Jump to content


Photo
- - - - -

Promena moderatora


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
107 replies to this topic

Poll: Promena moderatora (141 member(s) have cast votes)

Promena svih moderatora - da ili ne?

  1. DA (43 votes [40.95%])

    Percentage of vote: 40.95%

  2. NE (56 votes [53.33%])

    Percentage of vote: 53.33%

  3. Neću da se zamerim (6 votes [5.71%])

    Percentage of vote: 5.71%

Vote Guests cannot vote

#16 kiju

kiju
  • Members
  • 1,387 posts

Posted 07 April 2010 - 20:51

Daj brish'te ovaj topik, ko mozhe ozbiljno da shvati poll za menjanje SVIH moderatora, obrazlozhen ovime : " jedna trula jabuka znači da je cela korpa trula...."
Demokratija mozhe da bude ok samo ako se kombinuje s zdravim razumom, ovde nema tog drugog (i kljuchnog) sastojka.

#17 BlackDog

BlackDog
  • Members
  • 2,951 posts

Posted 07 April 2010 - 20:52

Ti popizdeo zbog sedam dana a neko popije trajni ban pa se ne zali.



šta ću kad sam sitna duša. Što bi rekli - mali, pakostan i ćelav....

#18 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 07 April 2010 - 20:52

Glasao sam naravno ne.
Moderatori su, u principu, i najkvalitetniji diskutanti na forumu. Medjutim, sirotom aleku to je tesko da shvati, a nece da ode na nekakav krajiski forum, gde mu je zapravo mesto.

Dobro to sve, nego zasto ja tebi toliko smetam ? Vrlo rijetko ti se obracam, dok si ti izgleda opsjednut sa mnom. Ja sam bre obican covek, malo ubijam vreme na forumu tokom radnog vremena, cak i previse i eto trudicu se da to svedem sto je moguce manje, jer mogao bih raditi pametnije i korisnije stvari. Ne znam tacno kakvi su to krajiski forumi, jel znas neki, da preporucis ?

Glasao za opciju NE naravno. Što bi se menjala moderacija?Zato što drže na dizgine sve nacionaliste (kao ova tries trojka) DWS-a i Vladana(mada ne direktono) naziva psihopatama zato što im nije nije do zgloba na stopalu.

Ja nisam spominjao nikakva imena, odakle tebi ti zakljucci ?

#19 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 07 April 2010 - 20:55

jebote, pocela forumska ab revolucija?!

dolje foteljasi!

tesko vojsci s vojnik sejkom i forumu s prizon brejkom!

:ph34r:

#20 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 07 April 2010 - 20:55

Dobro to sve, nego zasto ja tebi toliko smetam ? Vrlo rijetko ti se obracam, dok si ti izgleda opsjednut sa mnom. Ja sam bre obican covek, malo ubijam vreme na forumu tokom radnog vremena, cak i previse i eto trudicu se da to svedem sto je moguce manje, jer mogao bih raditi pametnije i korisnije stvari. Ne znam tacno kakvi su to krajiski forumi, jel znas neki, da preporucis ?


Ja nisam spominjao nikakva imena, odakle tebi ti zakljucci ?


Zato što se i iz aviona vidi na koga si mislio.A i 'vako ti imaš vel'ke probleme sa njima dvojicom.I čim uđeš u klinč sa njima uvek iziđeš sa par modrica.

#21 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 07 April 2010 - 20:56

Glasao za NEEEE.
Sto da se menja nesto sto valja, nije pristrastno, objektivno i dosledno svojim odlukama. Naravno zaboravio sam da dodam i fleksibilnost ka preispitivanju odluka i uvazavanju misljena puchanstva.
Nikad nisu svi zadovoljni, ali kome je sve potaman, nek popije kafu, a i oni drugi.
Eto, sto bi se ti entuzijasti menjali. :ph34r:

#22 BlackDog

BlackDog
  • Members
  • 2,951 posts

Posted 07 April 2010 - 20:57

samo za shadow-a:


baš ste tolerantni :ph34r:

#23 villiem

villiem
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 07 April 2010 - 21:00

cemu ta opsesija demokratijom
jel daje neke rezultate?

#24 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 07 April 2010 - 21:00

Probacu da skiciram.

Osoba A je bez majke i oca. Ja joj se konstantno obracam sa "ubogo siroche". Njoj/njemu to smeta. Ja se pravdam da je to sasvim normalno i takoreci lirsko/prozna kategorija. I nastavljam...


ceniš da moderatorima ne smeta da ih nazivaju bagrom?

iskoristiću tvoj citat:

End of skitza.



#25 BlackDog

BlackDog
  • Members
  • 2,951 posts

Posted 07 April 2010 - 21:05

Smeta. I molim da se kvazi-tolerancija ne primenjuje na meni. Dakle, bagra ste a sad molim ban, jal privremeni jal doživotni.
Hvala.

#26 Shedou

Shedou
  • Members
  • 2,502 posts

Posted 07 April 2010 - 21:06

ceniš da moderatorima ne smeta da ih nazivaju bagrom?

iskoristiću tvoj citat:


Po kom logichkom sledu je ispalo da ja "cenim"?

BTW Ajde neka napishe bagra josh par puta pa da vidimo shta ce da se desi...

Vesna, ukoliko do sada nije jasno da sam protiv bilo kakve vrste uvreda i da se gnusham nekulture i prostakluka onda reci pa da to stavim u potpis.

Ovaj Dzonijev stih il je nechitljiv, il je nerazumljiv (u pitanju je rana verzija hrvatskog) il niko ne obraca paznju, shto je sramota prema Dzoniju...

#27 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 07 April 2010 - 21:08

Ja sam glasao DA.

Razlog, postojanje tzv Belih Medveda, tolerisanje psihopatskih pisanja i potpuno besmisleno sticenje politike SAD po svaku cijenu, kao da je to njima nesto potrebno, kao da nisu vec dovoljno mocni, pa im treba jos zastita moderacije.


Kalimero :ph34r:

#28 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 07 April 2010 - 21:12

Smeta. I molim da se kvazi-tolerancija ne primenjuje na meni. Dakle, bagra ste a sad molim ban, jal privremeni jal doživotni.
Hvala.


Samobanuj se. to ti je bolje. Ne vredjas nikoga, a i dalje su ti otvorena vrata da se mozda vratis. Uzmi 10-ak dana odmora, odbroji do 1001 i lepo se vrati, bez previse buke.

#29 TonyBall

TonyBall
  • Members
  • 2,278 posts

Posted 07 April 2010 - 21:14

Smeta. I molim da se kvazi-tolerancija ne primenjuje na meni. Dakle, bagra ste a sad molim ban, jal privremeni jal doživotni.
Hvala.

:ph34r: :) :D

Mazohista: Muci me molim te.
Sadista: Necu!

#30 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 07 April 2010 - 21:23

Glasao sam ne, dok nisam ukapirao da je nash Blacky uvredjen kao i ja shto sam bio par puta inache da sam znao glasao bih ZA :) . Ajde Crni Psu, jedan ban i to skracen na pola, nemoj da zayebavash, shto kaze Mrda uzmi malo ono ... par dana neplaceno, odmori se, izduvaj i to je to.

Dobra je moderacija, mislim moze da bude i gora :D , ali dobra je, nasha, narodna moderacija. Vidish s kim si u ekipi, sa Alekom :ph34r: , znachi ... sve ti je jasno, nadji sebi neko finije drushtvo.