Jump to content


Photo

za sve vas koji podrzavate gay


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
50 replies to this topic

#16 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 08 March 2003 - 02:05

Junior Bonner:
“Kakve veze ima ovaj zakon sa homoseksualcima?”
MS691:
“dakle u javnosti su se najvise navijaci optuzivali za napad i prekidanje parade.........ako uklonimo navijace eto slobodne parade.”

Zvucis kao da si kurs za propagandu i huskanje zavrsio kod istih “majstora” kao i Goran Matic, Ivan Markovic... Eto gospodo, ako ne stanete u odbranu navijaca naj***** ste od pedera i lezbejki! (racunas li ovde i Grobare :???: ili su samo Delije “oni pravoverni” koje bi valjalo zastititi od “represivnog” zakona)!
Lepo ti vec neko rece – drzi se ti krpenjace :roll:

#17 Junior Bonner

Junior Bonner
  • Members
  • 1,146 posts

Posted 08 March 2003 - 07:02

Prvo nije lepo da menjas poruku na koju sam vec odgovorio.

Drugo i dalje smatram da treba da idu u zatvor. Jer pored "... da je vozac zadobio jednu vidljivu modricu a suvozac je potvrdio da je video da su mu udarena dva samara." tj. fizickih povreda postoji i nesto sto se zove psihicke traume i maltretiranje. Po tebi znaci ni za silovanje ne treba hapsiti samo ako napasnici budu nezni i pazljivi.

I jos cu da ti kazem da nasilje grupe ljudi nad pojedincem smatram najnizim oblikom ljudskog ponasanja.

#18 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 09 March 2003 - 01:30

2 MS691
.......

Evo primera Bruke, kad neko sa "srbian macho fuzbalj" zaluta u zivot. Pa se kao pita:

citat:
>>Dakle ako vam ubuduce neko od njih prekine paradu ima da zaradi zatvor samo tako a vi cete da se setate po ulicama nasminkani i doterani ...<<
Normalno sto hocu da se setam ulicom "doteran" i "nmasminkan", a ne da me navijacke budale i protuve "uce istini".

>>Zalosno je sto su zaista petorica mladica zaglavila mesec dana centralnog zatvora zbog svadje sa vozacem autobusa a imali su zvezdina obelezja<<
Ma, nek' zaglave u "Padinjaku" i godinu, makar i sa obelezjima Klingona. (Tako i izgledaju)

>>iz svega ovoga najvecu korist ce imati oni koji sutra slave svoj dan<<
8 Mart? Otkud ti to znas ... "koji ne slavis sutra"?
Sve sa detetom "koje bi da vodis na utakmicu" i svojom "boljom polovinom"? Smes li da joj pokazes svoj post. Nesreco navijacka.
No, zene su velikodusne, ponekad privinu na grudi i ... "MS691 navijaca". A ne bi trebalo.
Nego kao Lizistrata - bolje q.... u ruci nego usrani "pigeon" na stadionu!

>>dakle u javnosti su se najvise navijaci optuzivali za napad i prekidanje parade koju ja ne podrzavam<<
To li te brine? Pa sto ne kazes jasno i glasno. Ili, procitas nesto od Frojda. Otvoris recnik stranih reci i vidis znacenje pojma "latentni".
Pogledas kako u svlacionici jedan drugom sapunjaju ledja. Merkaju se. This is a man's world.
Dobrodosao. drzi cvrsto sapun u rukama, i kad ti ispadne, nemoj se saginjes!
This is a man's, man's world!

>>ali su zato nemacki ovcari zasticeni zakonom...<<
Sto vise upoznajem ljude, sve vise volim pse.

>>E odmah da se razumemo ja sam navijac.<<
Steta. Mogao si da budes Covek.

>>Dete mozes slobodno da vodis na stadion a ja iz iskustva sa mnogih stadiona u Evropi ti mogu u tome pomoci. Lepo kupis kartu za istok ili zapad i gledate utakmicu.I na zapadu se ne ide na tribinu gde su protivnicki navijaci ili moguci izgrednici.A kako je na Marakani za decu sa roditeljima otvorena istocna tribina BESPLATNO eto pojavi se.<<
Dete mozes slobodno da vodis u pozoriste, muzej, galeriju, bioskop. Lepo kupis kartu. Ti sa svojim iskustvom da pomognes? Hebo navijanje. Hebo stadion.
A "protivnicki navijaci"? - (oni, kao nemaju decu, nisu "izgrednici")?

