Jump to content


Photo
* * * * * 2 votes

West Ham United


  • Please log in to reply
6402 replies to this topic

#31 vetboy

vetboy
  • Members
  • 1,538 posts

Posted 12 July 2010 - 10:53

WHU se interesuje za R.Petrovića.I vreme je da jedan Srbin zaigra za srpski klub iz Londona.


Evo i zurnal pise:


Вест Хем води Петровића
12 јул, 2010

Менаџер Чекићара Аврам Грант инсистира на довођењу Партизановог везисте

Ни Португалци, ни Шпанци, ни Италијани, него – Енглези. Одавно Партизан планира продају Радосава Петровића, а после пропалих преговора са Спортингом из Лисабона и Расингом из Сантандера, затим стидљивог интересовања Фиорентине, чини се да ће трку за српским репрезентативцем да добије Вест Хем!

Челници клуба из Лондона најупорнији су да одведу младог везисту из Београда, а према информацијама „Журнала” на његовом доласку посебно инсистира нови менаџер Чекићара, Аврам Грант. Опчињен потенцијалом првотимца црно–белих, Израелац је означио високог Убљанина једним од приоритета у формирању тима за наредну сезону и повукао конкретне потезе у намери да га ангажује.

Мада нема званичне потврде, преговори Партизана и Вест Хема ушли су у завршну фазу и наредних дана могла би да уследи конкретизација посла. Ни чињеница да је Радосав Петровић уврштен на списак фудбалера на које тренер Александар Станојевић рачуна за дуел са Пјуником не представља сметњу евентуалном трансферу, пошто је екипа из источног Лондона минуло првенство завршила на 17. месту и неће на јесен учествовати у европским куповима.

Како Премијер лигу (још) не тресе економска криза каква дрма континентални фудбал, постоје наговештаји да Вест Хему неће бити проблем да плати Партизану три и по милиона евра, што је сума коју је српски првак тражио на име обештећења током преговора са осталим клубовима.


  • 0

#32 Severna Armija

Severna Armija
  • Members
  • 6,465 posts

Posted 12 July 2010 - 14:03

Mislim da ce to biti najgora kupovina , jer zaista ne verujem u tog igraca. Ali uvek moze da iznenadi pa odigra nesto , to se nikad ne zna.
  • 0

#33 BandItLikeDiamanti

BandItLikeDiamanti
  • Members
  • 21 posts

Posted 14 July 2010 - 06:06

Pozdrav svima i drago mi je da vidim temu o slavnom West Ham-u! Da ne tupim o istoriji, sadasnjost kluba se po meni ogleda u veseloj izbezumljenoj i uvek nasmejanoj faci Alesandra `Prato` Dijamantija. Dokle god je on u sastavu, ne zalim ni poraze ni neresene rezultate!
Cujem da je pristigao i Barera iz Meksika, ofanzivni desni winger, a jos uvek fali iskusni istroseni matorac u spicu nakon Sukera, Rajta, Seringema, Tristana, Franka...Ja tipujem na otpustenog Raula Tamuda iz Espanjola, ali i na Mateju Kezmana
  • 0

#34 vetboy

vetboy
  • Members
  • 1,538 posts

Posted 14 July 2010 - 07:51

Pozdrav svima i drago mi je da vidim temu o slavnom West Ham-u! Da ne tupim o istoriji, sadasnjost kluba se po meni ogleda u veseloj izbezumljenoj i uvek nasmejanoj faci Alesandra `Prato` Dijamantija. Dokle god je on u sastavu, ne zalim ni poraze ni neresene rezultate!
Cujem da je pristigao i Barera iz Meksika, ofanzivni desni winger, a jos uvek fali iskusni istroseni matorac u spicu nakon Sukera, Rajta, Seringema, Tristana, Franka...Ja tipujem na otpustenog Raula Tamuda iz Espanjola, ali i na Mateju Kezmana

Pozdrav!


Voleo bih da probaju Tamuda, po meni on jos ima sta da pokaze.

Veliki plus je sto ne kosta mnogo.

Dijamanti toliko ume da izgleda pogubljeno na terenu da mora da budi simpatije. :ph34r:
  • 0

#35 vetboy

vetboy
  • Members
  • 1,538 posts

Posted 14 July 2010 - 07:54

Mislim da ce to biti najgora kupovina , jer zaista ne verujem u tog igraca. Ali uvek moze da iznenadi pa odigra nesto , to se nikad ne zna.


Rizicna je kupovina, to stoji. Ocigledno da Grant vidi nesto u njemu, ako ima imalo istine u celoj prici.


