Jump to content


Photo

Novi Haski optuzenici


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
33 replies to this topic

#16 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 06 March 2003 - 22:38

:lol::lol::lol:

#17 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 07 March 2003 - 03:37

2 MS691
.......

citat:
>>i jos nesto Kinik predstavi se lepo kazi da si SISTER da ne proveravamo adrese i ostalo<<

(Pomislih da napisem svoj licni forumski FAK! - posebno u vezi provere adrese i "ostaloga":wink:

Sestre i braco, da se poklonim i pocnem: smejao sam se toliko, da sam pomislio - dobicu hormonalni poremecaj! Odem do predsoblja, pogledam se u zidno ogledalo (ne mogu da stanem u malo) pa kazem:
bre, Kinik, ruzniji si i od ... SISTER.

Svecano izjavljujem: ja nisam Sister. Imam tri svedoka (Moderator only knows).
Tako da je za mene samo "mrtva" Indijana "dobra" Indijana.

Nego da se, ipak, vratim na sustinu.
Nisi ni svestan, koliko iz spiska "govori" Losa Podsvest.

Ali, evo, nekoliko - questins, questions (Roy iz Bladerunnera) za razmisljanje i ponos:

1. Koja sve nasa protuva nije vise drzala do "svog topuza" nego medjunarodnog zakona.
2. Ko sve kod nas nije trazio kavgu sa spoljnim svetom, uprkos interesa domaceg sveta?
3. Zar se Mr.49% nije tri puta "referendirao" za "verskog" poglavara Srba?
4. Zar onaj R.K nije "podigao ustanak" i "suprotstavio" se saglasnosti Gen.skupstine UN?
5. Malo li je u ovoj zemlji, nicim izazvanih nepismenih koje vekovima "opismenjavaju"?
6. Cekaj da vidis kako je velika nasa "plejada" istaknutih i dokazanih delatnika masakra!
7. Koliko njih se trazi zbog optuznice da su oformili "serbian paravojne league"?
8. Pa taj ce uci u njihov "Hall of fame". Kod nas moze da kupuje propale firme i zapustene hotele.

Dodje mi na kraju da citiram onog CG komentatora sa "istorijske" vaterpolo utakmice:

"Ali zasto, zasto ne mozemo da budemo jedinstveni!?"

[ Izmena poruke: Kinik na dan 2003-03-07 03:38 ]

#18 MS691

MS691
  • Members
  • 168 posts

Posted 07 March 2003 - 09:07

POUZDANO TVRDIM A MOZETE I PROVERITE DA NEKI IMAJU VISE NICK-OVA.INDY JE TO PRIZNAO NA TEMI O MODERACIJI.

Izvini Badguy sto sam te psovao Srpska posla preki smo sta da se radi.

Kinik jako si mi licio na Sister po svojim komentarima a tvoj opis svega prozivljenog prilikom saznanja da sam te poredio sa njom govori o tvojoj savesti.Ok nisi SISTER ali veoma licis na nju.Ona je najveci cinik na forumu a ti bas uze nick Kinik.ok da ne duzim bezveze oko toga.Mirno ti nama spavaj.

Zaista sam u svemu tome video ironicnu salu kojoj sam se nasmejao i hteo sam da i vas nasmejem.
Nisam uspeo i trazio sam od moderatora da izbrise topic ciji sam i autor.Samo da bih izbegao svadju.
On to nije uradio.Njemu na cast.

Ja sam Srbin.
Car Dusan je Srbin.I svi nabrojani tamo su Srbi.Na zalost i Seselj i Sloba i Mirko Marjanovic i Mira i cela ta partija su Srbi.
Pa sta da radim.
Da se odreknem svog porekla svoje porodice zarad njih?
Necu!
U istoriji svakog naroda postoje dobre i lose licnosti samo ih treba razlikovati.
Na zalost mi smo imali jednu crnu eru iza sebe ali treba da nastavimo dalje da dokazemo da nismo takvi kakvima nas predstavljaju.A to ne bi trebalo da uradimo odricuci se svoje vere ili svojih znamenja.Uostalom i nas narod je trpeo i trpi torturu sto zbog lose politike sopstvenih vodja sto zbog druge strane.

ps Kinik MS691 je nazim za Multi-media SSS posto vidim da pokusavas,gle cuda, isto kao i Sister da me ismevas sa SM169 i slicno.