>>Zasto kazes svadja kad se cak i na sajtu navijaca ...<<
Sajt navijaca? Vodja navijaca? Poslasticarnica navijaca? Partija navijaca? Zena vodje navijaca? Implanti zene vodje navijaca? Al' su mu proventilirali glavu! Navijacki.
Halo, pa zar ti mislis da smo mi Pe.St - "najbolji trojkasi"?
Citav zivot u rukama samo drzi sinteticki balon, - za drugo ne zna ... bolid.

>>A kako je sve pocelo...<<
Dinamo - Zvezda. Hekleri sa prigusivacem. Finale - hekleri bez prigusivaca.

>>Kada procitas ovo gore treba da se zapitas jer ces ti sutra da vodis dete na utakmicu...<<
Taman posla. Ja sam sebe vaspitao. A i moje dete.

>>U afektu ces viknuti protivniku nesto...<<
Niposto. Reci cu to nesretniku - potpuno svesno i bez afekta.

>>zar smo mi navijaci zaista veci problem od ovoga gore navedenog u nasem drustvu?<<
Jos kako. Lupanje navijackih glava raketama, navijacke tuce, navijacko prebijanje do polusmrti, ugrozavanje javnog reda i nevinih zivota.

>>Verovao ili ne u celom svetu se navijaci tretiraju kao socioloska pojava grupa koja funkcionise i uprkos svim pokusajima nastavlja da traje i zivi<<
I dobijaju visegodisnje robije zbog ulaska na teren i udaranja policijskog konja.
Sta li konji misle o toj fuckin' "socioloskoj grupi". Socio-patoloskoj grupi.

>>Uostalom dodji i upoznaj nas videces mi smo obicni ljudi. Ima nas doktora, pravnika, trgovaca, narkomana, studenata, alkosa, hakera ali svi smo tu zbog naseg tima.<<
Sumnjam. To i zabrinjava. I "onaj" komandant, "onog" logora, zalivao je muskatle i svirao klavir. I on je bio "timski covek". SS-team.

>>a suvozac je potvrdio da je video da su mu udarena dva samara. Da li posle ovoga smatras da su trebali da idu u zatvor?<<
A za "par samara", pa makar i moralna? Jel' bi se zalio moderatoru?

>>ljudi nema na utakmicama ne zbog divljanja nego zbog kvaliteta domaceg fudbala.<<
Tako je. Pogledaj imena klubova - kao da su uzeti iz udzbenika parazitologije.
Stadioni u provinciji. Dva reda betonskih stepenika, betonska ograda, topole i industrijski kolosek. Neke lokomotive stalno u tri vagona razvlace nesto levo-desno.
Igraju samo rezervnim loptama za trening. Zasto?
Pa kad im lopta odleti u trnje, odma' se izbusi. Nemaju pare za dve "prave" lopte!

>>Nisam za prebijanje ljubicica ali nisam ni za paradu. Koji ce da mi se setaju.<<
A sto bi se ti, "odozdo" setao po ovom forumu.
Bre, krpenjacu u ruke! ... Kakvi "Sampioni" i "polufinalni sampioni". Bljak.

>>Ja sam protivnik bilo kakvih parada mitinga i svih slicnih gluposti. Hocu mirno da setam gradom.<<
I ja hocu mirno da setam po forumu, a ne da me presrecu navijacki: "doktori, pravnici, trgovci, narkomani, alkosi" ...

Sto se mene tice, ja bih za gorenavedene "navijace" uveo elektronsku kontrolu i registraciju. Kao za predratne "kamenjarke" - "zuti navijacki karton". Registraciju u bazi podataka, elektronsku narukvicu pri kupovini karte (48 sati pre i posle utakmice). Stadionske skenere. Skenere na mestu sedenja (zabranjeno stajanje) izbacivanje sa stadiona ako 5 min. nije na mestu. Prijavu za pisanje, odjavu sa pisanja. Kazne - od pranja klozeta na stadionu ("protivnickog" kluba), ciscenja, sisanja trave, rad u bolnicama (WC, djubre, higijena prostorija), zabrane prisustvovanja utakmicama (privremeno, dozivotno). Ugradnja chipa u ono malo brain-a. A kao medju-meru - plasticnu ogrlicu, ili karticu (sa cipom) u uvetu ... kao kod onih ... pametnih engleskih krava.

