Jump to content


Photo
- - - - -

top news u vasoj zemlji boravka


  • Please log in to reply
2093 replies to this topic

#1756 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 29 August 2017 - 14:16

 

Sta je sljedece, sharknado?

 

 

 

Nevjerovatno...

 

Attached File  sharks.jpg   266.71KB   10 downloads

 

:huh:    :krsta:


  • 1

#1757 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 01 September 2017 - 11:53

A terrorism suspect arrested outside Buckingham Palace had first wanted to go to Windsor Castle, but his satnav instead took him to a pub of the same name, a court has heard.

 

:lol+:  Koji su ovo bolidi, mili Isuse i Marijo.


  • 0

#1758 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 01 September 2017 - 16:31

Oba posta ukazuju da se blizi apokalipsa :)
  • 0

#1759 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 01 September 2017 - 16:39

Zasto me ne iznenadjuje da je dosao iz Lutona....

Koji bolid, ja mislila da je zezancija prvo  :lol+:


  • 1

#1760 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 05 September 2017 - 22:34

Firefighters were called after a woman ended up stuck upside down hanging out of a window after she got wedged while trying to retrieve a poo.

Emergency services were forced to destroy the window of her date Liam Smyth’s student house in the process, but the poo was rescued.

Liam, who studying postgraduate sociology at Bristol University, told the story on a crowd funding page to raise money for a new window: “I recently took a girl I met on tinder to Nandos.

“We had a lovely evening, and enjoyed each other’s company very much.

“After our meal, we repaired back to my house for a bottle of wine and a scientology documentary.

“About an hour in to Louis Theroux and chill, my date got up to use the toilet. She returned with a panicked look in her eye, and told me she had something to tell me.

“’I went for a poo in your toilet’, she told me ‘and it would not flush. I don't know why I did this, but I panicked’, she continued ‘I reached into the toilet bowl, wrapped it in tissue paper, and threw it out of the window’...

 

:rotflmao:


  • 0

#1761 A sad

A sad
  • Members
  • 3,504 posts

Posted 12 September 2017 - 12:19

11. septembra će se održati opšti izbori u Norveškoj. Prema nekim predizbornim anketama Arbeiderpartiet / soc- demokrate imaju tesnu većinu pa se čak govori o tome da će morati da prime i komuniste ("Rødt") u koaliciju ako žele da imaju premijera. Situacija se iskomplikovala i u trenutno vladajućoj koaliciji između hrišćanskih demokrata (KrF) i ekstremno desne Frp u vezi sa "hrišćanskim vrednostima" koje bi Frp da prisvoji za sebe u svom večitom sukobu sa muslimanima.Uglavnom, biće uzbudljivo.


Ostadose ovo samo tvoji vlazni snovi. Nista od tesne vecine levice. Prvi put u istoriji Norveske desna vlada je dobila priliku za jos jedan mandat.
A to je bilo i prilicno ocigledno da ce se desiti. Toliko o tvom poznavanju politickih prilika u zemlji u kojoj zivis.
  • 0

#1762 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 12 September 2017 - 12:41

Ja ne bih ni ziveo u takvoj zemlji gde desnica pobedjuje svake izbore. Neprijatno.


  • 0

#1763 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 12 September 2017 - 17:18

Uh, a tek ministarka unutrašnjih poslova i jedna od najpopularnijih norge političara...

No dobro, ako je uspeo srediti papire - sedi na 200k€ od suverenog fonda (kao i svaki državljanin NOR). :)
  • 1

#1764 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 12 September 2017 - 21:31

Attached File  3000.jpg   182.65KB   1 downloads

 

Chesterfield's Princess Diana floral tribute

...

 

 


  • 1

#1765 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 13 September 2017 - 05:21

http://www.abc.net.a...g-world/8900616


  • 0

#1766 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 13 September 2017 - 18:36

Nevjerovatno...

sharks.jpg

:huh: :krsta:


Fake.
  • 0

#1767 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 13 September 2017 - 18:50

Uh, a tek ministarka unutrašnjih poslova i jedna od najpopularnijih norge političara...

No dobro, ako je uspeo srediti papire - sedi na 200k€ od suverenog fonda (kao i svaki državljanin NOR). :)


Ma zezam se (dobrocudno) na rachun njegovog generalnog politichkog libertad o muerte stava koji je ponekad simpatichan, nekad i ne bash.

Pobedili, pa shta? Sve dok ne pochnu da jure po ulicama da na'vataju, pod konrolom je. :) Ziveo bih u Norveshkoj, naravno. Da li mi se neshto svidja ili ne - nema nikakve veze da odlukom vecine po sistemu za koji trenutno nemamo kvalitetniju alternativu. Ali imamo jedan u dve forme (fashizam i komunizam) koji se pokazao smrtonosnim za stotine miliona nevinih ljudi. nadam se da smo nauchili lekciju.

Neshto nisam chuo, a kamoli sreo/upoznao nijednog od onih miliona Amera koji obecashe preseljenje u Kanadu u sluchaju Trampove pobede. Ljudi u afektu uchine i puno gore stvari od lupetanja, jedino ne valja ako taj afekt postane konstanta.


Edited by Denis Jasharevic, 13 September 2017 - 21:35.

  • 0

#1768 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 13 September 2017 - 19:07

Na osnovu kratkog i nekvalifikovanog iskustva turiste, tamo je potpuno svejedno da li je vlada leva, centar ili desna, ostaju Top 5 na svetu po bilo kakvim kriterijumima.

Možda sam i napisao, jedan moj dobar drug, inače baš veliko moodo ovde je bio malo posle nas na odmoru u N, kad sam ga pitao kako im se svidja (još su bili gore, negde oko Ålesunda), kaže menjam državljanstvo..


Edited by alberto.ascari, 13 September 2017 - 20:44.

  • 0

#1769 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 17 September 2017 - 03:59

U Australiji glasanje za istopolne brakove. 


  • 0

#1770 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 17 September 2017 - 04:05

U Australiji glasanje za istopolne brakove. 

Kakvo je javno mjnenje?


  • 0