Jump to content

Photo
- - - - -

top news u vasoj zemlji boravka

• Please log in to reply
2091 replies to this topic

#2086 angelia

angelia
  • Members
  • 15,209 posts

Posted 11 October 2018 - 14:16

Nadam se da si ok, ovo izgleda jako lose

• 0

#2087 Sunshine State

Sunshine State
  • Members
  • 1,476 posts

Posted 11 October 2018 - 16:25

Nadam se da si ok, ovo izgleda jako lose

Hvala, ok sam :) Obisao Tampu, ali je napravio uzas na FL panhandle :(
  • 1

#2088 mrd

mrd
  • Members
  • 17,965 posts

Posted 11 October 2018 - 16:32

Hvala, ok sam :) Obisao Tampu, ali je napravio uzas na FL panhandle :(

Gledam hangari sruseni, velika materijalna steta. Bas nezgodno za ovo doba godina, kad su pritisci uglavnom stabilni i nema neke velike toplote. :)

Dobro je da ste se vi izvukli. :)

• 0

#2089 Sunshine State

Sunshine State
  • Members
  • 1,476 posts

Posted 11 October 2018 - 17:06

Gledam hangari sruseni, velika materijalna steta. Bas nezgodno za ovo doba godina, kad su pritisci uglavnom stabilni i nema neke velike toplote. :)
Dobro je da ste se vi izvukli. :)

Ne znam je l' se secas, ali i Wilma je udarila polovinom oktobra 2005, kao category 3 (pre toga bila 5 kad je udatila u Yucatan).

Za sad, koliko sam cula, samo jedno dete je poginulo. Naravno, rasciscavanje je krenulo, ko zna sta ce jos zateci.
  • 0

#2090 mrd

mrd
  • Members
  • 17,965 posts

Posted 12 October 2018 - 15:11

Ne znam je l' se secas, ali i Wilma je udarila polovinom oktobra 2005, kao category 3 (pre toga bila 5 kad je udatila u Yucatan).

Za sad, koliko sam cula, samo jedno dete je poginulo. Naravno, rasciscavanje je krenulo, ko zna sta ce jos zateci.

Setio sam se posle. Znas sta mi pade na pamet, kako osiguranje tretira ovaj vid razaranja? Kod mene, da se osiguram protiv zemljotresa treba zlatna jaja da lezem, da li je kod vas slicna situacija po pitanju uragana?

• 0

#2091 Sunshine State

Sunshine State
  • Members
  • 1,476 posts

Posted 12 October 2018 - 15:59

Setio sam se posle. Znas sta mi pade na pamet, kako osiguranje tretira ovaj vid razaranja? Kod mene, da se osiguram protiv zemljotresa treba zlatna jaja da lezem, da li je kod vas slicna situacija po pitanju uragana?

Naravno, lokacija (plaza, plavne oblasti), vrsta kuce/gradnja....sve utice na visinu osiguranja. Ovi sto su vec imali stete od uragana, njima su premije otisle gore
  • 0

#2092 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,156 posts

Posted 12 October 2018 - 16:48

Važno je da ste zdravi. Šta može da se kupi ponovo i šta plati osiguranje, kogayebe....da'prostiš...

• 5