Jump to content


Photo
- - - - -

Vuk Jeremić i posledice


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1752 replies to this topic

Poll: Vuk Jeremić i posledice (233 member(s) have cast votes)

Kada će Vuk Jeremić podneti ostavku?

  1. večeras ili sutra (7 votes [3.02%])

    Percentage of vote: 3.02%

  2. na Vidovdan (9 votes [3.88%])

    Percentage of vote: 3.88%

  3. na godišnjicu deklaracije o nezavisnosti Kosova (3 votes [1.29%])

    Percentage of vote: 1.29%

  4. 32. jula tekuće godine (24 votes [10.34%])

    Percentage of vote: 10.34%

  5. kada se srpski astronauti spuste na Evropu (Jupiterov satelit) (29 votes [12.50%])

    Percentage of vote: 12.50%

  6. kad Srbija udje u Evropsku uniju (10 votes [4.31%])

    Percentage of vote: 4.31%

  7. kad Sunce postane crveni džin (18 votes [7.76%])

    Percentage of vote: 7.76%

  8. kad se Srbija suoči sa realnošću (=nikada) (37 votes [15.95%])

    Percentage of vote: 15.95%

  9. ostavka je moralni čin, dakle po definiciji nespojiva sa Vukom Jeremićem (95 votes [40.95%])

    Percentage of vote: 40.95%

Vote Guests cannot vote

#16 monahan

monahan
  • Members
  • 1,898 posts

Posted 22 July 2010 - 17:38

Vuk Jeremic je imao nemogucu misiju..


Budimo realni zahtevajmo nemoguće!

Youtube Video ->http://www.youtube.c...></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.c...en_US&#38;fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>">Original Video

Edited by monahan, 22 July 2010 - 17:40.


#17 revolucionar

revolucionar
  • Banned
  • 2,408 posts

Posted 22 July 2010 - 17:40

:) :ph34r:

http://www.lemonde.f...91223_3214.html

http://www.dw-world....5826328,00.html

http://www.bbc.co.uk...europe-10730573

#18 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 22 July 2010 - 17:42

Vuk Jeremic je imao nemogucu misiju i treba mu cestitati sto je pristao da se bavi takvim poslovima. U svakom slucaju, on ce postati svetska istorijska licnost jer je pokusao da spreci svetske mocnike da legalizuju separatizam i haos u svetu. Vuk Jeremic je Don Kihot modernog sveta.

Zanimljiva forma halucinacije. Don Kihot je pre svega simpaticna licnost - ako je tebi VJ simpatican, i ti bi trebalo da ides na duži psihofizički odmor. Po tvom tupavom rasudjivanju, treba cestitati ljudima koji protrace ceo zivot na smišljanje perpetuum mobilea ili rešavanje kvadrature kruga, jer, hebiga, sirotani imaju nemoguću misiju i treba im čestitati, blablabla.

A o ludilu da će Srbi (na čelu sa vukom) sprecavati haos u svetu - pa isto toliko je smisleno kao i ideja da će Srbi sprečiti globalno zagrevanje ili rešiti svestku energetsku krizu. Dosta megalomanije i drugih lokalnih "revolucionarnih" patologija.

#19 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 22 July 2010 - 17:46

Sad, kad je naucio kako se to radi, Jeremic bi mogao naci novi posao: recimo, kao strucni savjetnik "Vlade RSK u egzilu..."

Edited by zoran59, 22 July 2010 - 17:46.


#20 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 22 July 2010 - 17:50

Sta god ja mislio o Jeremicu, nikada ne treba gubti iz vida da je on izbor i glasogovornik Borisa Tadica.
Da je srece, i pitanje Borisa Tadica trebalo bi otvoriti, jer je preuzevsi gubitnicku politiku Vojislava Kostunice i on sam potonuo u glib nacionalistickih fantazija.

