Jump to content


Photo

Grupe E & F


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
59 replies to this topic

#31 ibrahim_gueye

ibrahim_gueye
  • Members
  • 674 posts

Posted 24 June 2010 - 17:06

Jos jedan dokaz da u ekipi ne moras da imas superzvezde da bi uradio nesto. Bravo za Slovake, e ovako se bori za svoju zemlju! Bravo i za Novi Zeland, za te amatere koji zavrsise turnir bez poraza i jos na trecem mestu, svaka cast..

#32 Stefanino

Stefanino
  • Members
  • 6,605 posts

Posted 24 June 2010 - 17:07

Jos jedan dokaz da u ekipi ne moras da imas superzvezde da bi uradio nesto. Bravo za Slovake, e ovako se bori za svoju zemlju! Bravo i za Novi Zeland, za te amatere koji zavrsise turnir bez poraza i jos na trecem mestu, svaka cast..


Hamsik nije zvezda nego super zvezda, tata tima.

#33 1jeAhonen

1jeAhonen
  • Banned
  • 2,042 posts

Posted 24 June 2010 - 17:11

bravo za Slovake...(ne)ocekivano dobri za debitante!!! surovo al istinito za Talijane...a i dosta su se izvlacili neka im ga Materazzi sad!
ej al Novi Zeland bez poraza, pa koja je to fudbalska liliputanija bruka al se Svecko izokrenulo!

#34 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 24 June 2010 - 17:12

Jbt, i sumnjiv ofsajd, i posle 3-1 su dali gol, i Pepe imao i sansu za 3-3. Ovo je utakmica za duboku analizu. Nista nisu znali, ali kada su bili gotovi, igrali su najbolje, i odnekud izvlacili neku snagu i davali golove. E to je ono sto ja pricam. Nemci, Italijani. Nikad nemaju neki ne znam kakav tim, a igraju u zavrsnicama. Na ovom prvenstvu mozda imaju najgore timove u svojoj istoriji. Ali, opet imaju nesto u sebi, sto im omogucuje ovakve stvari. Italijani ovaj put nisu uspeli, ali je malo falilo...

#35 PikaPoka

PikaPoka
  • Members
  • 40 posts

Posted 24 June 2010 - 17:13

Bravo braco pravoslavna!! :ph34r:


Jesu Slovaci braća Sloveni, ali nisu pravoslavna, katolici su.

#36 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 24 June 2010 - 17:15

Jbt, i sumnjiv ofsajd, i posle 3-1 su dali gol, i Pepe imao i sansu za 3-3. Ovo je utakmica za duboku analizu. Nista nisu znali, ali kada su bili gotovi, igrali su najbolje, i odnekud izvlacili neku snagu i davali golove. E to je ono sto ja pricam. Nemci, Italijani. Nikad nemaju neki ne znam kakav tim, a igraju u zavrsnicama. Na ovom prvenstvu mozda imaju najgore timove u svojoj istoriji. Ali, opet imaju nesto u sebi, sto im omogucuje ovakve stvari. Italijani ovaj put nisu uspeli, ali je malo falilo...

Kakvu bre analizu, nemojmo se šaliti. Izdala ih je sreća koja je godinama bila uz njih. Tačka.

#37 1jeAhonen

1jeAhonen
  • Banned
  • 2,042 posts

Posted 24 June 2010 - 17:22

Jesu Slovaci braća Sloveni, ali nisu pravoslavna, katolici su.


ma zajebava...isto bi reko i Slovencima da su iscupali detelinu s cetir lista..ovako ostavili ih Alzirci u balegi.

#38 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 24 June 2010 - 17:23

Kakvu bre analizu, nemojmo se šaliti. Izdala ih je sreća koja je godinama bila uz njih. Tačka.


Ali pazi, nista ne znaju ceo mec, cekaju i na 0-1, imali par sansi, stvarno nista posebno. Onda primaju drugi. I od tog trenutka, kao da im je neko ukljucio panic button. Daju prvi gol, daju drugi, sumnjiv ofsajd. Primaju treci. Tu je kraj. Ali ne, daju GOLCINU, i napadaju dalje, i na kraju Pepe promasuje 100% sansu za pobedu. Da je neki metuzalem, pa makar bio i Kanavaro ko je tu duze vreme ubedjen sam da bi bio gol.

#39 1jeAhonen

1jeAhonen
  • Banned
  • 2,042 posts

Posted 24 June 2010 - 17:25

ma Italijani nemaju vise kvalitet i to je definitivno...igraci tipa Kjelinija...i ini...su komendija il tragedija,a ni iskusni Kanavaro nije ni pola od onog sto bi trebalo da je...
red je da otpadne jos jedan krs od Nemacke i da se kockice polako sloze.

