Jump to content

Photo
- - - - -

Nize lige Srbije

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
153 replies to this topic

#136 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 01 September 2012 - 18:37

Novi vlasnik ozbiljno radi :+1:

Samo jos da nam plati i bicu zadovoljan... :D

#137 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 09 September 2012 - 18:36

5. kolo, 4. pobeda Cukarickog (sve od po 1-0 :kece: ), uz remi na pocetku prvenstva. Pobedjena i Bezanija na strani. Za sada 2. mesto iza Napretka (5/5).

#138 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 11 September 2012 - 15:25

Novi prvoligas za 2-3 godine....

#139 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 11 September 2012 - 15:33

Kad smo vec kod stadiona...

Utakmice se vec igraju na novom stadionu Metalca...

Posted Image

#140 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 15 September 2012 - 18:37

Prvi poraz Cuke, Novi Sad odneo sva tri boda sa Brda 1-2...

#141 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 18 September 2012 - 11:18

http://www.youtube.com/watch?v=GntXuUtTDkk

Какав први гол Новог Сада :hail:
Колико видим Чукарички има фину екипу, Игор Матић, Ристо Лакић...

#142 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 18 September 2012 - 11:52

Jos da se nisu uobrazili na 1-0, pomislili da je kraj (kao na prethodna 4 meca) i opusteno izgubili <_<

#143 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 26 September 2012 - 16:56

Cuka-BSK 1-0, dajte sad Zvezdu, da smenimo Murinja :kece:

#144 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 13 October 2012 - 19:09

Samo 0-0 u Zemunelu, steta sto nije potvrdjen preokrat iz Krusevca.

Radi se i na pomocnom terenu, bice vestacka trava, a evo i novog sajta kluba http://www.fkcukaricki.rs/.

Ozbiljno se radi, konacno :+1:

#145 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 01 December 2012 - 16:32

Cuka zimi na 2. mestu :+1:

Napredak 41

Cuka 32

Vozdovac 31

Borac 29

Jedinstvo 29

#146 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 12 January 2013 - 17:45

Petrić ne puca visoko

Novi trener Bežanije Gordan Petrić rekao je da želi da pomogne tom fudbalskom klubu i da nije opterećen velikim ciljevima.

petric96122020120906224248.jpeg

Bivši funkcioner Partizana preuzeo je po završetku prvog dela sezone u Prvoj ligi Srbije ekipu Bežanije a pred početak priprema za nastavak šampionata ne opterećuje se velikim ciljevima.

"Ja sam na početku trenerske karijere i nisam opterećen velikim ciljevima. Volim fudbal i to je način da mu se opet približim. Prihvatio sam poziv Bežanije, jer nisam hteo da budem lenj i sebičan i sa strane posmatram srpski fudbal. Ideja je da pomognem i praktično", rekao je Petrić, preneo je danas sajt Mocart sport.

"Postao sam jedan od trenera prve ekipe, prolaziću ponovo kroz sve ono što sam radio kao igrač, samo što ću sada biti u poziciji nekoga ko prenosi znanje mladima. U klubu su ljudi koje poznajem već 20 godina. Od kancelarija do terena vlada prava porodična atmosfera, a moj mentalitet savršeno se uklapa u takav ambijent", dodao je bivši jugoslovenski reprezentativac.

Petrić je na klupi Bežanije zamenio Aleksandra Janjića, a jedan od ciljeva je opstanak u Prvoj ligi Srbije. Bežanija je jesenji deo prvenstva završila na 12. mestu na tabeli od 18 klubova.

"Želimo da se pružimo koliko smo dugački, da ostanemo u okvirima realnih mogućnosti Bežanije. Čeka nas mnogo težak posao na proleće. Borba za opstanak u Prvoj ligi Srbije biće velika", rekao je Petrić.

Petrić je 1987. godine sa omladinskom reprezentacijom Jugoslavije osvojio Svetsko prvenstvo u Čileu, a igrao je za OFK Beograd, Partizan, Dandi Junajted, Rendžers, Kristal Palas, AEK, Harts i Sičuan.

On je sa Rendžersom osvojio tri titule i četiri Kupa. Škotski klub se sada takmiči u četvrtoj škotskoj ligi zbog bankrota.

"Potajno sam se nadao da Rendžers neće završiti u Trećoj diviziji, u četvrtom rangu, ali eto... Morao je da krene od najniže tačke. Žestok je to udarac i za takvu veličinu. Ovo je definitivan dokaz da u ozbiljnim zemljama postoje ozbiljni sistemi funkcionisanja u kojima nema popusta ni za najveće", rekao je on.

"Zbog navijača mi je mnogo žao što se sve dogodilo, ali znao sam da će tribine biti i dalje pune i da će svi dolaziti iz inata i zbog iskrene želje da pomognu klubu kada mu je najteže. Ovde je reč o tradiciji, o vrednostima koje se prenose s kolena na koleno, pa je zato nemoguće pronaći bilo kakvu ulaznicu za utakmice na 'Ajbroksu'. Godišnje karte su stvar nasleđa, jer se prenose s oca na sina", dodao je on.

#147 Jokic007

Jokic007
  • Members
  • 6 posts

Posted 06 April 2013 - 19:57

Žao mi je što Borac Čačak igra jako slabo u prolećnom delu, da li neko od Čačana, zna kakva je situacija u klubu, i šta je uzrok loše igre? Pošto po imenima, imaju jednu od najjačih ekipa u PLS.

#148 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 04 May 2013 - 21:25

Metalac - Cuka 0-3

Nek se spremi Superliga :lala:

#149 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 07 May 2013 - 08:44

Nisam pratio dešavanja u Čuki poslednjih godina, ali dobar posao je urađen obzirom na to da je klub svojevremeno bio pred propašću.

Biti na mestu koje vodi u viši rang, a ispred ekipa poput Voždovca, Borca i Metalca (sa znakom pitanja kakve su ciljevi Milanovčana i Čačana bili na startu sezone) veliki je uspeh.

Ko je sada na čelu Čukaričkog?

#150 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 19 May 2013 - 08:47

Srpska liga "Istok".....

Tončev gura svoj Radnik iz Surdulice,ali....zeznuo mu "matematiku" njegov kum iz Žitoradju u 19. kolu...možda je to presudno??

http://www.srbijasport.net/tak/1063