Prava "navijaca"?
Svasta.

[ Izmena poruke: Kinik na dan 2003-03-10 01:41 ]

#19 Diskutant

Diskutant
  • Members
  • 8,262 posts

Posted 10 March 2003 - 00:40

Kinik:
(...)(...)

E moja CUCTEP, znao sam da si gay Posted Image

#20 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 10 March 2003 - 02:00

Svako veliko nasilje pocinje sa malim, KINIK je lijepo analizirao navijacke horde svih boja, to oruzje koje cesto koristite prema drugima nasilje, kada se koristi protiv vas molite za podrsku sa Foruma da vas branimo, platite cijenu za svoje ponasanje ili se ponasajte kao ljudi.

#21 MS691

MS691
  • Members
  • 168 posts

Posted 10 March 2003 - 09:22

Da krenemo redom.

Ministre prvo to sto se desilo u tramvaju da li si siguran da su to navijaci uradili?
Ako jesi reci mi koji i ciji?
Ako su zvezdini izvinucu se u ime svih pravih navijaca Zvezde.
Uostalom to se desilo na dan kada se nikakva utakmica nije igrala.
Da nismo mozda i postu opljackali?

Upravo se desilo ono sto mnogi ovde ne razumeju i ne poznaju navijace.

Setite se 5.oktobra.
Ako niste u Srbiji ne znate da su na sav glas vikali to su uradili navijaci.Jesmo nesto ali od milion ljudi koji su tamo bili bilo nas je par hiljada.I svi su se mnogo krili iza navijaca.
Na utakmici Zvezda Torpedo sam se tukao sa policijom punih 45 minuta i ne samo ja a sve zbog pesme "spasi srbiju i ubi se slobodane"
I to se ponavljalo svaki sledeci mec.
Koliko je samo puta spo zloupotrebljavao navijace.

Henry vec sam ti rekao organizuj paradu u Novom Sadu vi ste tolerantniji.
Moze i u Cacku na primer.

Ono sto sam zaista zeleo da kazem da Srbija izgleda opet srlja u ambis.Ako policiji i pravosudju pobegne Milanovic i Bagzi ako se dileri droge puste isti dan ako se za silovanje lezi 3-5 godina i to ako se dokaze da je bilo silovanje ako je crna berza i dalje veoma aktivna ako covek koji je pobio svojom rakijom 45 ljudi dobije samo 10 godina ako je sve ovo isto sa par samara (teze incidente i sam bih kaznio verujte mi)pa kuda to vodi.


Pomenuli ste Arkana.
Posto 20 godina aktivno navijam oko svega toga sam dosta upucen.Za tih 20 godina bio sam u Barseloni,Minhenu,Madridu,Lesteru,Veroni itd itd.Odlazak na svako gostovanje sam koristio da obidjem grad upoznam znamenitosti i sam narod.
Bilo je i incidenata ali i namestenih stvari.Helsinki npr.
Arkan je ubacen od strane poznatih likova na sever.Regrutovao je momke koje je poslao na ratiste i vecina ih je ili tamo izginula ili ih je kada su se vratili pobio.Navodno je ujedinio sever i dao srpsko ime navijacima Delije.
Kada je zeleo da se uvuce u upravu pobunili su se svi sportisti a i mladja generacija i mi stariji i politicari i uefa koji smo odbili da ga slusamo i da ulazimo u njegovu partiju i paravojsku.
Uzeo je Obilic i poceo da gradi karijeru u njemu.
Mrznja izmedju njega i nas bila je neverovatna.Ali posto je i sam bio navijac nije se ljutio puno.Znao je sta su navijacke strasti i da u trenucima kada tvoj tim gubi i samom Arkanu ces viknuti "picko smrdljiva".
Nije se na to obazirao i cesto nam je i odgovarao.Kada se utakmica zavrsi plasili smo se za zivot od njegovih gorila ali kako je sam rekao nece da se spusta na nas nivo on je biznismen.
Provocirali smo ga na sve nacine.
Recimo:"Ceca je kurva orilo se Marakanom ili baci sisu da se igramo:.E to kad je cuo posao je ka nama i doslo je do dijaloga.Rekao je da li ja vama vredjam zene i majke.Medjutim vredjanja su se nastavila.Nikada ni danas ne dobijemo vise od 50 ulaznica za njihov stadion a cene za nas su jako skupe.
Jednostavno Belgrade Boys danasnji navijaci su bili u ratu sa njim i mrze ga.Rivalstvo se nastavlja.