Edited by 1jeAhonen, 24 June 2010 - 17:25.


#40 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 24 June 2010 - 17:34

Grupa F - 3.kolo
Slovacka - Italija 3-2
Strelci: Robert VITTEK (25', 73') Kamil KOPUNEK (89') ; Antonio DI NATALE (81') Fabio QUAGLIARELLA (90'+2)

Novi Zeland - Paragvaj 0-0

Konacna Tabela:

Paraguay 3 1 2 0 5
Slovakia 3 1 1 1 4

N Zealand 3 0 3 0 3
Italy 3 0 2 1 2


Dalje idu

Paragvaj
Attached File  paraguay_flag.jpg   43.66KB   11 downloads

Slovacka
Attached File  slovakia_flag.gif   8.35KB   9 downloads

#41 blazha

blazha
  • Members
  • 536 posts

Posted 24 June 2010 - 17:37

Kakvu bre analizu, nemojmo se šaliti. Izdala ih je sreća koja je godinama bila uz njih. Tačka.


U pravu je. Ja sam istu stvar zapazio jos odavno. Nemci i Italijani imaju takav mentalitet za fudbal da je to za posmatranje. Vec duze vreme mislim da ubace dvojicu sa foruma i stave jos 9 igraca da se ne bi obrukali. Jednostavno to su nacije koje zive za fudbal i igraju bez straha. Nikad nisu bili igracki prvi favoriti za osvajanje mundijala a zajedno imaju 7 titula prvaka sveta isto koliko imaju Brazil i Argentina. Gde je tu logika??? Nemci i Italijani su za duboku analizu. Eh kad bi imali njihov mentalitet.

#42 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 24 June 2010 - 17:41

U pravu je. Ja sam istu stvar zapazio jos odavno. Nemci i Italijani imaju takav mentalitet za fudbal da je to za posmatranje. Vec duze vreme mislim da ubace dvojicu sa foruma i stave jos 9 igraca da se ne bi obrukali. Jednostavno to su nacije koje zive za fudbal i igraju bez straha. Nikad nisu bili igracki prvi favoriti za osvajanje mundijala a zajedno imaju 7 titula prvaka sveta isto koliko imaju Brazil i Argentina. Gde je tu logika??? Nemci i Italijani su za duboku analizu. Eh kad bi imali njihov mentalitet.

Kao nacije DA, ali ova konkretno utakmica nema šta da se analizira. Po ko zna koji put su bili lošiji od protivnika, ali ovog puta su izgubili.

#43 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 24 June 2010 - 17:46

Kao nacije DA, ali ova konkretno utakmica nema šta da se analizira. Po ko zna koji put su bili lošiji od protivnika, ali ovog puta su izgubili.


Ali ja pricam o tome da je malo falilo. Ti kazes falilo je srece. I falilo je. I mozda ponisten regularan gol. Mene zanima kako ovako mrtva reprezentacija, koja ne igra nista 250 minuta, u poslednjih 20 minuta kada je na ivici ponora se budi i pocinje da igra, i za njih ne postoji kraj, dok ga sudija ne odsvira. Fenomen.

#44 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 24 June 2010 - 17:46

Kao nacije DA, ali ova konkretno utakmica nema šta da se analizira. Po ko zna koji put su bili lošiji od protivnika, ali ovog puta su izgubili.


Pa to i treba da se analizira, kako je moguce da zabari izgube :)

p.s. Kako bi ga Pipo umuljao u 95. da je bio na Pepeovom mestu :ph34r:

#45 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 24 June 2010 - 17:50

Ali ja pricam o tome da je malo falilo. Ti kazes falilo je srece. I falilo je. I mozda ponisten regularan gol. Mene zanima kako ovako mrtva reprezentacija, koja ne igra nista 250 minuta, u poslednjih 20 minuta kada je na ivici ponora se budi i pocinje da igra, i za njih ne postoji kraj, dok ga sudija ne odsvira. Fenomen.

Tu se slažemo, ali to je onda analiza kompletne fudbalske istorije Žabara, a ne ove utakmice samo. Jednostavno su takvi, imaju visoko mišljenje o sebi, smatraju da su Bogom rodjeni šampioni i da će pre ili kasnije sve leći na svoje. Zato na 2:0 kreću da napadaju i to rade tako opušteno, jer su ubedjeni da će uspeti.