P ). Jako zanimljivih igraca ima u Veterniku a izdvajaju se Babic (postigao 4 gola), Markovic i Becelic, sve izdanci Vosine skole (prva dvojica '91, treci '92 godiste).. inace rezultat 6-0 za domacine, odlicna predstava Veternicana. Btw, liga je vec sad postala nezanimljiva posto je gotovo sigurno Radnicki (NP) novi drugoligas, stvorili su ogromnu zalihu bodova, CSK Celarevo ih prati ali po mojim informacijama nemaju ambicija za visi rang...

#116 Bellini

Bellini
  • Members
  • 2,036 posts

Posted 07 November 2011 - 19:04

Ja gledao Veternik-Senta (oni sto su vas pobedili :P ). Jako zanimljivih igraca ima u Veterniku a izdvajaju se Babic (postigao 4 gola), Markovic i Becelic, sve izdanci Vosine skole (prva dvojica '91, treci '92 godiste).. inace rezultat 6-0 za domacine, odlicna predstava Veternicana. Btw, liga je vec sad postala nezanimljiva posto je gotovo sigurno Radnicki (NP) novi drugoligas, stvorili su ogromnu zalihu bodova, CSK Celarevo ih prati ali po mojim informacijama nemaju ambicija za visi rang...

:twak:Ne podsecaj me na tu bruku. Da li je Veternik Voshina filijala ili ti igraci nisu dobili sansu pa su otisli u Veternik? Kako se radi u Novoj Pazovi, video sam da su prosle sezone za malo izvisili za PLS?

#117 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 07 November 2011 - 19:12

:twak:Ne podsecaj me na tu bruku. Da li je Veternik Voshina filijala ili ti igraci nisu dobili sansu pa su otisli u Veternik? Kako se radi u Novoj Pazovi, video sam da su prosle sezone za malo izvisili za PLS?

Nije Veternik filijala, bar ne zvanicno. Igraci koje sam pomenuo, kao i jos nekolicina su trenutno igraci Veternika (dosli sa cistim papirima dakle sa ispisnicama)... zackoljica je sto Vosa ima "pravo prvenstva" nad tim igracima kada odlaze iz Veternika ali ipak moraju da plate... Pazova ima iskusnu ekipu, ne preterano kvalitetnu (za drugu ligu) ali igraju cvrsto, dobijaju mahom minimalnim rezultatima, kao sto rekoh na iskustvo. Inace tamo je Boban Stojanovic, Nenad Vanic trener... Prosle godine nisu imali ambiciju za ulazak u visi rang, borba je bila izmedju Donjeg Srema i Veternika ali ove godine je i opstina stala iza njih i kao sto rekoh gotovo sigurno ulaze u TPL.

#118 Bellini

Bellini
  • Members
  • 2,036 posts

Posted 07 November 2011 - 19:17

Nije Veternik filijala, bar ne zvanicno. Igraci koje sam pomenuo, kao i jos nekolicina su trenutno igraci Veternika (dosli sa cistim papirima dakle sa ispisnicama)... zackoljica je sto Vosa ima "pravo prvenstva" nad tim igracima kada odlaze iz Veternika ali ipak moraju da plate... Pazova ima iskusnu ekipu, ne preterano kvalitetnu (za drugu ligu) ali igraju cvrsto, dobijaju mahom minimalnim rezultatima, kao sto rekoh na iskustvo. Inace tamo je Boban Stojanovic, Nenad Vanic trener... Prosle godine nisu imali ambiciju za ulazak u visi rang, borba je bila izmedju Donjeg Srema i Veternika ali ove godine je i opstina stala iza njih i kao sto rekoh gotovo sigurno ulaze u TPL.

Sta, Veternik je dvaput uzastopno ostao bez plasmana u visi rang?! :D Sta je sa onim Big Bulom (iz kojeg su oni sela bese?) prosle godine su bili u PLS, a sad ih nigde nema? Ugasili se ili? I sta je sa FK MLadost iz Apatina, nekada su zarili i palili u JSL?

#119 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 07 November 2011 - 19:21

Sta, Veternik je dvaput uzastopno ostao bez plasmana u visi rang?! :D Sta je sa onim Big Bulom (iz kojeg su oni sela bese?) prosle godine su bili u PLS, a sad ih nigde nema? Ugasili se ili? I sta je sa FK MLadost iz Apatina, nekada su zarili i palili u JSL?

Big Bul Bacinci :D, ne postoje vise, odnosno njihovo mesto je zauzeo Radnicki (Sid), neka fuzija jbem li ga... Mladosta Apatin nazalost vise ne funkcionise, odnosno takmici se u najnizem rangu (tzv beton liga ili liga bez briga)...

#120 Bellini

Bellini
  • Members
  • 2,036 posts

Posted 09 November 2011 - 18:58

Iz OFK Zarkova i Sindjelica su uputili proteste na racun sudjenja tvrdeci da je za sve kriva kuhinja iz Obrenovca. :huh: Mozda je to i tako, ali mislim da ove dva tima nemaju ekipe za visi rang, prvi favorit je Sumadija, drugi Radnicki, tek posle slede Vozdovac i Sopot. Na utakmici sa Sindjelicem je Brajovic promasio jednu dobru priliku, iako gosti jesu bili bolji ival u nastavku. Sledeca utakmica je sa BASK - om na areni, vreme je za poravnanje starih dugova. :wicked: