Jump to content


Photo

NBA 2010/2011


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
8759 replies to this topic

#46 CRNO BELI SVET

CRNO BELI SVET
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 21 June 2010 - 23:02

:ph34r: :) :D
Ipak cu ja ostati sa crnkinjama... :D
Ziveli! :D

Ma i ja sam u tom fazonu. I meni su Bostonci poturali Domaće, a njihovo...ali ja se nisam dao...
I u polukomatoznom stanju mogao sam da izgovorim, sa onim tvrdim ruskim akcentom- I'm from Europe...Need a Grolsch(Carlsberg, heh :D)...i onda uživajući u dobrom ukusu, ja im obrusim na srpskom: Hebali vas Bud i Adams da vas hebali......a oni me samo zbunjeno gledaju... :D

Edited by CRNO BELI SVET, 21 June 2010 - 23:02.


#47 alonzo

alonzo
  • Members
  • 3,814 posts

Posted 21 June 2010 - 23:32

Ma i ja sam u tom fazonu. I meni su Bostonci poturali Domaće, a njihovo...ali ja se nisam dao...
I u polukomatoznom stanju mogao sam da izgovorim, sa onim tvrdim ruskim akcentom- I'm from Europe...Need a Grolsch(Carlsberg, heh :))...i onda uživajući u dobrom ukusu, ja im obrusim na srpskom: Hebali vas Bud i Adams da vas hebali......a oni me samo zbunjeno gledaju... :D


:ph34r:

Serbian rules! :D

#48 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 22 June 2010 - 09:46

Ja sam u San Dijegu, bas da vozim da gledam onog Privatnika#24 kako se sepuri sa peharom - bilo bi mnogo! :D ... Ma nisam ja lud ni za BOS nesto, nego je bilo ono...navijam protiv LAL :D


:)
Niko ne voli lalakerse :ph34r:
Tako ti je to u Americi, uzmu kokice i hotdogove i bole ih za rezultat :D

#49 Severna Armija

Severna Armija
  • Members
  • 6,465 posts

Posted 22 June 2010 - 22:33

Youtube Video ->Original Video
Nemojte da brisete ovo . Ovo je tu da pokaze delgadu i ostalima sta je prava kosarka i da kosarkom dominiraju pametni igraci a ne siledzije :ph34r: :)

#50 GaleTTi_Czv

GaleTTi_Czv
  • Members
  • 451 posts

Posted 23 June 2010 - 00:15

^

Aj mi imenuj te siledzije,pa da malo uporedimo njihove uspehe i uspehe Bodiroge...

#51 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 23 June 2010 - 00:17

^

Aj mi imenuj te siledzije,pa da malo uporedimo njihove uspehe i uspehe Bodiroge...


Tako je.
Mislim Mello je imao 20 godina, a Bodiroga davno presao 30...
Smesno je ovo poredjenje.

#52 Severna Armija

Severna Armija
  • Members
  • 6,465 posts

Posted 23 June 2010 - 00:18

James , Karmelo ... sve su ti to siledzije po 30 suteva upute .
Ne zelim ja sad da se svadjam zbog toga, treba uzivati u ovakvim potezima . :ph34r:

#53 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 23 June 2010 - 00:20

James , Karmelo ... sve su ti to siledzije po 30 suteva upute .
Ne zelim ja sad da se svadjam zbog toga, treba uzivati u ovakvim potezima . :)


:ph34r:

#54 GaleTTi_Czv

GaleTTi_Czv
  • Members
  • 451 posts

Posted 23 June 2010 - 00:24

James , Karmelo ... sve su ti to siledzije po 30 suteva upute .
Ne zelim ja sad da se svadjam zbog toga, treba uzivati u ovakvim potezima . :ph34r:


Vidi ne zelim ja da se svadjam,nit' sam to mislio...
I ja uzivam u ovakvim potezima,i ne trebam govoriti ko mi je drazi,al' je poredjenje glupo...

#55 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 23 June 2010 - 00:25

A u zakucavanjima se nikako ne uziva :ph34r:

#56 dee jay

dee jay
  • Members
  • 6,685 posts

Posted 23 June 2010 - 00:29

A u zakucavanjima se nikako ne uziva :ph34r:


Kakvo crno zakucavanje? Jedan potez Bodiroge vredi kao 1000 zakucavanja. Ne bih da opet potezem pitanje tvojih godina, ali videces i sam sta ces misliti kroz par godina. Ono sto je Bodiroga radio je umetnost, Carmelo je neuporediv sa njim

#57 Severna Armija

Severna Armija
  • Members
  • 6,465 posts

Posted 23 June 2010 - 00:33

Nadam se da ce Bjelica naslediti Bodirogu i poducavati tamo po NBA ligi kao ovaj :ph34r:
Razliciti su ukusi ali ja bih uvek birao da gledam Bodirogu , Manua , Drazena, Nesa, Ronda , Pirsa , Dirka , Gasola . To su igraci koji igraju pre svega glavom sto je mnogo bitno . Jedna finta ovih igraca ne moze biti zamenjena sa 10 zakucavanja Karmela .

#58 pazi,valjak gazi

pazi,valjak gazi
  • Members
  • 15,856 posts

Posted 23 June 2010 - 00:53

Nadam se da ce Bjelica naslediti Bodirogu i poducavati tamo po NBA ligi kao ovaj :)
Razliciti su ukusi ali ja bih uvek birao da gledam Bodirogu , Manua , Drazena, Nesa, Ronda , Pirsa , Dirka , Gasola . To su igraci koji igraju pre svega glavom sto je mnogo bitno . Jedna finta ovih igraca ne moze biti zamenjena sa 10 zakucavanja Karmela .


Pricati o kosarci kao umetnosti a ne pomenuti Kukoca je greh...:ph34r:

Youtube Video ->Original Video


#59 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 23 June 2010 - 07:17

Pricati o kosarci kao umetnosti a ne pomenuti Kukoca je greh... :ph34r:


+1

I to "smrtni" greh. Stvarno je bio "virtuoz".

#60 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 23 June 2010 - 10:03

Kakvo crno zakucavanje? Jedan potez Bodiroge vredi kao 1000 zakucavanja. Ne bih da opet potezem pitanje tvojih godina, ali videces i sam sta ces misliti kroz par godina. Ono sto je Bodiroga radio je umetnost, Carmelo je neuporediv sa njim


Sta mene boli uvo za te elegantne kosarkase, umetnike kao sto su Bodiroga,Brajant i ti nabrojani :ph34r:
Ja volim da uzivam u brzoj, lepoj, RUN&GUN kosarci, u zakucavanjima,akcijama iz tranzicije, alejupovima, sjajnim rampama...
Mello je imao 20g kad ga je Bodiroga lomatao? Da li bi mogao sad? Pojeo bi ga Mello. Da li moze Bodiroga da pogodi kao Mello iz onih nemogucih pozicija, sa odbacajem? Jeste da je nas, ali ne moze se porediti sa jednom vrhunskom nba zvezdom...