Jump to content


Photo

Pocelo Je Pocelo


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5 replies to this topic

#1 Flashlight

Flashlight
  • Members
  • 261 posts

Posted 02 April 2003 - 22:59

Po Đinđiću nazvana ulica u Plandištu | 10:19 -> 14:26 | Izvor: Beta

Novi Sad -- Odbornici Skupštine opstine Plandište većinom glasova su odlučili da jednu ulicu u tom vojvođanskom gradiću nazovu po pokojnom premijeru Srbije Zoranu Đinđiću. Odbornici su doneli odluku da dosadašnja Vojvođanska ulica bude nazvana po pokojnom premijeru, prenosi u sredu novosadski "Dnevnik". List dodaje da je odluka doneta na osnovu predloga odborničke grupe DOS, dok su odbornici Demokratske stranke Srbije i Socijalističke partije Srbije bili uzdržani.


Evo nama opet 1988,samo sto je ovaj put idol pokojan,a sledbenici kolo vode na racun njegove tregedije
Ocekujem iskoro miting na Uscu.....

#2 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 03 April 2003 - 00:49

Izvini Flashe sto se ne nadovezujem na tvoju temu jer mislim da si u pravu i nemam tome sta dodati.Nego boga ti da li je to slika ispod tvog nicka slika Eduarda ili se ja varam?

#3 Vilenjak

Vilenjak
  • Members
  • 466 posts

Posted 03 April 2003 - 00:57

Varas se.To mu je drug Bevc... :lol: .

#4 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 03 April 2003 - 01:13

Flas!
Cijenim tvoju informisanost i predvidanja, citam sve tvoje postove, smeta mi tvoja bezobzirnost prema
pokojnom Zoranu, da je ziv nebi mi smetalo ovako moram biti iskren, mnogi od nas smo ozalosceni, zalim sebe, Srbiju, CG, njegovu familiju a pogotovu djecu, te rane su svjeze a vidim da svim silama pokusavas da pravociras, i to jako uspjesno radis kod mene ne izazivas mrznju nego mi je pred ocima slika njegove uplakane djece, i ja Bogu hvala imam petoro pa znam kako djecije suze peku, ovo je molba da imas malo obzira.
unaprijed zahvalan milovan

#5 Flashlight

Flashlight
  • Members
  • 261 posts

Posted 03 April 2003 - 18:04

Flas!
Cijenim tvoju informisanost i predvidanja, citam sve tvoje postove, smeta  mi tvoja bezobzirnost prema
pokojnom Zoranu, da je ziv nebi mi smetalo ovako moram biti iskren, mnogi od nas smo  ozalosceni,  zalim sebe, Srbiju, CG, njegovu familiju a pogotovu djecu, te rane su svjeze a vidim da svim silama pokusavas da pravociras, i to jako uspjesno radis kod mene ne izazivas mrznju nego mi je pred ocima slika njegove uplakane djece, i ja Bogu hvala imam petoro pa znam kako djecije suze peku, ovo je molba da imas malo obzira.
unaprijed zahvalan milovan

Moras da razdvojis nekoga kao privatno lice i kao politicara.
Ja takodje imam decu,doduse dvoje-svaka ti cast za petoro,i u svakom pogledu mi je zao sto je Djindjic otisao sa politicke scene na taj nacin.
Ako vodimo diskusiju sa ljudske,humanitarne i emotivne strane skroz si u pravu za sve.
Ali,ako ovde diskutujemo o politici....individualna ljudska strana nama mnogo toga sta da trazi,cak sta vise i smeta,jer se govori o interesima celog jednog naroda i njegovoj buducnosti.
To znaci da nista lose ne bismo smeli da kazemo ni o Titu,ni o Kralju Aleksandru,ni o Stambolicu,ni o Hitleru....
Zamolio bih onda sve koji politicku dikusiju gledaju kroz prizmu licne i porodicne tragedije Djindjica da bolje malo odmore od diskusija jer stvar shvataju previse emotivno i licno.
Takodje ne mogu,a da ne pomenem da je stotine hiljada dece tokom zadnjih 10 godina ostalo bez oba roditelja i zivi kao najniza socijalna kategorija,pa nisam primetio da ovde svakog dana nekome naviru suze na oci.
Djindjiceva deca ipak imaju dovoljno ostavljenih serdstava da prozive jedan jako lagodan zivot,tako da bar za sutrasnji rucak sigurno ne moraju da se brinu za razliku od ostalih sirocica sa ovih prostora.......

#6 Flashlight

Flashlight
  • Members
  • 261 posts

Posted 03 April 2003 - 18:12

Izvini Flashe sto se ne nadovezujem na tvoju temu jer mislim da si u pravu i nemam tome sta dodati.Nego boga ti da li je to slika ispod tvog nicka slika Eduarda ili se ja varam?

Pun pogodak-castitam.
Vidis primetio sam kod nekih mladjih diskutanata da je sad u modi da se umesto svoje stavlja slika nekog DR-a,pa rekoh mladi su nasa buducnosti i evo ja sam takodje stavio jednog DR-a.