Jump to content

Photo
* * * * * 2 votes

West Ham United

• Please log in to reply
6402 replies to this topic

#16 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 04 July 2010 - 13:40

U isto vreme simpatizer Milvola i WHU. Ti si prvi. :ph34r:

Zbog navijaca :)
  • 0

#17 vetboy

vetboy
  • Members
  • 1,538 posts

Posted 04 July 2010 - 13:44

Zbog navijaca :ph34r:

Ma znam, salim se.

To su zestoke navijacke grupe. Jos Celsijevi proterani navijaci mogu da se mere sa njima.
  • 0

#18 vetboy

vetboy
  • Members
  • 1,538 posts

Posted 04 July 2010 - 17:50

WHU ponudio 4 miliona funti za reprezentativca Meksika Pabla Barreru, inace igraca Pumasa. Barrera igra na poziciji krila.

Poboljsana je ponuda za Loic Remy-a a vode se pregovori za potpis Pikijonea iz Portsmuta.
  • 0

#19 Kosmarac2

Kosmarac2
  • Members
  • 1,731 posts

Posted 04 July 2010 - 17:53

I ja sam svojevremeno navijao za cekicare, ne samo zbog Di Cania. Podrzavam topic i nadam se da ce se pisati o evropskom fudbalu.
  • 0

#20 Pain

Pain
  • Members
  • 3,365 posts

Posted 04 July 2010 - 18:32

WHU ponudio 4 miliona funti za reprezentativca Meksika Pabla Barreru, inace igraca Pumasa. Barrera igra na poziciji krila.

Poboljsana je ponuda za Loic Remy-a a vode se pregovori za potpis Pikijonea iz Portsmuta.

Pikjon je igrach Liona,u Portsmutu je bio samo na pozajmici...

Remija hoce svi zivi,klubovi koji igraju LS,mada je West Hem trenutno najkonkretniji sto se tiche njegovog transfera...

BTW i meni je West Hem simpaticna ekipa,cak sam jedno vreme navijao za njih u Premijer...
  • 0

#21 Darko011

Darko011
  • Members
  • 289 posts

Posted 04 July 2010 - 19:33

Neće se zeznuti ako se baziraju na lokalcima,stari provereni recept za jeftin i čvrst tim.Malo domaćih,po neki Škot i Irac,može i Skandinavac,tu dodaš jednog ili dva mediteranca i eto ti tima koji će da ujeda,neće osvojiti ništa,ali će svi da zapamte protiv koga su igrali.Zadnjih sezona je sve to bilo bezbojno,iako je bilo odličnih igrača.Treneru kao što je Grant će pre proći tvrda i konzervativna igra,eksperimenti ne idu uz ovaj klub.
  • 0

#22 vetboy

vetboy
  • Members
  • 1,538 posts

Posted 04 July 2010 - 19:57

I ja sam svojevremeno navijao za cekicare, ne samo zbog Di Cania. Podrzavam topic i nadam se da ce se pisati o evropskom fudbalu.

:ph34r: Tesko ali nije i nemoguce. Zavisi od pojacanja. 

Pikjon je igrach Liona,u Portsmutu je bio samo na pozajmici...

Remija hoce svi zivi,klubovi koji igraju LS,mada je West Hem trenutno najkonkretniji sto se tiche njegovog transfera...

BTW i meni je West Hem simpaticna ekipa,cak sam jedno vreme navijao za njih u Premijer...

Jeste, bio je na pozajmici. On Lionu ne treba i prica se da ce ponuda od 1.2 miliona funti biti dovoljna. Hoce ga i West Bromwich.

Neće se zeznuti ako se baziraju na lokalcima,stari provereni recept za jeftin i čvrst tim.Malo domaćih,po neki Škot i Irac,može i Skandinavac,tu dodaš jednog ili dva mediteranca i eto ti tima koji će da ujeda,neće osvojiti ništa,ali će svi da zapamte protiv koga su igrali.Zadnjih sezona je sve to bilo bezbojno,iako je bilo odličnih igrača.Treneru kao što je Grant će pre proći tvrda i konzervativna igra,eksperimenti ne idu uz ovaj klub.

bold1:  :)

bold2: Previse bezbojno, cak u nekim momentima i bezdusno.
  • 0

#23 vetboy

vetboy
  • Members
  • 1,538 posts

Posted 08 July 2010 - 12:01

West Ham ponudio 5.5 miliona funti za Grahama Dorransa iz West Bromwicha.

Ovaj igrac je bio mozda najzasluzniji za povratak WB u premijer ligu. Rec je o kreativnom igracu sredine terena.

WHU vodi u trci za Meksickim krilom Barrerom, za koga su jos zainteresovani Espanjol i Everton. Prica se da bi ponuda od 4 miliona bila dovoljna.
  • 0

#24 Darko011

Darko011
  • Members
  • 289 posts

Posted 10 July 2010 - 19:53

Engleski premijerligaš Vest Hem angažovao je reprezentativca Meksika i dosadašnjeg igrača UNAM-a, Pabla Bareru, koji je potpisao četvorogodišnji ugovor sa "čekićarima". Sportal.rs

Briga manje.
  • 0

#25 vetboy

vetboy
  • Members
  • 1,538 posts

Posted 10 July 2010 - 20:36

Engleski premijerligaš Vest Hem angažovao je reprezentativca Meksika i dosadašnjeg igrača UNAM-a, Pabla Bareru, koji je potpisao četvorogodišnji ugovor sa "čekićarima". Sportal.rs

Briga manje.

Konacno su prosli pregovori. 

Uspeli su da uzmu igraca ispred nosa Espanjola. Ide klub u dobrom smeru, treba jos da se pojaca i da se oslobodi velikih ugovora igraca koji su cesto vise u ambulanti nego na terenu.

Ja imam poverenje u Granta i verujem da nas ocekuju stabilnija vremena.

Edited by vetboy, 10 July 2010 - 20:36.

• 0

#26 Severna Armija

Severna Armija
  • Members
  • 6,465 posts

Posted 10 July 2010 - 22:31

WHU mi je postao simpatican kad sam odgledao Green street hooligans :ph34r: Od tad ih pratim sa vecim intezitetom .
Nadam se dobroj sezoni cekicara :)
  • 0

#27 vetboy

vetboy
  • Members
  • 1,538 posts

Posted 11 July 2010 - 11:57

WHU mi je postao simpatican kad sam odgledao Green street hooligans :) Od tad ih pratim sa vecim intezitetom .
Nadam se dobroj sezoni cekicara :D

:ph34r:  Dobar film...
  • 0

#28 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 11 July 2010 - 12:06

I ovaj je dobar....

Youtube Video ->Original Video

Cass, film o tamnoputom navijacu West Hama koji je prvi zaglavio iza resetaka kada je "gvozdena lady" uvela novi zakon o hooliganima....
  • 0

#29 vetboy

vetboy
  • Members
  • 1,538 posts

Posted 11 July 2010 - 14:44

I ovaj je dobar....

Youtube Video ->Original Video

Cass, film o tamnoputom navijacu West Hama koji je prvi zaglavio iza resetaka kada je "gvozdena lady" uvela novi zakon o hooliganima....

:ph34r:  Odlican
  • 0

#30 Darko011

Darko011
  • Members
  • 289 posts

Posted 11 July 2010 - 23:38

WHU se interesuje za R.Petrovića.I vreme je da jedan Srbin zaigra za srpski klub iz Londona.
  • 0