Fascinira me to sto su za skoro iste novce mogli da dovedu Kacara pre par godina, pa i Tosica koji bi bio osvezenje u WHU a sada se hvataju za Petrovica.

Ipak, zelim da kupovina prodje pa da gledamo naseg coveka u dresu WHU.
  • 0

#36 BandItLikeDiamanti

BandItLikeDiamanti
  • Members
  • 21 posts

Posted 14 July 2010 - 08:13

Ako dolazak Radosava znaci odlazak Radoslava (Kovaca) onda pozdravljam odluku Granta da insistira (o Boze zasto li to radi) na dolasku Petrovica. Ako je on prioritet (kako navodi Zurnal) onda se moze naslutiti nastavak tradicije Avrama Granta da forsira uzasno dosadan fudbal, posto je Raca zadnji vezni i nije kreativac, koliko mi se cini (mada je imao jednu dobru fintu protiv Nemaca).

Samo je pitanje kako ce se uklopiti Petrovic u sistem sa Parkerom, Noblom, Hiclspergerom, Stanislasom, Kolisonom i Barerom. Sve mi ovo mirise na formaciju sa dva zadnja vezna, dva brza krila, jednim polukreativcem (Dijamanti, Kolison, Hitz) i Kolom (dok se ne povredi)
  • 0

#37 Severna Armija

Severna Armija
  • Members
  • 6,465 posts

Posted 14 July 2010 - 10:38

Ako dolazak Radosava znaci odlazak Radoslava (Kovaca) onda pozdravljam odluku Granta da insistira (o Boze zasto li to radi) na dolasku Petrovica. Ako je on prioritet (kako navodi Zurnal) onda se moze naslutiti nastavak tradicije Avrama Granta da forsira uzasno dosadan fudbal, posto je Raca zadnji vezni i nije kreativac, koliko mi se cini (mada je imao jednu dobru fintu protiv Nemaca).

Samo je pitanje kako ce se uklopiti Petrovic u sistem sa Parkerom, Noblom, Hiclspergerom, Stanislasom, Kolisonom i Barerom. Sve mi ovo mirise na formaciju sa dva zadnja vezna, dva brza krila, jednim polukreativcem (Dijamanti, Kolison, Hitz) i Kolom (dok se ne povredi)

Pa to ti je formacija modernog fudbala. 4 - 2 - 3 - 1 ona donosi rezultate :ph34r:
  • 0

#38 vetboy

vetboy
  • Members
  • 1,538 posts

Posted 15 July 2010 - 15:57

Ako dolazak Radosava znaci odlazak Radoslava (Kovaca) onda pozdravljam odluku Granta da insistira (o Boze zasto li to radi) na dolasku Petrovica. Ako je on prioritet (kako navodi Zurnal) onda se moze naslutiti nastavak tradicije Avrama Granta da forsira uzasno dosadan fudbal, posto je Raca zadnji vezni i nije kreativac, koliko mi se cini (mada je imao jednu dobru fintu protiv Nemaca).

Samo je pitanje kako ce se uklopiti Petrovic u sistem sa Parkerom, Noblom, Hiclspergerom, Stanislasom, Kolisonom i Barerom. Sve mi ovo mirise na formaciju sa dva zadnja vezna, dva brza krila, jednim polukreativcem (Dijamanti, Kolison, Hitz) i Kolom (dok se ne povredi)

Nadam se da cemo imati alternativu za Kola ove godine. Prosle sezone smo bili previse tanki napred.

Kovac moze da pruzi nesto samo kao rezerva. Ako se Petrovic planira umesto njega mislim da je to dobar znak. Bolji je kreativac od Kovaca za klasu, takodje ima mnogo bolju dugu loptu.



Pa to ti je formacija modernog fudbala. 4 - 2 - 3 - 1 ona donosi rezultate :ph34r:


+1
  • 0

#39 vetboy

vetboy
  • Members
  • 1,538 posts

Posted 17 July 2010 - 13:53

Grant ocigledno ne gubi vreme.

Potpisan je Piquione, Lion je dobio za njega milion funti. Nije losa kupovina.

Tal Ben Haim je po svemu sudeci pristao da se pridruzi Grantu i svom proslogodisnjem saigracu.