Ali kako vec rekoh svaki narod ima svoje crne ovce.On je jedna sa nase tribine ali mi zivimo i dalje i zivecemo.

Eto juce su u Egiptu na fudbalskoj utakmici izbili incidenti.Pa u Engleskoj pa u Italiji.

Uostalom mislim da nismo dobri sagovornici nemamo nista zajednicko.Ja sam u Srbiji vi ko zna gde...

pozdrav svima i sve najbolje

#22 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 10 March 2003 - 10:52

Pa nije ovo Holandija da kad pederu kazes da je peder ides u zatvor. Ne treba nam takva zapadna demokratija, dobro je nama i ovako.

#23 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 10 March 2003 - 11:33

MS i Pobunjenik!
Nema podjela na navijace i ostale,
dijelimo se na ljude i neljude, razlikujmo dobro i zlo, te uvrede sa kojima se vi ponosite upucenje Arkanu ili Ceci ili bilo kojem ljuckom stvoru, vrijedaju svakog pristojnog covjeka, ocigledno je da barijera postoji izmedu vas i nas, to nikome ne donosi korist, cak ni klubu za kojeg navijate.

#24 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 10 March 2003 - 13:11

Pobunjenik:

Pa nije ovo Holandija da kad pederu kazes da je peder ides u zatvor. Ne treba nam takva zapadna demokratija, dobro je nama i ovako.




Sta ce nama "zapadna demokratija" kad mi imamo srpsko pravo jaceg, ali kad to pravo jaceg se obije tebi o glavu onda trazis "zapadnu demokratiju".



Dakle uskoro ce se za vredjanje po bilokom osnovu ici na "odmor" pa ko voli nek izvoli

#25 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 10 March 2003 - 15:52

Svi vi koji se pozivate ne moje reci treba da znate da su izvucene iz konteksta jer je moderator iskasapio moj komentar.

#26 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 10 March 2003 - 16:30

A zbog "kasapljenja" stizu "nicim izazvani":
Posted Image

#27 MS691

MS691
  • Members
  • 168 posts

Posted 11 March 2003 - 13:00

milovane pod kakvim vi to staklenim zvonom zivite i gde?

eraserhead koliko se vi god radovali tome sto cete moci u minicu da se prosetate Knez Mihajlovom zakon moze da izazove samo vece probleme kao sto je to izazvao u Italiji recimo.Tamo su isto takav zakon doneli pa se tucnjava sa policijom svodi na zivot i smrt jer navijaci kada vec padaju na robiju nece tako lako da se predaju pa je za samo nekoliko meseci u tucama i obracunima povredjeno oko 740 ljudi a pre toga zakona u toku cele godine oko 140 ljudi.

Dakle nasilje ce postati jos drasticnije jer niko nece svoju kozu tako lako da proda.
A o mogucim zloupotrebama policije da i ne govorimo.

#28 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 11 March 2003 - 13:39

MS
CITAT
__________________________________________
milovane pod kakvim vi to staklenim zvonom zivite i gde?
__________________________________________

Dragi MS,
Razlike su ogromne medu nama, plasim se da je nemoguce uspostavit pristojnu razmjenu misljenja a da se neko od nas dvojice ne uvrijedi, i Milovan se fizicki obracunavao sa drugima, ali uvijek sa jacima od sebe ako je protivnik pao za vrijeme tuce mi smo cekali da ustane pa nastavljali tucu ili se rukovali i cesto puta sa tim ljudima sam kasnije bio i dobar drug.
Te slive koje sam nosio ispod ociju su bile zaradene u fer tuci, i nijesam se stidio od tog obiljezja jer su dobijene od jakih protivnika.
Vas coporativni nastup me zgrozava jer cesto nevini stradaju, pojedinacno nijeste hrabri u grupi ste najaci i najhrabriji, ja zivim u zemlji Danskoj, ima i u Danskoj izgreda navijaca ali i efikasnog sudstva, koje sve ucesnike za koje ima dokaze kazni kako novcano tako i zatvorskim kaznama.

