Jump to content


Photo
- - - - -

Vuk Jeremić i posledice


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1752 replies to this topic

Poll: Vuk Jeremić i posledice (233 member(s) have cast votes)

Kada će Vuk Jeremić podneti ostavku?

  1. večeras ili sutra (7 votes [3.02%])

    Percentage of vote: 3.02%

  2. na Vidovdan (9 votes [3.88%])

    Percentage of vote: 3.88%

  3. na godišnjicu deklaracije o nezavisnosti Kosova (3 votes [1.29%])

    Percentage of vote: 1.29%

  4. 32. jula tekuće godine (24 votes [10.34%])

    Percentage of vote: 10.34%

  5. kada se srpski astronauti spuste na Evropu (Jupiterov satelit) (29 votes [12.50%])

    Percentage of vote: 12.50%

  6. kad Srbija udje u Evropsku uniju (10 votes [4.31%])

    Percentage of vote: 4.31%

  7. kad Sunce postane crveni džin (18 votes [7.76%])

    Percentage of vote: 7.76%

  8. kad se Srbija suoči sa realnošću (=nikada) (37 votes [15.95%])

    Percentage of vote: 15.95%

  9. ostavka je moralni čin, dakle po definiciji nespojiva sa Vukom Jeremićem (95 votes [40.95%])

    Percentage of vote: 40.95%

Vote Guests cannot vote

#1741 Upekkha

Upekkha
  • Members
  • 3,058 posts

Posted 11 November 2013 - 14:34

...

 

Fanovi.



#1742 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 11 November 2013 - 14:43

Na osnovu cega je to Jeremic kreten? Da cujem? Da li zavrsio jedan od najprestiznijih fakulteta - JESTE. Da li je bio ministar inostranih poslova - JESTE. Da li je bio savetnik predsednika - JESTE... Da li je bio predsedeavajuci GS - UN-a - JESTE...  Mislim, mozda mozete da se ne slazete sa njegovom politikom, pa cak i da ga mrzite. ali ovaj covek nema ni 50 godina, a sta je sve postigao ...Realno, onda ispada da su po vasem mereliu celi drzavni vrhovi  Francuske, Italije, Rusije, Austrije, Kine, i jos ogromne vecine drzava ove nase platene - KRETENI jer su podrzali tog "KRETENA"  na izboru za tu funkciju?  :frust:
Mislim, ajde... Mozda je covek malo vise ostrascen, ali reci da je "KRETEN" je u najmanju ruku smesno... 

Jeremic je, po svemu sudeci, beskrupulozni karijerista.
Kao minister spoljnih poslova Srbije, svojoj je zemlji naneo ozbiljne politicke stete.
Za prCednika GS UN biran je jer je bilo vreme da region da licnost za to mesto, a funkcija je zapravo sasvim beznacajna I protokolarna. Pa cak I na toj funkciji napravio je jedan broj krupnih gafova na stetu Srbije.
Izgleda da je vrlo ozbiljno umesan u isplatu onih $900 000 za pobeglog siledziju I kriminalca Kovacevica. Ne moze se, takodje, sa sigurnoscu iskljuciti da je ozbiljan diplomatski skandal sa izdavanjem pasosa tom kriminalcu napravljen po direktnom Jeremicevom nalogu.
Ne sporeci uopste njegovo licno obrazovanje I njegov besprekorni engleski, od njega je Srbija, uglavnom, imala samo stetu, a to je s njim u vezi jedino sto treba da nas zanima.

Edited by vladan, 11 November 2013 - 14:44.


#1743 Mala Suncica :)

Mala Suncica :)
  • Banned
  • 201 posts

Posted 11 November 2013 - 14:48

Ne kazem ja da li je Srbija imala stetu, ili korist od njegove politke, ja samo kazem da se takva osoba sa takvom biogradijom ne moze nazivati kretenom. Zna se sta je kreten, i koje su osobine kretena. Vuk Jeremic te osobine nema.


Edited by Mala Suncica :), 11 November 2013 - 14:49.


#1744 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 11 November 2013 - 14:51

Ne kazem ja da li je Srbija imala stetu, ili korist od njegove politke, ja samo kazem da se takva osoba sa takvom biogradijom ne moze nazivati kretenom. Zna se sta je kreten, i koje su osobine kretena. Vuk Jeremic te osobine nema.

Verujem da je onaj ko je taj izraz upotrebio (ne znam ko je to bio) izraz koristio jedino u kolokvijalnom znacenju, zeleci da negativno oznaci Jeremicev politicki ucinak, a nikako ne kao ocenu njegovih intelektualnih sposobnosti.

#1745 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 11 November 2013 - 15:14

Verujem da je onaj ko je taj izraz upotrebio (ne znam ko je to bio) izraz koristio jedino u kolokvijalnom znacenju, zeleci da negativno oznaci Jeremicev politicki ucinak, a nikako ne kao ocenu njegovih intelektualnih sposobnosti.

