Jump to content

Photo
- - - - -

Za neka dobra, dobra, dobra stara vremena

• Please log in to reply
1012 replies to this topic

#1006 Fender

Fender
  • Members
  • 14,788 posts

Posted 24 May 2018 - 11:17

Čitao sam davno intervju sa likom koji ju je pravio, kaže da je imao psihičkih problema zbog te emisije, nije uspevao da se ogradi. Trebalo mu je dugo da to prevaziđe.

Branko Stankovic. Citali smo isti intervu ne mogu sada da ga pronadjem na internetu. 

Inace i Tv lica kao sav normalan svet je odlicna emisija steta sto nemaju sve epizode na youtubu. Tanja Peternek maestralno vodi i stvarno je majstor da otvori gosta i nepretencioznim pitanjima

ucini emisju prijatnom i jako zanimljivom za slusanje. Secam se emisije sa Petrom Kraljem kada je on vodi njegovom "stazom slonova" 

Balkanskom ulicom mi je nekako slabija kopija. 

• 0

#1007 34Barkley

34Barkley
  • Members
  • 3,343 posts

Posted 24 May 2018 - 11:21

Mislim da je objavljen u tv dodatku koji ide petkom uz Novosti. Kroz maglu mi se čini, možda grešim.

• 0

#1008 taliesin

taliesin
  • Members
  • 18,319 posts

Posted 24 May 2018 - 11:45

Ma ne ljutim se, ali brate. Ovi klinci danas nemaju pojma ko je Mikan, nikad nisu čuli za njega, a u moje vreme je čovek bio legenda, gledao sam ga uživo kako trpa po 30 koševa ko dobar dan.  I sad se neko seti da napravi prilog o njemu...."Jao vidi voditelja seljaka ahahahahahahah"...ma jebe mi se ko je voditelj, mogao je i onaj Marić sa Hepija što se mene tiče to da radi. Stvarno mi drago što se neko setio čoveka i otišao da vidi gde je i šta radi.

Ako mislis na Milomira Marica, taj je bio vrhunski novinar kad vecina danasnjih novinara nije bila ni rodjena. Druga je stvar sto je u pitanju epski ljigavac koji je odavno izgubio svaku profesionalnu ambiciju osim da zaradi, ali zanatski je on vrlo ozbiljan igrac.

• 1

#1009 pavijan

pavijan
  • Members
  • 4,240 posts

Posted 24 May 2018 - 12:09

Ako mislis na Milomira Marica, taj je bio vrhunski novinar kad vecina danasnjih novinara nije bila ni rodjena. Druga je stvar sto je u pitanju epski ljigavac koji je odavno izgubio svaku profesionalnu ambiciju osim da zaradi, ali zanatski je on vrlo ozbiljan igrac.

bilo je maricu jedino vazno da zaradi i kod karica i za vreme slobe. ovo sto sad radi je neka patologija.

• 0

#1010 Jesper

Jesper
  • Members
  • 4,719 posts

Posted 24 May 2018 - 12:21

Sasvim prirodno :D

• 0

#1011 taliesin

taliesin
  • Members
  • 18,319 posts

Posted 24 May 2018 - 12:22

bilo je maricu jedino vazno da zaradi i kod karica i za vreme slobe. ovo sto sad radi je neka patologija.

Ja Milomira znam jos iz Duge, tamo osamdesetih. Opasan je on igrac bio, sada se pretvorio u karikaturu samog sebe jer ga jednostavno vise nista ozbiljno ne zanima. Uvalio se u Happy, mlati lovu na staru slavu i jebe mu se. Covek ima karakter sline ali je bio vrhunski profesionalac kad je hteo da radi i kad je imao manje godina nego sto ih ima sada. Takodje, ne znam privatno lice u Srbiji koje ima vecu biblioteku od njega, sad da nekom pokloni te knjige mogao bi samo od njih komotno napraviti novu gradsku biblioteku u bilo kojem manjem gradu u Srbiji.

• 0

#1012 kovacevicsavo

kovacevicsavo
  • Members
  • 1,028 posts

Posted 24 May 2018 - 18:52

Vanja Bulić, Dragoš Kalajić, Milomir Marić, Mirjana Bobić, Dada Vujasinović... Mira Marković i fotke Vicana Vicanovića. To su bila vremena.

• 0

#1013 NemoB

NemoB
  • Members
  • 452 posts

Posted 13 July 2018 - 00:30

• 0