Jump to content


Photo

Šta ste noćas sanjali?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
132 replies to this topic

#76 Kit Louch

Kit Louch
  • Members
  • 3,226 posts

Posted 18 July 2010 - 13:18

U textu nije eksplicitno receno da li je dalji splet okolnosti bio san. :ph34r:


Pa da, četka u obliku slova T.

Youtube Video ->Original Video
:)

Edited by Kit Louch, 18 July 2010 - 13:35.


#77 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 18 July 2010 - 13:34

Pa da, četka u obliku slova T.

Uvek sam govorila da su snovi putovanja. Nikad ne znas gde ces da stignes i kako ces da se probudis.

#78 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 18 July 2010 - 20:02

Edi Marfi :ph34r: nisam ni znala da imam takvih misli :) i neku silnu vodu po NY ...i jos neke ljude koji stvarno nemaju veze s razumom...

#79 Peshadijski_dabar

Peshadijski_dabar
  • Banned
  • 1,140 posts

Posted 19 July 2010 - 10:36

Najmanje sedam dana ću sebe samobanovati sa ovog topica. Jutros sam sav promukao od celonoćnjeg dozivanja ovaca po Vlašiću. Što je previše, previše je.

#80 Rooney

Rooney
  • Members
  • 1,420 posts

Posted 19 July 2010 - 10:56

Alarm za posao zvonio u 7 jutros. Rekoh, da se okrenem na drugu stranu jos minut, kad ono sat vremena i plus jedan san...

Idem u neku kafanu i tamo mi javljaju da su mi pre nego sto sam ja stigao, da su mi u istoj kafani prebili mog cetvorogodisnjeg sina :ph34r: !?

Trazim ja od ljudi da mi kazu ko je to uradio a oni, pa stani malo, zasluzio je, sta trazi po kafanama u ovo doba?!?

#81 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 19 July 2010 - 14:28

Ili mozda, tih dana se mnogo pricalo o TV drami "Leptirica", koja mi je tad bila zabranjena da gledam (nisam ni do sad)

Malo da ti trolujem temu  :D


Leptiricu sam nedavno gledao, da vidim hocu li se ponovo prepasti. I nisam  :D :D . Sada se filmovi o vampirima prave na drugi nacin, a cini mi se da je kao i cijeli zanr malo zapostavljen. U stvari svi zanrovi su zapostavljeni, film je u qurcu, a i muzika je u qurcu,  i da sad ne trolujem vlastiti trol, sta ono htjedoh da kazem, ah da, pored Leptirice, film koji me onako dobro uplasio je Predskazanje. Bio sam tako tinejdzer i gledao sam Predskazanje u ljetnom kinu u Stocu, sto je davalo posebnu dimenziju cijelom filmu. Oko tebe cempresi, mjesec se pomalja na tamnom nebu, vjetar njise grane, skripe stolice, jos bolje od 3D efekata  :) A poslije toga pola sata kroz mrak do kuce. :ph34r:

#82 Kit Louch

Kit Louch
  • Members
  • 3,226 posts

Posted 19 July 2010 - 15:40

Malo da ti trolujem temu  :D


Leptiricu sam nedavno gledao, da vidim hocu li se ponovo prepasti. I nisam  :D :D . Sada se filmovi o vampirima prave na drugi nacin, a cini mi se da je kao i cijeli zanr malo zapostavljen. U stvari svi zanrovi su zapostavljeni, film je u qurcu, a i muzika je u qurcu,  i da sad ne trolujem vlastiti trol, sta ono htjedoh da kazem, ah da, pored Leptirice, film koji me onako dobro uplasio je Predskazanje. Bio sam tako tinejdzer i gledao sam Predskazanje u ljetnom kinu u Stocu, sto je davalo posebnu dimenziju cijelom filmu. Oko tebe cempresi, mjesec se pomalja na tamnom nebu, vjetar njise grane, skripe stolice, jos bolje od 3D efekata  :D A poslije toga pola sata kroz mrak do kuce. :)


Jao, isto tako gledo jednom neki strašan horor u otvorenom letnjem bioskopu na moru. A oluja nekakva samo sto nije. Kako zagrmi ili sevne munja, tako sva publika u vrisak. Kakav 6D, ovo bilo prajsles. :D

Hvala za Leptiricu, mozda je ipak odgledam. Katarzo, eve me.

edit:

Kjubrikov Shining je ipak moj najgori filmski košmar. Ne smem ga ni sad pogledat kad sam saam u kuci. :ph34r:

Edited by Kit Louch, 19 July 2010 - 15:51.


