Jump to content


Photo

NBA 2010/2011


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
8759 replies to this topic

#8716 Trokorak

Trokorak
  • Members
  • 12,127 posts

Posted 30 November 2011 - 18:40

Vidim da ce timovi igrati po 18 utakmica protiv timova iz druge konferenecije, sto prakticno znaci da ce sa nekima igrati dva puta a sa vecinom jednu tekmu ( tj, se nekima samo kuci s nekima samo na strani). Znaci da nece svi imati jednak raspored, neko ce igrati dva puta protiv Lejkersa a neko dvaput protiv Minesote, sto bas i nije posteno.


Što se tiče ko će sa kim koliko puta, verovatno će na to uticati marketing tj. TV stanice će birati atraktivnije utakmice.

Mislim da je i iscureo raspored utakmica ali nisam ga čitao.

Edited by Trokorak, 30 November 2011 - 18:42.


#8717 neogeo

neogeo
  • Members
  • 66 posts

Posted 30 November 2011 - 23:26


Mis'im , sta reci? :)

#8718 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 01 December 2011 - 01:04

Ljudi, ajde da neko otvori temu za sezonu sto krece :) Najbolje bi bilo da to odradi covek sa 100 lica nikova, ali nije problem ni neko drugi :)

#8719 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 01 December 2011 - 08:42

juzer sa 100do1000nickova za intro. podrzhavam

dok je josh ushicen zbog starta sezone, zasluzhio je :lol:

#8720 Sle

Sle
  • Members
  • 1,297 posts

Posted 01 December 2011 - 09:01

Gledao sam prošle sezone Walla nekoliko puta i uopšte nisam oduševljen...
Kad ljudi gledaju samo highlights onda pomisle da je zver... Međutim crnja kad mu se ne igra samo otkaže, pređe pola i dodaje lopte, kao da mu je neko ukrao cuclu i sad bojkotuje, fazon "mislite da možete bez mene e pa ajd da vidimo"... Recimo protiv Toronta sam gledao kada ga je Calderon malo je reći upropastio...

Što se LBJa tiče ako ove sezone ne uzme naslov ostaće samo još jedna prolazna NBA zvezda... Nažalost...

#8721 neogeo

neogeo
  • Members
  • 66 posts

Posted 01 December 2011 - 09:37

Gledao sam prošle sezone Walla nekoliko puta i uopšte nisam oduševljen...
Kad ljudi gledaju samo highlights onda pomisle da je zver... Međutim crnja kad mu se ne igra samo otkaže, pređe pola i dodaje lopte, kao da mu je neko ukrao cuclu i sad bojkotuje, fazon "mislite da možete bez mene e pa ajd da vidimo"... Recimo protiv Toronta sam gledao kada ga je Calderon malo je reći upropastio...

Što se LBJa tiče ako ove sezone ne uzme naslov ostaće samo još jedna prolazna NBA zvezda... Nažalost...


Wall ima tek 21, sledece godine 22, ima vremena i da on prodje decije bolesti, jednostavno, ima fizikalije koje su fenomenalne, a ostalo ce nauciti vremenom...
LeBron sledece godine puni 28, a u tim godinama je i MJ uzeo svoj prvi prsten, ne kazem da ce i on, ali svakako nije kasno za njega... Pa pogledaj Kida i Novickog, koji su sada uzeli prsten, za njih se svakako ne moze reci da su prolazne NBA zvezde, iako su u poodmaklim igrackim godinama uzeli svoje prve prstenove... Jednostavno, on ima toliki medijski prostor da svi od njega ocekuju da osvoji titulu i MVP trofej u svakoj sezoni, a svaki put kada to ne uradi, to se smatra neuspehom...



#8722 Sle

Sle
  • Members
  • 1,297 posts

Posted 01 December 2011 - 09:47

Za Walla se slažem, al opet može da se dresi i drugi put, da bude još jedna nba zvezdica talenat...

Za Lbj se takođe slažem... Nisam znao za Jordana da je imao već 28 godina, al zato i kažem da je sledeća sezona krucijalna za Jamesa... Ne pričam o veličini kakav je recim Payton, Malone i slično... Jamesa su poredili sa Jordanom i Bryantom pa bi brzo morao da pobedi psihu ako hoće da se priključi tim veličinama

#8723 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 01 December 2011 - 17:00

Wall mora, poput Rose-a, da popravi šut ako želi da Washington u dogledno vreme makar uđe u playoff. Inače, klip je impresivan.

#8724 estranged

estranged
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 01 December 2011 - 18:29

Lakersi zagrizli za Howarda ...
u paketu bi iso Bajnam samo je to dosta daleko od realizacije ...

#8725 Trokorak

Trokorak
  • Members
  • 12,127 posts

Posted 01 December 2011 - 18:49

Lakersi zagrizli za Howarda ...
u paketu bi iso Bajnam samo je to dosta daleko od realizacije ...


Stephen A. Smith se kune da će Howard završiti u LA-u. Samo je pitanje da li u Lejkersima ili Klipersima.

Netsi su tu isto kao veliko tržište ali navodno, njegova prva želja je Holivud.

#8726 estranged

estranged
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 01 December 2011 - 19:07

Stephen A. Smith se kune da će Howard završiti u LA-u. Samo je pitanje da li u Lejkersima ili Klipersima.

Netsi su tu isto kao veliko tržište ali navodno, njegova prva želja je Holivud.

dace Bog Posted Image

#8727 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 01 December 2011 - 19:14

Dalember i Nene zanimljivi Majamiju

#8728 Trokorak

Trokorak
  • Members
  • 12,127 posts

Posted 01 December 2011 - 19:32

Update: Agent CONFIRMS Deron Williams won't sign Nets extension, will become free agent:


Trending topic na twitteru.


Au, ovo je velika vest. Bruklin Netsi su upravo udarili o zid.

#8729 estranged

estranged
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 02 December 2011 - 00:10

L.A. is targeting Walton (owed $11.5 million this season and next season) as its amnesty player.ESPN.com

fala qrcu
jes da uvek idemo debelo preko cap-a Posted Imageali bitno je da ce se otvoriti mesta za jos nekog igraca Posted Image

#8730 Sle

Sle
  • Members
  • 1,297 posts

Posted 02 December 2011 - 08:41

Trending topic na twitteru.


Au, ovo je velika vest. Bruklin Netsi su upravo udarili o zid.

Haha e baš do jaja... I treba...


Lakersi zagrizli za Howarda ...
u paketu bi iso Bajnam samo je to dosta daleko od realizacije ...

Pu pu daleko bilo... To se još prošle godine nagađalo... Samo mi još fali još jedna dominacija tih gubavaca....

Dalember i Nene zanimljivi Majamiju


Da, oni moraju jače na centru, jes Joel Anthony radio dobar posao u odbrani al je preograničen... Ilgauskas ima šajbu sa poludistance i to je to... Sa Neneom bi to već malo dalo i drugu dimenziju...

Edited by Master Sle, 02 December 2011 - 08:41.