Jump to content

Photo
- - - - -

Nize lige Srbije

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
153 replies to this topic

#151 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 15 June 2013 - 20:24

Nisam pratio dešavanja u Čuki poslednjih godina, ali dobar posao je urađen obzirom na to da je klub svojevremeno bio pred propašću.

Biti na mestu koje vodi u viši rang, a ispred ekipa poput Voždovca, Borca i Metalca (sa znakom pitanja kakve su ciljevi Milanovčana i Čačana bili na startu sezone) veliki je uspeh.

Ko je sada na čelu Čukaričkog?

http://www.mozzartsp...a-bez-dugovanja

#152 Kosmarac2

Kosmarac2
  • Members
  • 1,731 posts

Posted 01 August 2013 - 12:07

U toku je akcija peticije vracanja Proletera na stadion u Karadjordjevom parku, sto je zahtevao Amir Teljigovic, trener svih kategorija u klubu. Potrebno je da to dozvoli skupstina opstine.

Inace trenutno igramo podrucnu ligu, a Teljigovic je izneo plan kojim bi se za pet godina vratili u elitu.

#153 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 01 August 2013 - 12:21

Imao sam sticajem okolnosti prilike da razgovaram sa Amirom proletos... Stvarno je covek ulozio sebe u tu pricu, mnogo je uradjeno u mladjim kategorijama, igraju klinci kvalitetne lige... Samo neka nastavi u tom smeru, iskreno se nadam da ce imati energije da izgura to do kraja...

#154 Kosmarac2

Kosmarac2
  • Members
  • 1,731 posts

Posted 01 August 2013 - 12:44

Strava. :)

Da, ima i svoju trenersku skolu za petlice. Ali od lokalnih vlasti najvise zavisi. Ulozilo se u halu, ne znam da li opstina ili republika, valjda ce se naci podrska i za fudbal.