 

Upravo tako : "u moje selo" bi rekli - glup je za politiku!

Bolje da se drzao fizike - mozda bi dao neki doprinos covecanstvu!



#1746 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 11 November 2013 - 15:41

Ne kazem ja da li je Srbija imala stetu, ili korist od njegove politke, ja samo kazem da se takva osoba sa takvom biogradijom ne moze nazivati kretenom. Zna se sta je kreten, i koje su osobine kretena. Vuk Jeremic te osobine nema.

 Tačno.

  Nije on kreten, on je kretenčina



#1747 Mala Suncica :)

Mala Suncica :)
  • Banned
  • 201 posts

Posted 11 November 2013 - 15:47

Ih... A ko si ti pa si tako merodavan da to kazes?

#1748 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 11 November 2013 - 15:48

Ne kazem ja da li je Srbija imala stetu, ili korist od njegove politke, ja samo kazem da se takva osoba sa takvom biogradijom ne moze nazivati kretenom. Zna se sta je kreten, i koje su osobine kretena. Vuk Jeremic te osobine nema.

Netacno. Ima.



#1749 Publius

Publius
  • Members
  • 401 posts

Posted 11 November 2013 - 16:03

Jedan obican srpski (balkanski) vo, sa diplomama Oksforda i Harvarda.



#1750 tomas.hokenberi

tomas.hokenberi
  • Members
  • 4,349 posts

Posted 11 November 2013 - 19:40

Verujem da je onaj ko je taj izraz upotrebio (ne znam ko je to bio) izraz koristio jedino u kolokvijalnom znacenju, zeleci da negativno oznaci Jeremicev politicki ucinak, a nikako ne kao ocenu njegovih intelektualnih sposobnosti.

 
Upravo tako : "u moje selo" bi rekli - glup je za politiku!
Bolje da se drzao fizike - mozda bi dao neki doprinos covecanstvu!

Za bavljenje fizikom mora da završi ipak malo više od trogodišnjih osnovnih studija. Ovako eventualno može da predaje fiziku u osnovnoj školi.

#1751 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 12 November 2013 - 01:00

Jeremic je, po svemu sudeci, beskrupulozni karijerista.
Kao minister spoljnih poslova Srbije, svojoj je zemlji naneo ozbiljne politicke stete.
Za prCednika GS UN biran je jer je bilo vreme da region da licnost za to mesto, a funkcija je zapravo sasvim beznacajna I protokolarna. Pa cak I na toj funkciji napravio je jedan broj krupnih gafova na stetu Srbije.
Izgleda da je vrlo ozbiljno umesan u isplatu onih $900 000 za pobeglog siledziju I kriminalca Kovacevica. Ne moze se, takodje, sa sigurnoscu iskljuciti da je ozbiljan diplomatski skandal sa izdavanjem pasosa tom kriminalcu napravljen po direktnom Jeremicevom nalogu.
Ne sporeci uopste njegovo licno obrazovanje I njegov besprekorni engleski, od njega je Srbija, uglavnom, imala samo stetu, a to je s njim u vezi jedino sto treba da nas zanima.

Da se i ja slozim sa postom

 

To nije gaf,vec jedno tesko krivicno delo koje je nepovrtno nanelo stetu nasoj diplomatiji(ako uopste imamo nekakav ugled).Taj isti Kovacevic nastavlja da divlja po Srbiji(tuca  na kosarkaskoj utakmici)

 

Neka se VJ zapita nekada koliko je bolesne dece (a za koje nema para) mogle da se posalje na lecenje,koliko toplih obroka za gladne,koliko renoviranih skola(koje nemaju toalete,sale za fizicko)...



#1752 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 12 November 2013 - 07:06

Medjutim, diplomatski I politicki skandal sa barabom Kovacevicem, u koji je po svemu Vuk Jeremic umesan do guse, "elegantno" je gurnut pod tepih.
Srbi, s jedne strane, imaju pamcenje nesto krace nego kokoske, a s druge, ne razumeju da su te ogromne pare njihove, a ne neke imaginarne drzave - to je novac svih poreskih obveznika Srbije.

#1753 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 15 November 2013 - 17:14

Verujem da je onaj ko je taj izraz upotrebio (ne znam ko je to bio) izraz koristio jedino u kolokvijalnom znacenju, zeleci da negativno oznaci Jeremicev politicki ucinak, a nikako ne kao ocenu njegovih intelektualnih sposobnosti.

 

Verujem da je Jeremicev polit.ucinak jednak njegovim intelektualnim sposobnostima, no naravno to ne mora da bude potpuno precizna jednakost.

 

secreto_manneken_pis_jeremic_vuk.jpg?w=6