#21 Aloha

Aloha
  • Banned
  • 1,355 posts

Posted 22 July 2010 - 17:56

Sta god ja mislio o Jeremicu, nikada ne treba gubti iz vida da je on izbor i glasogovornik Borisa Tadica.
Da je srece, i pitanje Borisa Tadica trebalo bi otvoriti, jer je preuzevsi gubitnicku politiku Vojislava Kostunice i on sam potonuo u glib nacionalistickih fantazija.


Boris Tadic nije potonuo u nacionalisticke fantazije, on je produkt istih. Nemoj zaboraviti kako je dosao na vlast i kako je ocistio DS od svakoga ko je bio blizak Djindjicu, ... tako je nastao LDP. On je sin Ljube Tadica, a klackan na kolenu Dobrice Cosja. On je "Bender" u sluzbi ovih monstruma, bio i ostao.

#22 revolucionar

revolucionar
  • Banned
  • 2,408 posts

Posted 22 July 2010 - 18:04

Zanimljiva forma halucinacije. Don Kihot je pre svega simpaticna licnost - ako je tebi VJ simpatican, i ti bi trebalo da ides na duži psihofizički odmor. Po tvom tupavom rasudjivanju, treba cestitati ljudima koji protrace ceo zivot na smišljanje perpetuum mobilea ili rešavanje kvadrature kruga, jer, hebiga, sirotani imaju nemoguću misiju i treba im čestitati, blablabla.

A o ludilu da će Srbi (na čelu sa vukom) sprecavati haos u svetu - pa isto toliko je smisleno kao i ideja da će Srbi sprečiti globalno zagrevanje ili rešiti svestku energetsku krizu. Dosta megalomanije i drugih lokalnih "revolucionarnih" patologija.

Glupa ti je analogija, ja cu ti pomoci da razumes sustinu. Imas dva misa koji se dave u buretu vode. Jedan ce reci - nema mi spasa i bolje da nista ne pokusavam. Drugi ce pokusati da se spasi ali bezuspesno. Pitanje je - koji ti se od ova dva misa vise svidja. Meni ipak onaj koji je nesto pokusao. :ph34r:

#23 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 22 July 2010 - 18:05

...


Jadna Natasa.

...

#24 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 22 July 2010 - 18:06

Kada će Vuk Jeremić podneti ostavku?

kada srbija postane severna kosovska pokrajina... :ph34r:

#25 namcor

namcor
  • Members
  • 4,045 posts

Posted 22 July 2010 - 18:13

Vuk Jeremic je imao nemogucu misiju i treba mu cestitati sto je pristao da se bavi takvim poslovima. U svakom slucaju, on ce postati svetska istorijska licnost jer je pokusao da spreci svetske mocnike da legalizuju separatizam i haos u svetu. Vuk Jeremic je Don Kihot modernog sveta.

Vuk Jeremić je lik kome je prvo radno mesto bilo "savetnik Borisa Tadića", drugo "savetnik Borisa Tadića", treće "savetnik Borisa Tadića", a četvrto "ministar IP". Nije on pristao, nego parazitira sve vreme (kako i zašto mu s to omogućava, ne znam).

#26 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 22 July 2010 - 18:51

Boris Tadic nije potonuo u nacionalisticke fantazije, on je produkt istih. Nemoj zaboraviti kako je dosao na vlast i kako je ocistio DS od svakoga ko je bio blizak Djindjicu, ... tako je nastao LDP. On je sin Ljube Tadica, a klackan na kolenu Dobrice Cosja. On je "Bender" u sluzbi ovih monstruma, bio i ostao.

Odavno ja to pisem na forumu; ne moze tatino i cika-Dobricino mezimce dalje od njih.

Kada će Vuk Jeremić podneti ostavku?

kada srbija postane severna kosovska pokrajina... :ph34r:

Nece ni tada, ali ce tada biti pametnih, koji ce ga najuriti, kako se najuruju lose kucne pomocnice.

