Jump to content


Photo

Gaming Zone


  • Please log in to reply
9454 replies to this topic

#31 Albatross

Albatross
  • Members
  • 3,086 posts

Posted 06 March 2010 - 16:02

ajde neka se javi na pm ko hoce nba 2005 online...

@Osbourne, moj ti je savet da ne probas ponovo Live seriju... ja sam se otrovao... 2k je 2k..
  • 0

#32 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 06 March 2010 - 16:04

Koliko je samo 2k realna igrica.Bas imas osecaj da si na terenu...
  • 0

#33 Osbourne

Osbourne
  • Members
  • 4,040 posts

Posted 06 March 2010 - 16:06

ajde neka se javi na pm ko hoce nba 2005 online...

@Osbourne, moj ti je savet da ne probas ponovo Live seriju... ja sam se otrovao... 2k je 2k..


Ma daj bre za sta ti mene smatras? :) Nego jel igras Madden08? Niko ne sme... :ph34r:
  • 0

#34 Albatross

Albatross
  • Members
  • 3,086 posts

Posted 06 March 2010 - 16:08

Ma daj bre za sta ti mene smatras? :) Nego jel igras Madden08? Niko ne sme... :ph34r:


Igrao sam madden pre 4 godine... nije to moja oblast, mada razmisljam da ponovo zaigram, da probam...

P. S. Komp mi je slab za 2k10, mozda se vratim na 2k9... trenutno mi je jedina igrica nba 2005, i civilization (ne smem da igram, jer ako pocnem, ode zivot)
  • 0

#35 alonzo

alonzo
  • Members
  • 3,814 posts

Posted 06 March 2010 - 16:09

Koliko je samo 2k realna igrica.Bas imas osecaj da si na terenu...


Bas tako. I utakmice su neizvesne, svaki napad treba lepo planirati, mada u tranziciji se al gubi, tako da je tu glavna zamerka.

Igrao sam juce nba live 05, nisam znao gde sam, koliko je to brzo - arcada - i onda igram nba 2k10 - odjednom sve usporeno, zesce sam se istripovao. Jos kada bi patch izasao, bilo bi mnogo bolje, ima bagova koji mnooogoo iritiraju...
  • 0

#36 teoNS

teoNS
  • Members
  • 4,663 posts

Posted 06 March 2010 - 17:52

Ma daj bre za sta ti mene smatras? :) Nego jel igras Madden08? Niko ne sme... :ph34r:

Moj brat cepa... Tvrdi da nema boljeg od njega. Ja tvrdim da veze nema, zato sto sa 2 kombinacije mozes da unistavas komp na najvecem nivou.

Edited by teoNS, 06 March 2010 - 17:52.

  • 0

#37 Osbourne

Osbourne
  • Members
  • 4,040 posts

Posted 06 March 2010 - 17:55

Moj brat cepa... Tvrdi da nema boljeg od njega. Ja tvrdim da veze nema, zato sto sa 2 kombinacije mozes da unistavas komp na najvecem nivou.


Mozes. Al nek proba protiv mene... Any time any ip... :ph34r:
  • 0

#38 teoNS

teoNS
  • Members
  • 4,663 posts

Posted 06 March 2010 - 17:56

Mozes. Al nek proba protiv mene... Any time any ip... :ph34r:

