Jump to content


Photo

Glede dedinjskog stakora....part II


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
142 replies to this topic

#1 mermaidavenue

mermaidavenue
  • Members
  • 62 posts

Posted 31 March 2001 - 04:00

Drugari, ajmo ispocetka da mozemo lakse da citamo. Posle svakih 10 strana da se resetujemo, OK?

#2 Vlada92

Vlada92
  • Members
  • 891 posts

Posted 31 March 2001 - 04:02

Ja sam se nadao da će to da učini Lun kao pokretač originalnog topika, ali on se neočekivano povukao. :smile:

#3 Ben Akiba

Ben Akiba
  • Members
  • 4,506 posts

Posted 31 March 2001 - 04:09

Condore:

Pomenuto slanje u pm je radi razbijanja straha i malera. Nesto kao poklic "Banzai" kod Japanaca.

[ Izmena poruke: Ben Akiba na dan 2001-03-31 05:10 ]

#4 Aleksa

Aleksa
  • Members
  • 1,344 posts

Posted 31 March 2001 - 04:10

zasto lepo ne obavestite odmah kucam duplo poruke pa onda vidim da je tema zatvorena.

#5 Vlada92

Vlada92
  • Members
  • 891 posts

Posted 31 March 2001 - 04:15

Aleksa je napisao/la:
zasto lepo ne obavestite odmah kucam duplo poruke pa onda vidim da je tema zatvorena.


Jao, izvinjavam se, malo sam prolupao od umora :smile: Znate kako je, naše kolege sa radija i TV imaju smene, a nas na web-u je malo pa smo sa vama od jutra do jutra :smile:

#6 Aleksa

Aleksa
  • Members
  • 1,344 posts

Posted 31 March 2001 - 04:19

pa idi malo odspavaj mozemo mi i sami, odrasliji smo..

#7 Vlada92

Vlada92
  • Members
  • 891 posts

Posted 31 March 2001 - 04:33

Pa da, izgleda da je došlo vreme da vas napustim. Nadam se lepim vestima za dobro jutro :wink:

Pozdrav svima uz nadu da se ova noć zapravo još nije završila :smile:

[ Izmena poruke: Vlada92 na dan 2001-03-31 05:34 ]

#8 Aleksa

Aleksa
  • Members
  • 1,344 posts

Posted 31 March 2001 - 04:47

noc je mogla jos proslo vece da se zavrsi da nije onog konja pavkovica nadam se da ce sada sve da ih pokupe o istom trosku ima mesta u bmw ili bar svakom po mercy shot ne prenosi cnn celo vece nas za dz.

#9 Zoka

Zoka
  • Members
  • 3 posts

Posted 31 March 2001 - 05:08

sta da kazes osim kako Kalimero "ovo je nepravda!"?Vrtesmo se kao blesavi po kuci celo popodne i vece (mi kaskamo 10 sati za BG),sa sajta na sajt,ukljucenje na radio nam nije uspevalo,da nije bilo Foruma ne bi ni bili u toku,slika na CNN samo je podgrevala nervozu,... i sta sad?Plasili mecku resetom?Nije nego!Da su hteli da ga uhapse mogli su to i zmureci,kakvu on to vojsku ima pa se njome branio.Pavkovic je tek posebna tema,ispasce jednom da je kucni prijatelj sa,recimo,aktuelnim predsednikom....kako drugacije shvatiti "naredbu odozgo".Grozno,sad tek ne znam cemu da se nadam.

#10 Aleksa

Aleksa
  • Members
  • 1,344 posts

Posted 31 March 2001 - 05:17

nemoj tako, nece da ga ostete inace nista od para. sada su javili da se opirao hapsenju i da kaze da ne priznaje sud ove..pardon novu vlast a bogami ni policiju sto gura novinare i njegovu mladjanu gardu penzionera..nije spomenuo mirino plasticno cvece.

#11 Ben Akiba

Ben Akiba
  • Members
  • 4,506 posts

Posted 31 March 2001 - 05:52

Evo vec je subota ujutru. Onaj ce izgleda imati vremena i za jutarnju kafu. Uspeo je da kupi vreme, za sebe, za Pavkovica,...???

#12 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 31 March 2001 - 06:56

Evo i mene. Ma, otis'o sam da spavam. Nekako mi se smucilo od gluposti. Izem ti drzavu kad neki tamo civil moze da "priznaje samo sud partije" a Onaj Sa Siritima da spreci hapsenje civila. A gde je onda ZyclonB? Lun, u pravu si, oni poklici su izraz besa, ali to je nista prema ovome! Ovo nema ni u filmovima, eventualno u Scareface. Doduse, neko pomenu Dilindzera, eto, bilo je i toga, bilo, ali oni su umeli da ga srede. Ako bas ne moze da se privede, ima i drugo resenje. Pavkovic sprecio hapsenje! A Mrgud gledao i cutao. E, Srbijo moja, Srbijo. Ako ispadne da je on jaci od drzave, treba ga pustiti a drzavu ko j*, nek propadne. Bruka i sramota za nas. :sad:

#13 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 31 March 2001 - 07:00

A i zaboravio sam, eto zasto se Onaj Sa Siritima ulizivao sve vreme i sta je o cemu se (mozda) radilo na tasi tasi tanana sastanku sa Tusiranim. Bas me zanima sta ce dalje biti.

#14 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 31 March 2001 - 07:26

A i plasim se da djubre nije pobeglo podzemnim hodnicima kao pravi pacov sto i jeste a da je ovo samo farsa. Koga je zmija jela i gustera se plasi.

#15 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 31 March 2001 - 07:30

Anonimni USA zvanicnik rekao da nase vlasti obavestile USA da je lopov uhapsen a MUP Srbije izdao naredjenje da mora biti uhapsen "do kraja noci" ma sta to znacilo.