Jump to content


Photo

superstar wannabe


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
8 replies to this topic

#1 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 10 March 2003 - 20:21

nedavno mi se posrecilo da otkrijem jedan usamljeni kutak na internetu koji ce sigurno obradovati sve ljubitelje domaceg filma, i mnogobrojne fanove domacih celebrity faca...
verovatno niste znali da nasi diplomirani glumci [ali i oni drugi] vec godinama nude [i prodaju] svoje lice, telo i dusu preko neta, i to na fenomenalnom trash sajtu http://www.talentscasting.com.
ogroman izbor glumica i glumaca dugo ce vas zadrzati u ovoj riznici talenta, a s obzirom da svako od ponudjenih ima i svoju galeriju fotografija mozda nadjete i adekvatan wallpaper...
iskreno se nadam da cemo na ovom topicu uskoro medjusobno razmenjivati favorite, a vec u startu predlazem da pod obavezno proverite galeriju katarine radivojevic, ili pak jos uvek neotkrivene dijane jovicic...

zabavi nikad kraja, iznenadicete se sta sve krije net-slikovnica domaceg glumista...
enjoy! :smile:

#2 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 11 March 2003 - 11:28

ma sajt ima takav dizajn da me prosto mami da ugasim prozor...
tesko je sagledati sadrzaj od silne te lepote

#3 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 11 March 2003 - 17:00

m:
ma sajt ima takav dizajn da me prosto mami da ugasim prozor...
tesko je sagledati sadrzaj od silne te lepote


ma nista ti nisi skapirala :razz: bitnija je sustina od forme!
evo ja krstarim sajtom, i ne mogu da prestanem da se smejem :grin:
moj novi favorit je anita lazic...
ziveli!

#4 pingvin44

pingvin44
  • Members
  • 84 posts

Posted 11 March 2003 - 21:18

HANA JOVCIC Def. RULES!

#5 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 12 March 2003 - 02:45

Al' ste zahtevni! Pa ovo je new & improved site. Onaj pre nije imao tako mnogo junaka sa Akademije BK, niti sve te ekskluzivne pikanterije iz privatnih kolekcija: ekskurzije, ulicni automati, mature & veridbe.
Moj glas Milani-Nini (mada Anita rocks sto jes-jes)

Ko gleda prvi put, nek ne zaboravi ni naslovnicu: Talents Casting Co. is representing gifted and talented actors and performers from Yugoslavia, the same country (da ne bude zabune!) that had given to the world renowned filmmakers and artists, to name a few (jer spisak je waaay too long): Slavko Vorkapich, Karl Malden, Steve Teshich, Peter Bogdanovich... itd (Glumci: komada 1)

That's o. k. Bogdanovich...pa i Scorcese je italijanski reditelj :grin:

#6 Wu shu

Wu shu
  • Members
  • 355 posts

Posted 12 March 2003 - 03:11

aenima:
That's o. k. Bogdanovich...pa i Scorcese je italijanski reditelj :grin:

Hm. Veza Scorsese-a i Italije je mnogo jaca nego Bogdanovicha i Jugoslavije. Scorsese je nedavno cak snimio i film My Voyage in Italy (kazu da je dobar). S druge strane, jeste Bogdanovich pomalo i glumac. Uglavnom je igrao sebe :grin:

PS. Zaboravise onu lepu glumicu, nashu naravno, Millu Jovovic :lol:

#7 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 12 March 2003 - 04:44

:grin:
Ah, ta Milla!

(EDIT: double L je alarmantno! Svi koji su editovali ime su sumnjivi)

_________________
*can you see?*

[ Izmena poruke: aenima na dan 2003-03-12 04:48 ]

#8 FIBA

FIBA
  • Members
  • 570 posts

Posted 12 March 2003 - 08:27

Sa uvodne napomene na sajtu:

Slavko Vorkapich, Karl Malden, Steve Teshich, Peter Bogdanovich, Emir Kusturica, Aleksandar - Sacha Petrovic, Goran Paskaljevic...

'Nase' iz anglo-saksonskog sveta su potpisali u originalu al' su Aleksandru Petrovicu, verovatno zbog veza koje je imao sa Francuskom, zalepili "SH" po francuski'. Verovatno ce pragmaticni holivudski producenti (u svojoj potrazi za novim talentima) pomisliliti da se radi o nekom Sacha-i (ch kao carapa).

Moj favorit je: Natasa Balog. Prica najvise jezika: "Languages English, Russian, Hungarian, Serbo-Croatian, all Slavic accents" a i zavrsila je 'Akademiju umetnosti Brace Karic. 4/6 pozorisnih komada u kojima se pojavljuje je rezirao Ljubisa Ristic i to u jednoj od njegovih 'zlatnih' godina 1999.

Kakav oloch.

[ Izmena poruke: FIBA na dan 2003-03-12 08:34 ]

#9 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 14 March 2003 - 07:26

FIBA:
...
Kakav oloch.


:grin: :grin: :grin:

moj novi favorit - olja hrustic, jednom recju SAVRSENA..
Education Youth Theatre Belgrade Serbia, HB Studio NY, Marymount Manhattan College NY, Royal Academy of Dramatic Art London, Lee Strasberg Theater Institute NY
Music School - piano


a tek karijera... nigde domace produkcije, sve sami biseri inostrane scene.
i nazalost, prazna galerija, samo jedna fotka, pa kako sad to...