Ajde pitacu ga ako zeli pisem ti na pm.
  • 0

#39 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 06 March 2010 - 18:30

Hari i ja pokusavamo da igramo peticu :ph34r: Ne ide nam :)
  • 0

#40 Albatross

Albatross
  • Members
  • 3,086 posts

Posted 06 March 2010 - 20:36

Prvi forumaski dvoboj u nba live 2005: delgado vs HariHaler 1:3


prepustam mladjem protivniku da prvi iznese utiske :ph34r:.
  • 0

#41 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 06 March 2010 - 20:55

Dakle zasluzena pobeda Harija, nema sta. Ja imam igru da oderem kompa na superstaru koliko ocu, ali taj stil nije dovoljan. Inace igram 2x mesecno mozda protiv druga i to mi je sve protiv zivih igraca(dzojstici) i igram egal, na kraju izgubim, dok u Valjevu nema puno boljih od mene, mada iskreno nije to sto sam ja nesto dobar, nego drugi losi i ne igraju...
-Dakle da krenemo sa utiscina. Moja igra uglavnom se svodi na PikenRolcic i onda 1 na 1 ili neko zakucavanje,dobar ulaz ili naravno dodavanje centru, retko sutiram tojke. Hari samo block/shot i neugodan je jer kad krene da sutne ako nema poziciju on izfintira i doda drugom igracu i onda uglavnom da tRojku. Ono sto ja moram da menjam jeste da vise sutiram i pravim pravilnije napade , ja sutram trojke samo kad vodim pa onda imam samopouzdanje, nisam bas igrao pametno.
Prva utakmica:
Delgado&Orlando vs. HariHaler& Kings 54-52
-Bolje sam odigrao prvu utakmicu. Prva cetvrtina je bila izuzetno kvalitetna i pucacka i zavrsena 17-17. U drugoj cetvrtini ja sam preuzeo kontrolu a Harija su odrzavale neverovatne trojke u zivotu. U poslednjoj cetvrtini je malo prisao, ali sam iskusno odradio zavrsnicu.
Druga utakmica:
ToronTo(delgado) vs Sacramento(HariHaler) 50:54
-Hari uglavnom kontrolisao mec. Ja sam tek u zavrsnici uhvatio prikljucak i izjednacio na 50-50 ali sam onda failao. Inace mislim da je Hari imao srece, dao je 2x trojku u poslednjim sekundama kvartala, i to jednu sa Bibijem preko celog terena. Mada, mislim da sam trebao bolje da odigram, tako da je zasluzeno dobio.
Washington(delgado)-Detroit(Hari) -> Meni pukla konekcija u zadnjoj cetvrtini ali ne bih imao nikakve sanse da se vratim u mec, Hari je vodio 10ak razlike. Imao sam ponovo ogromnih problema da se vratim u mec, Hari vodio i dvocifreno dugo, serijom 11-0 sam usao u egal,ali pocetnicke greske i Harijeve trojke su me pokopale.
Poslednji mec:
ORLANDO(delgado) vs. Detroit(Hari) -Pobeda Harija od 6 razlike, ne mogu se setim rezultata.
-Ponovo je Hari trojkama u zadnjoj cetvrtini zagorcao zivot mojoj ekipi, imao sam +6 i napad i mesto da sacekam do kraja ostavio sam mu 1.5s sto je on znalacki iskoristio. Ali ne kazem da ga kenjaju te trojke u zadnjim sekundama cetvrtina, ume covek, moze da ga ukenja jednom-dvaput, ali on konstantno ubacuje. Ja sam uglavnom kontrolisao i imao +1 +3 +5 +7(najveca) a Hari je nekako ostajao u mecu i sisao na egal u zavrsnici. Bilo je nereseno i imao sam 2 bacanja ali sam omasio oba(secka puno i meni i njemu ali je opet isto i meni i njemu...) , i onda je dao trojku sa Hamiltonom, a ja omasio napad, pa je posle opet dao trojku.
Sve u svemu tesni mecevi, ali Hari zasluzeno trijumfovao. Meni ostaje da spremim bolju taktiku i igram sa malo vise hrabrosti i rezona u predstojecim forumaskim mecevima. Ocemo da pravimo neku ligu, da svako uzme svoj tim i da odmeravamo snage? Ajde pa da vidimo ko ce da se prijavi. Da liga traje do nemam pojma aprila-maja pa onda playoff kao :ph34r:
  • 0

#42 alonzo

alonzo
  • Members
  • 3,814 posts

Posted 06 March 2010 - 21:10

Dobio te Hari, a? On je koliko znam, ovo igrao 2-3 dana, a ti koliko igras? Razocarao si me. :ph34r:

Edited by alonzo, 06 March 2010 - 21:12.

  • 0

#43 Osbourne

Osbourne
  • Members
  • 4,040 posts

Posted 06 March 2010 - 21:12

Lepo. Hari ispunio si zelju coveku sad moze da padne uninstall. :ph34r:
  • 0

#44 alonzo

alonzo
  • Members
  • 3,814 posts

Posted 06 March 2010 - 21:13

Lepo. Hari ispunio si zelju coveku sad moze da padne uninstall. :)



:ph34r: Neka proba sledece sezone, mozda ga dobije. :D

Steta sto ne mozemo da igramo Nba 2k10...stvarno steta, lose su odradili online mode...

Edited by alonzo, 06 March 2010 - 21:14.

  • 0

#45 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 06 March 2010 - 22:07

Pa dobro Hari je igrao i ranije nba, vidi se da zna stare cake. Finta suta i podvlacenje. Ipak je on 20 godina stariji :D
ajde alonzo,Osbourne downloadujte peticu. Neku ligu da organiziramo :ph34r:
PS. alonzo, Sarlot poguban za "nase", ubija ih sve 15+ :)
  • 0