Stvari za sada izgledaju odlicno. Naravno, cekamo da vidimo kojim igracima ce se trener zahvaliti.
  • 0

#40 BandItLikeDiamanti

BandItLikeDiamanti
  • Members
  • 21 posts

Posted 17 July 2010 - 17:11

O kad bi mogli da se otarasimo debelog Benija Mekartija, za kog uludo bacismo 4 miliona funti :ph34r: Nisam bas ni zadovoljan Pikjonom jer nije neki golgeter, a i nece biti mladji. Bolje je gurati Hajnsa i Nubla, omladince, nego matore drtine.
  • 0

#41 vetboy

vetboy
  • Members
  • 1,538 posts

Posted 18 July 2010 - 08:25

O kad bi mogli da se otarasimo debelog Benija Mekartija, za kog uludo bacismo 4 miliona funti :ph34r: Nisam bas ni zadovoljan Pikjonom jer nije neki golgeter, a i nece biti mladji. Bolje je gurati Hajnsa i Nubla, omladince, nego matore drtine.


Slazem se da treba forsirati mladje, to je ipak bio nacin rada kluba kroz istoriju. Pikjone je mnogo bolji od svih nasih napadaca, u rangu je sa Kolom. Tacno, vec je u poodmaklim godinama ali mi i nemamo neki preteran izbor trenutno. Moramo se zadovoljiti ovakvim resenjima dok se klub stabilizuje.


Nouble najverovatnije odlazi na pozajmicu u Cempionsip. Hajns bi trebao da dobije svoju sansu u prvom timu.

osim Benija klub ima mnogo igraca koji nikako ne doprinose a dobijaju masnu platu. Bice interesantno videti na koga Grant ne racuna od tih igraca, posto se suska da bi mogao da saceka oporavak Dajera i da mu pruzi novu sansu.
  • 0

#42 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 20 July 2010 - 17:16

Još jedan Srbin u Premijer ligi

Vest hem zove Sulejmanija


Povremeni reprezentativac Srbije i član Ajaksa Miralem Sulejmani nalazi se od ove nedelje na vrhu liste želja Vest hema.

Posted Image

Uprava kluba iz Londona namerava da stupi u kontakt sa Holanđanima u nadi da će uspeti da pozajme Sulejmanija na godinu dana.

Glavni zagovornik ideje dovođenja brzonogog napadača na Apton park je menadžer Avram Grant koji zna da će Sulejmani sledeće sezone više vremena provoditi na klupi Ajaksa.

Naime, uprava "kopljanika" ne vidi Sulejmanija u kombinacijama za prvi tim što se nimalo ne sviđa treneru Martinu Jolu, koji zbog nove politike prodaje pola tima preti odlaskom iz Amsterdama.

Ukoliko dođe u Vest hem, Sulejmani bi se za mesto u timu borio sa Pablom Barerom koji je pre nekoliko dana stigao u London.


  • 0

#43 vetboy

vetboy
  • Members
  • 1,538 posts

Posted 20 July 2010 - 19:42

Ja strasno gotivim Sulejmanija i jako mi je zao sto je stao sa razvojem nakon dolaska u Ajaks.

Kada bi on dosao u WHU ja bih se odusevio!

Izmedju njega i Petrovica (ranija glasina) izabrao bih Sulejmanija zbog toga sto whu ima dosta igraca sredine terena i fale mu krila.

Nadam se da ima necega u ovoj glasini...
  • 0

#44 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 25 July 2010 - 13:07

Nemoguća misija "čekićara"

Vest hem zove Ronaldinja i Bekama!

Uprava engleskog Premijerligaša Vest hema ne odustaje od dovođenja nekog "atraktivnog", zvučnog pojačanja do početka sezone.

Posted Image

Vlasnici kluba sa Apton Parka, Dejvid Saliven i Dejvid Gold nisu uspeli da privole Tijerija Anrija da se skrasi u dresu "čekićara" a izmakao im je i Džo Kol, pa su svu svoju energiju, verovatno uzalud, usmerili na zvezde Milana, odnosno L.A. Galaksija, Ronaldinja i Dejvida Bekama.

U Vest hemu se nadaju da će mamac biti Premijer liga, odnosno davna želja Ronaldinja da zaigra tamo, a Bekama da se vrati kući.

Dejvid Gold je izjavio za Sandej Ekspres da bi dolazak ove dvojice superstarova fudbala pomogao Vest hemu da se u narednoj sezoni umešaju u borbu za jedno od prvih pet, šest mesta na tabeli Premijer lige.

Ukoliko ne dovedu Bekama sad, Gold je ubeđen da će to učiniti pred kraj njegove karijere.


  • 0

#45 vetboy

vetboy
  • Members
  • 1,538 posts

Posted 26 July 2010 - 11:22

Nista od toga, to je damo dimna zavesa. Novine su pune potencijalnih transfera i to odgovara klubovima koji mogu na miru da dovrsavaju poslove sa igracima za koje su zaista zainteresovani.

Inace West Ham ima odlicnu predsezonu, nadam se da ce preneti dobar ritam i na prvenstvo.
  • 0