#29 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 11 March 2003 - 14:25

MS691:

eraserhead koliko se vi god radovali tome sto cete moci u minicu da se prosetate Knez Mihajlovom zakon moze da izazove samo vece probleme kao sto je to izazvao u Italiji recimo.Tamo su isto takav zakon doneli pa se tucnjava sa policijom svodi na zivot i smrt jer navijaci kada vec padaju na robiju nece tako lako da se predaju pa je za samo nekoliko meseci u tucama i obracunima povredjeno oko 740 ljudi a pre toga zakona u toku cele godine oko 140 ljudi.

Dakle nasilje ce postati jos drasticnije jer niko nece svoju kozu tako lako da proda.
A o mogucim zloupotrebama policije da i ne govorimo.


More 'ajde? Cudo jedno. A kako u UK? Cik sidji na travu. Al' Englezi kad biju i kad 'apse ne pitaju za familiju. Za javnost OK, al' kad te u'vate na zub... A i nasi ce nadam se tako.

#30 MS691

MS691
  • Members
  • 168 posts

Posted 11 March 2003 - 14:53

milovane,

o kakvim vi to coporima pricate?
pa i mi izlazimo jedni drugima na fer tuce i mi imamo dosta postovanja prema drugim navijacima od kojih smo dobili batina.

Henry verovali ili ne na utakmici za ulazak u Premijer ligu millwall vs birmingham city desila se tuca u kojoj je jedan konj(morali su da ga uspavaju) stradao vise njih je poseceno ,40 bobija je teze povredjeno.

Javno su na sky tv prikazivali likove koje traze ali od osmorice za koje kazu da su predvodnici samo su jednoga nasli za vec celu godinu.
Na poslednjoj utakmici pre dve nedelje izmedju Ville i Birminghama uletali su u teren i dobili po tri meseca zatvora ali su incidenti ucestali.
Premijer liga je pozoriste i ono sto mi gledamo na tv-u je smesno.
Imali ste prilike da gledate na rts1 dokumentarac "hooligan" na kome se jasno vidi sta je politika skupih karata i zakona dovela.
Do zakazivanja nereda po gradu.
Mislite da je to pametnije?
Ili ko Italijani mozda?
Pre dve nedelje smo imali sta da vidimo.Rimski derbi Lazio vs Roma 20 minuta tucnjave na tribini gde su neutralni navijaci.
Pa Torino vs Milan uletanje u teren prekid suzavac itd itd.

Henry vi ste iz Novog Sada cini mi se.Organizujte tamo paradu tolerantniji ste kulturniji i sve ostalo.Pokazite Beogradu da ste iznad njega.

Prenecu vam neka svoja iskustva.Recimo Nemacka.Svi navijaci koji su uzvikivali pogrdne parole su slikani kamerama i fotoaparatima i u pasos nam je udarena kazna od 100 dm.
Engleska.Bobija ne smes da udaris niti pokusavaj ali koliki im je prag tolerancije ljudi pa to je neverovatno.Kada zaista preteras on odreaguje a dotle sve smiruje bez pendreka bez pistolja.
Nasi nose heklere.
U navijackom zivotu imao sam priliku da se srecem sa pandurima koji su bili krajnje tolerantni.
Ali imao sam priliku da vidim i kako decku od 14 godina lome kosti zbog "spasi srbiju..."
Cesto su navijaci ti koji izazivaju nerede ali je i policija dosta odgovorna.

Na utakmici Zvezda vs Zadar zbog guzve stajao sam jednom nogom na stepeniku.Mladic u kompletnoj nindza kornjaca uniformi stoji do mene komentarisemo pricamo i sve je ok.Dolazi njegov sef koji ga kritikuje kao sta pricas sa njim stavi kacigu a mene samo sto nije izbacio sto sam stajao tu gde sam i pricao sa covekom.

Da zavrsimo sa ovom temom hteo sam da budem ironican.
Hteo sam da pokazem kako nam se drzava brine o sporednim stvarima a prave ostaju nepopravljive korumpirane i samovoljne.Ekskurzije nam dolaze u Merkator a mi pravimo zakone o navijacima.SRAMOTA.
Zato smo i tu gde smo.