Jump to content


Photo

Kako se igrati njenim bradavicama?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
52 replies to this topic

#1 tonio11

tonio11
  • Members
  • 59 posts

Posted 02 May 2010 - 22:54

Ženske su grudi dio tijela koji je isprepleten brojnim završecima živaca. Neke žene kod dodirivanja bradavica čak mogu doživjeti orgazam, a drugima već i obično poigravanje s njima pruža veliko zadovoljstvo. Kako su bradavice vrlo osjetljive, s njima moramo biti vrlo nježni i pažljivi, te naučiti kako ih pravilno stimulirati, jer u protivnom svojoj partnerici možete uzrokovati čak i bol.

Neka vas ne zavede veličina grudi. Kao kod penisa i dražice, tako ni kod grudi njihova veličina ne igra nikakvu ulogu. Jer i male grudi mogu biti pravi gromobran, dok velike mogu biti potpuno neosjetljive

Kako bradavice dovesti u nabreklo stanje?

Prste položite na obje strane bradavice, tik uz vanjski rub obruča, ali ga nemojte doticati u potpunosti. Zatim počnite polagano pritiskati prema dolje, te prste potegnite ili razdvojite. Kada bradavica nabrekne možete početi s lizanjem ili sisanjem.

Kako lizati i sisati

Napućite usne, kao da je želite poljubiti i tijesno ih sklopite oko bradavice. Usisajte je između usnica i svako toliko malo popustite, ali ne dozvolite da pritisak popusti. Na taj će način žena na bradavici naizmjenično osjećati podtlak i pritisak, što će joj vrlo goditi.

Primanje cijelom rukom



Igra s prstima daje najbolje rezultate, posebno ako su grudi malo premazane uljem za masažu. Dlanove položite preko dojki, tako da su vam prsti van njihova vanjskog ruba. Započnite polagano podizati dlanove, lagano gladeći rubove grudi, tako dugo dok vam se među prstima ne nađu njene bradavice. Povucite ih lagano ili snažnije, ovisno o toma kako joj više godi.

Bradavica i penis

Mnoge žene uzbuđuje osjećaj koji ih obuzme kada na svojim grudima osjete dodir vrućeg nabreklog penisa. Protrljajte glavićem obje dojke, ili čak dopustite da vrh svoje nabrekle bradavice ugura u otvor na glaviću penisa. Obično to mogu izvesti obrezani muškarci, ali možete pokušati i ako niste obrezani.

Različita osjetljivost dojki

Obično žene imaju jednu dojku osjetljiviju na podražaje od druge. Pitajte je želi li da se više posvetite onoj osjetljivijoj

Ledena kocka

I ledena kocka među prstima također može biti vrlo zanimljiv način razbuđivanja njenih bradavica. A kako biste postigli kontrastni efekt, nakon toga joj vrućim usnicama obujmite . Taj će joj se osjećaj sigurno dopasti.

#2 Kit Louch

Kit Louch
  • Members
  • 3,226 posts

Posted 03 May 2010 - 18:25

...dražice...

Apsolutno dražesno! :)

Obično žene imaju jednu dojku osjetljiviju na podražaje od druge. Pitajte je želi li da se više posvetite onoj osjetljivijoj

Prođe mi život u neznanju! :ph34r:
Da li je ovo istina?

#3 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 03 May 2010 - 18:45

Prođe mi život u neznanju! :ph34r:
Da li je ovo istina?

Ako ti je zivot prosao u neznaju onda to nije tvoja krivica. :D
Ako je to istina sto nas tonio veli onda je i cela istina da su te tvoje fejkovale.
(nemoj da se sekiras, to zene rade) :)

Edited by cyberwor/L/d, 03 May 2010 - 18:47.


#4 Kit Louch

Kit Louch
  • Members
  • 3,226 posts

Posted 03 May 2010 - 19:19

Mislim ja sam ih voleo sve podjednako, al bi mi nesto bilo zao nositeljki levih i desnih opcija da sam svoju posvecenost trosio i u pogresnom pravcu.

edit:

Uf, ovo ko da o politici pricam :ph34r:

Edited by Kit Louch, 03 May 2010 - 19:20.


#5 Shedou

Shedou
  • Members
  • 2,502 posts

Posted 03 May 2010 - 21:08

Jer i male grudi mogu biti pravi gromobran


A ja cu biti munja.

#6 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 05 May 2010 - 21:24

Kako se igrati njenim bradavicama?


Posted Image



fuj....

#7 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 05 May 2010 - 22:18

A kad ce o njenim brkovima ? To ume biti drazesno

#8 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,647 posts

Posted 05 May 2010 - 23:50

A kad ce o njenim brkovima ? To ume biti drazesno

Doći će i brkovi na red,neboj se :ph34r:

#9 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 07 May 2010 - 02:17

Doći će i brkovi na red,neboj se :)

:ph34r: i chupave noge. Onako ko vunene charape.

#10 vucica82

vucica82
  • Members
  • 2 posts

Posted 14 June 2010 - 10:25

Ziva istina :ph34r:

#11 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 14 June 2010 - 13:55

Ziva istina :D


Sta je ziva istina?
O brkovima i cupavim nogama :) ?
Ili ono sto nas "poducava" Tonio o "dugmicima" i nejednakoj osetljivosti istih :D ?

Različita osjetljivost dojki

Obično žene imaju jednu dojku osjetljiviju na podražaje od druge. Pitajte je želi li da se više posvetite onoj osjetljivijoj


Pazi, ovo nisam za svojih 46 godina zivota i barem pola od toga, sexualnog iskustva, primetila :ph34r:
Mozda stoga sto se pripadnici suprotnog pola "toliko puno" bave tim delovima, da zene ni ne stignu da odrede koji im je "gumbic" osetljiviji :D
Doduse, oni se ni "glavnim gumbicem" ne bave preterano i na pravi nacin... :D
Izvinjenje prisutnim pripadnicima suprotnog pola. Kazu da tako treba, izviniti se, jer se prisutni iskljucuju iz generalizacija :D

Edited by Gordana_64, 14 June 2010 - 14:03.


#12 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 14 June 2010 - 14:28

Doduse, oni se ni "glavnim gumbicem" ne bave preterano i na pravi nacin... :ph34r:

Pa neko mora i za 'leba da zaradi.

;-)

Edited by Indy, 14 June 2010 - 14:29.


#13 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 14 June 2010 - 16:14

Pa neko mora i za 'leba da zaradi.

;-)


Ma da, i to si u pravu :) , samo sto mi ovo lici na "vadjenje" :D .
Btw, ako si zaboravio, u ovoj maloj zemlji na brdovitom Balkanu i zena zaradjuje hleb... da ne nabrajam sta sve jos radi :ph34r:

#14 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 14 June 2010 - 19:13

[attachment=72228:29yiow7.jpg]

:ph34r: :)

Edited by Rotterdamac, 14 June 2010 - 19:13.


#15 Shedou

Shedou
  • Members
  • 2,502 posts

Posted 14 June 2010 - 19:20

[attachment=72228:29yiow7.jpg]

:ph34r: :)


Marko Pantelic???