#83 Peshadijski_dabar

Peshadijski_dabar
  • Banned
  • 1,140 posts

Posted 19 July 2010 - 16:44

Malo da ti trolujem temu  :D


Leptiricu sam nedavno gledao, da vidim hocu li se ponovo prepasti. I nisam  :D :D . Sada se filmovi o vampirima prave na drugi nacin, a cini mi se da je kao i cijeli zanr malo zapostavljen. U stvari svi zanrovi su zapostavljeni, film je u qurcu, a i muzika je u qurcu,  i da sad ne trolujem vlastiti trol, sta ono htjedoh da kazem, ah da, pored Leptirice, film koji me onako dobro uplasio je Predskazanje. Bio sam tako tinejdzer i gledao sam Predskazanje u ljetnom kinu u Stocu, sto je davalo posebnu dimenziju cijelom filmu. Oko tebe cempresi, mjesec se pomalja na tamnom nebu, vjetar njise grane, skripe stolice, jos bolje od 3D efekata  :D A poslije toga pola sata kroz mrak do kuce. :)


Alek, za ovaj post plaćam turu kad se vidimo. I još jednu za ono "da sad ne trolujem vlastiti trol." :ph34r:

#84 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 19 July 2010 - 19:34

Jao, isto tako gledo jednom neki strašan horor u otvorenom letnjem bioskopu na moru. A oluja nekakva samo sto nije. Kako zagrmi ili sevne munja, tako sva publika u vrisak. Kakav 6D, ovo bilo prajsles. :D

Hvala za Leptiricu, mozda je ipak odgledam. Katarzo, eve me.

edit:

Kjubrikov Shining je ipak moj najgori filmski košmar. Ne smem ga ni sad pogledat kad sam saam u kuci. :ph34r:

Ljetna kina su bila cool, gdje smo tada kao tinejdzeri na miru pusili. Ne znam da li jos postoje, jer se u njih ne moze ugraditi erkondisn.


Poslednji put sam bio u ljetnom kinu u Dubrovniku. Tamo sve u kamenu, koliko se sjecam i igrao je film Srecan Bozic Mister Lorens i onako zeljan sna, jer u vojnom kampu Kupari nije bilo bas hlada pa me budila satorska vrucina, ja tako slatko zaspem, dok su ti kameni zidovi isijavali neku prijatnu toplotu.

kad pomenu Kjubrika, meni je i Odiseja, nekako horor  :D

Alek, za ovaj post plaćam turu kad se vidimo. I još jednu za ono "da sad ne trolujem vlastiti trol." :)

Evo onda jedna fotka, mislim da ces prepoznati taj pejsaz  :D

Attached File  Picture_017.jpg   334.59KB   3 downloads

#85 Peshadijski_dabar

Peshadijski_dabar
  • Banned
  • 1,140 posts

Posted 19 July 2010 - 19:44

Evo onda jedna fotka, mislim da ces prepoznati taj pejsaz  :ph34r:


Evo i tebi jedna, sa uključenim žuborom vode, da lepše sanjaš na ovim sparinama. (Ovaj kraj rečenice je napisan da nam se Kit ne naljuti što mu trolujemo topic :))

Attached File  3.jpg   283.14KB   7 downloads

#86 Kit Louch

Kit Louch
  • Members
  • 3,226 posts

Posted 19 July 2010 - 19:52

aman nije moj :ph34r:

a i sta su snovi
no sami trolovi

#87 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 19 July 2010 - 19:52

Razbice nas sto mu istrolovasmo topik  :)

Kit, izvini tebra  :ph34r:

#88 Peshadijski_dabar

Peshadijski_dabar
  • Banned
  • 1,140 posts

Posted 19 July 2010 - 20:00

aman nije moj :ph34r:

a i sta su snovi
no sami trolovi



Šta je forum? Mahnitanje.
Šta je forum? Puste sanje.
Prazna sjena što nas ovi.
O, malen je dar nam dan,
Jer sav forum, to je san.
A san su i sami snovi.

(Ulomak iz drame La forum es sueño, Pedro Calderón de la Barca)

#89 Europe_patriot

Europe_patriot
  • Members
  • 245 posts

Posted 19 July 2010 - 20:04

družinu sa ovog topika.
bila je to noćna mora.

#90 Rahel

Rahel
  • Members
  • 5,435 posts

Posted 19 July 2010 - 20:30

Već sam jednom sanjala nešto ovako slično ako ne i isto. Ne zezam se uopšte, ovako je to bilo (u snu):

Iz nekog, meni sad nepoznatog razloga, osudili me na giljotinu. I tako, ja (sama!) odlazim u bolnicu gde se to kao radi. Tamo sve isto kao u bilo kojoj bolnici. Gospođa u belom mantilu mi kaže da neće dugo trajati, a neće ni boleti, samo ću osetiti malo peckanje oko vrata - sve u svemu za desetak minuta mogu da idem kući!!! A moja jedina misao je: jbt, kako ću sad da čitam bez glave?!

I tu se probudim. To je to, već drugi put.