Jump to content


Photo

Sta Mislite O Novom Premijeru?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
33 replies to this topic

#1 Dobroduh

Dobroduh
  • Members
  • 2,026 posts

Posted 03 April 2003 - 01:49

Moram priznati da sam ugodno iznenadjen licnoscu naseg novog premijera. Kada sam cuo da ce g.Zivkovic biti novi premijer bio sam poprilicno skeptican. Ovaj utisak sam stekao ne toliko zbog cinjenice da nije okicen kakvom zvucnom titulom, koliko zbog toga sto se po prvi put hvata u kostac sa jednom, zaista, znacajnom politickom funkcijom. Medjutim, kako to cesto biva, pokazalo se da sudbina pravi mnogo bolji izbor nego sto bismo mi sami to bili u stanju da uradimo. Za razliku od pok. g. Djindjica, koji je uvek delovao nekako nervozno i uznemirujuce za slusaoce, g. Zivkovic poseduje jednu odmerenu dozu nonsalancije i, sve u svemu, unosi dosta smirenosti u javnost svojim javnim nastupima. Za razliku od pojedinih clanova Vlade koji su, sto zbog emotivnih slomova, sto zbog stanja patoloske osvete, u velikoj meri uznemiravali gradjane svojim nekontrolisanim nastupima i izjavama, g.Zivkovic je uspeo da ostvari suprotan efekat i ostavi utisak jednog od retkih koji znaju sta rade.

Ostaje nam da se nadamo da ce novi premijer uspeti da Vladu oslobodi svih onih kojima je bilo potrebno vanredno stanje da bi obavljali svoj posao, ali i onih kojima su politicki neistimisljenici odlican alibi za sve sto nisu uradili iz ovog, ili onog razloga. Gospodine Zivkovicu, trebace vam mnogo srece u vasem buducem radu i ja vam je, od sveg srca, zelim.

#2 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 03 April 2003 - 02:10

Cek, koliko znam on je, pre nego shto je postao "prime minister" bio ministar policije za Yugoslaviju ili tako neshto; tako da mi je bilo po malo cidno da sa takve pozicije postane PM. sve u svemu i ja sam bio skeptican, ali vidim da taj covek ima neku enrgiju, koju je poneo iz Nish

Prxon

#3 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 03 April 2003 - 03:11

Cesto je karli del ponte citao lekcije, a Batic davao domace zadatke,
ako dode do inspekcije , ko ce da plati izdatke.

#4 sonjal

sonjal
  • Banned
  • 3,375 posts

Posted 03 April 2003 - 09:04

"  Ostaje nam da se nadamo da ce novi premijer uspeti da Vladu oslobodi svih onih kojima je bilo potrebno vanredno stanje da bi obavljali svoj posao, ali i onih kojima su politicki neistimisljenici odlican alibi za sve sto nisu uradili iz ovog, ili onog razloga. Gospodine Zivkovicu, trebace vam mnogo srece u vasem buducem radu i ja vam je, od sveg srca, zelim."

Zar vam se ne cini da Premijer Zivkovic treba da sredi stanje u zemlji Srbiji i zelim mu da u tome uspe.Odlucnost u tome je potrebna.

#5 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 03 April 2003 - 10:12

Obično kažu" Najmangup-Niški mangup"
Želim mu puno sreće i uspeh u daljem radu!

#6 Brane

Brane
  • Members
  • 1,312 posts

Posted 03 April 2003 - 10:45

Zivkovic meni lici na policajca koji nabaci onako neki prezrivo ispitivacki pogled i onda sacuje kako ljudi na to reaguju.

Nasa privreda je u minusu tj. radi samo vanprivreda i zato kad se ukine v.s. neka je Bog u pomoci g. Zivkovicu. Mihajlovic mora i sigurno ce dobiti sut kartu. Pitanje je samo vremena.

#7 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 03 April 2003 - 11:02

Sada ce Djelic i ekspertski deo imati vise slobode jer se Zivkovic nece mesati u ekonomska pitanja koliko i Djindjic.

Sa druge strane Djindjic je bio svetski covek(sto Srbi ne VolU tak'e), a Zivkovic je co'ek iz naroda i kao takav bima vise sanse da bude prepoznat kao lider i voljen od strane naroda.

To Su mu prednosti, a mana mu je sto nikada nece biti vizionar kakav je bio Djindjic, mada on ni nema takvih pretenzija.

#8 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 03 April 2003 - 11:47

I da je Zivkovic sposoban, ali sta ce svet da misli o nama kada vide kakvu retardiranu facu ima premijer!? + nije bas skolovan.

#9 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 03 April 2003 - 13:16

I da je Zivkovic sposoban, ali sta ce svet da misli o nama kada vide kakvu retardiranu facu ima premijer!? + nije bas skolovan.

Ja zaista mislim da taj svet ne ceni ljude prema lepoti nego prema radu.

Zivkovic ima mangupsku facu, ali ne deluje glupo...Bush deluje glupo. :lol:

#10 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 03 April 2003 - 15:30

Mangupsku facu? Sta god! Covek ima prilicno tupavu facu, pravu pandursku. Kada cujem vic o policajcima meni je pred ocima njegov lik.

#11 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 03 April 2003 - 19:54

Ne bih voleo da zivim u normalnoj zemlji u kojoj je Zivkovic premijer, ali isto tako verujem da je od ponudjenih opcija on apsolutno najbolji izbor; cini mi se da je previ covek za ovu situaciju i zelim mu puno uspeha u ovome sto je zapoceto.

#12 svetlosna brzina

svetlosna brzina
  • Members
  • 3 posts

Posted 04 April 2003 - 07:18

cini mi se da nas cenjeni ne barata sa stranim jezicima bas najbolje mogao bi na neki kurs da ode :lol:

#13 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 04 April 2003 - 10:27

Posle jučerašnjeg govora u Atini počinjem da se plašim i za novog premijera. :lol:

#14 Badguy

Badguy
  • Members
  • 529 posts

Posted 04 April 2003 - 12:59

Posle jučerašnjeg govora u Atini počinjem da se plašim i za novog premijera. :lol:

Sto?
Nije rekao nista sto nije cuo dan pre toga od Pauela.

#15 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 04 April 2003 - 14:14

" cini mi se da nas cenjeni ne barata sa stranim jezicima bas najbolje mogao bi na neki kurs da ode"
svetlosna brzina

Ne znam da li Zivkovic barata SA stranim jezicima, ali autor citiranog posta ne barata SA maternjim.