Edited by vladan, 22 July 2010 - 18:52.


#27 Sandman

Sandman
  • Members
  • 1,484 posts

Posted 22 July 2010 - 19:00

Vuk Jeremic je imao nemogucu misiju i treba mu cestitati sto je pristao da se bavi takvim poslovima. U svakom slucaju, on ce postati svetska istorijska licnost jer je pokusao da spreci svetske mocnike da legalizuju separatizam i haos u svetu. Vuk Jeremic je Don Kihot modernog sveta.



S tgim da si ti daleko od Servantesa! Pa jel' ti stvarno verujes u to sto pises :ph34r: Maj Gad!!!!!

bibi

#28 Sandman

Sandman
  • Members
  • 1,484 posts

Posted 22 July 2010 - 19:03

Glupa ti je analogija, ja cu ti pomoci da razumes sustinu. Imas dva misa koji se dave u buretu vode. Jedan ce reci - nema mi spasa i bolje da nista ne pokusavam. Drugi ce pokusati da se spasi ali bezuspesno. Pitanje je - koji ti se od ova dva misa vise svidja. Meni ipak onaj koji je nesto pokusao. :ph34r:


A ko je ono napunio bure vodom? Bice da je to onaj mis koji je pokusao zatim da se iskoprca...

bibi

#29 tomas.hokenberi

tomas.hokenberi
  • Members
  • 4,349 posts

Posted 22 July 2010 - 19:15

Glupa ti je analogija, ja cu ti pomoci da razumes sustinu. Imas dva misa koji se dave u buretu vode. Jedan ce reci - nema mi spasa i bolje da nista ne pokusavam. Drugi ce pokusati da se spasi ali bezuspesno. Pitanje je - koji ti se od ova dva misa vise svidja. Meni ipak onaj koji je nesto pokusao. :ph34r:

A treci mis naucio da pliva pa isplivao iz bureta, a cetvrti (najpametniji) uopste nije ni ulazio u bure.

#30 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 22 July 2010 - 19:29

Glupa ti je analogija, ja cu ti pomoci da razumes sustinu. Imas dva misa koji se dave u buretu vode. Jedan ce reci - nema mi spasa i bolje da nista ne pokusavam. Drugi ce pokusati da se spasi ali bezuspesno. Pitanje je - koji ti se od ova dva misa vise svidja. Meni ipak onaj koji je nesto pokusao. :ph34r:

Uz dodatak Sandmanu i Hokenberiju koji su ti vec sve lepo objasnili, moram da dodam da u odbranu Forest Gampa srpske politicke scene nisi odgovorio imas li tako lepe reci i za izumitelje perpetuum mobila? Ili si ti jedan od onih kojima se takve budale svidjaju?

Uzgred, potpuno je jasno da je svojim insistiranjem na propalom projektu pod naslovom "Srbi u poslednoj liniji odbrane medjunarodnog prava" alias "glavu dajem, medjunarodno pravo ne dajem" VJ nacinio objektivno ogromnu stetu istinskim interesima Srbije, najpre finansijsku (nek se objave zvanicni podaci koliko nas kosta samo avionsko gorivo koje je potrosio), a zatim i moralnu, jer je vrlo uspesno usporio nase evropske integracije, a o evroatlantskim integracijama koje je i BT nekada (dok se kao satro borio protiv kostunicinog fashizma) zagovarao, da i ne govorimo. Ko ce za to da odgovara? Hoce li biti isto kao sa organizacijom rusilackog divljanja u Beogradu povodom mitinga "Kosovo za patike"? Pa oni sad najavljuju i nove troskove, jer tih 50 jahaca koje ce poslati sigurno nece da rade ni za cast ni za patriotizam. Nek se objave javno njihova primanja, pa da se utvrdi koliko to tacno patika i bele tehnike moze da se nabavi kroz borbu za odbranu medjunarodnog prava.