Jump to content


Photo
- - - - -

reklamiranje


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4 replies to this topic

#1 paff

paff
  • Members
  • 5 posts

Posted 29 June 2010 - 02:26

Da li neko moze da mi da link gde mogu da pogledam cene za reklamiranje svog sajta na b92 sajtu da platim baner na mesec dana ili slicno

#2 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 29 June 2010 - 02:30

Mislim da ti je najbolje poslati PM nicku Forum B92 (administraciji) i pitati tamo.

#3 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 29 June 2010 - 09:22

Da li neko moze da mi da link gde mogu da pogledam cene za reklamiranje svog sajta na b92 sajtu da platim baner na mesec dana ili slicno


cenovnik

#4 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 10 August 2010 - 10:27

bokte. meni taj cenovnik ama bash nishta nije jasan huh.gif huh.gif huh.gif
zvala sam ih na onaj broj sa te stranice al niko zivi se ne javlja.
je l moze neko da objasni kolko je to para mesechno i sl.?

#5 Vesko.

Vesko.
  • Members
  • 1,733 posts

Posted 18 August 2010 - 04:44

QUOTE (paff @ 29.06.2010, 03:26) <{POST_SNAPBACK}>
Da li neko moze da mi da link gde mogu da pogledam cene za reklamiranje svog sajta na b92 sajtu da platim baner na mesec dana ili slicno

Postoji i mogucnost sponozorisanog clanka po ceni od 250€, u dinarskoj protivvrednosti bez PDV-a.

link


# Text će biti plasiran na naslovnoj strani određenog segmenta (Život, Zdravlje, Tehnopolis, Putovanja ili Automobili), kao prvi članak u jednom od boksova i stajaće tu 2 dana,
# Text će biti postavljen i na Naslovnoj Strani sajta u box-u segmenta (Život, Zdravlje, Tehnopolis, Putovanja ili Automobili) kao prva vest,
# Text će biti postavljen i u kros promo boksovima koji se već pojavljuju na drugim segmentima sajta (info, sport, biz) - kao prva vest,
# Text/članak će biti 2 dana prva vest. Nakon toga će, srazmerno objavljivanju novih, pasti na nižu poziciju a posle mesec dana članak ostaje u arhivi na sajtu,