Pozdrav svima

#19 MS691

MS691
  • Members
  • 168 posts

Posted 07 March 2003 - 09:29

Moram ipak da ti odgovorim na ona tvoja pitanja

1. Koja sve nasa protuva nije vise drzala do "svog topuza" nego medjunarodnog zakona.

Dakleti Cara Dusana poredis sa protuvama.no comment

2. Ko sve kod nas nije trazio kavgu sa spoljnim svetom, uprkos interesa domaceg sveta?

Raspitaj se malo bolje o mitu o Marku Kraljevicu i o istinitoj licnosti i zasto je Srpski narod izmislio taj mit.

3. Zar se Mr.49% nije tri puta "referendirao" za "verskog" poglavara Srba?

Tu si u pravu.

4. Zar onaj R.K nije "podigao ustanak" i "suprotstavio" se saglasnosti Gen.skupstine UN?

Karadjordja ne bih poredio sa izvesnim R,K. mada licno smatram da je i Karadjordje mogao da postedi svoj narod bezpotrebne patnje.Ali smo barem tada naucili?! koliko su nam Rusi braca.

5. Malo li je u ovoj zemlji, nicim izazvanih nepismenih koje vekovima "opismenjavaju"?

Da taj ludak je upropastio dobar deo Balkana koji je sad nepismen.Zasto da se stvari pojednostave kada mozemo da ih izkomplikujemo zar ne.

6. Cekaj da vidis kako je velika nasa "plejada" istaknutih i dokazanih delatnika masakra!

Princip jeste atentator ali su Markale izrezirane.Svaki narod ima svoje crne ljude i mi ga imamo ali ni blizu onoliko koliko ti mislis.

7. Koliko njih se trazi zbog optuznice da su oformili "serbian paravojne league"?

Mirko Jovic,Seselj a ostali su mrtvi Badza i Arkan.Uzgred kod nas ide serija "sever i jug" i Amerika pa tamo mozes videti da su se iste stvari desavale.
A da ne spominjem hvo,zenge itd itd.

8. Pa taj ce uci u njihov "Hall of fame". Kod nas moze da kupuje propale firme i zapustene hotele

Vladi Divcu zahvaljujem na trenucima radosti u teskim vremenima u kojima sam ziveo.Vlade hvala ti za te minute za te pogotke.Bar na momenat nisam mislio sta cu sutra jesti da li cu platiti kiriju i kako deci da kupim patike.
Jos jednom puno ti hvala.

#20 Badguy

Badguy
  • Members
  • 529 posts

Posted 07 March 2003 - 10:13

Za Indy-ja je karakteristicno da na neko vreme nestane, vrati se pod novim nickom i onda opet postane Indy. Pa tako u krug. Evo i sad, nema ga vec neko vreme, ali medju novim nikovima primecujem neke krajnje sumnjive pojave. :smile:

Meni nisu dali da registrujem drugi nick, i to nije u redu. A ja im pomogao da uvedu cirilicu na Forum. Nezahvalnici!!! Sto se ostalih tice, bilo bi mi jako drago da izbace ovog Kinika, a da vrate Sister. Ali nece da mi daju ni drugi nick, a kamoli to.

[ Izmena poruke: mod12 na dan 2003-03-08 01:10 ]

#21 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 07 March 2003 - 16:25

Badguy:
...bilo bi mi jako drago da izbace ovog Kinika, a da vrate Sister.


YOU ARE SUCH A BAD GUY...

#22 Hromi Daba

Hromi Daba
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 07 March 2003 - 16:38

A sta fali Kiniku? I molim da mi se ne potura Vladan :smile:

#23 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 07 March 2003 - 16:53

Hromi Daba:
...I molim da mi se ne potura Vladan :smile:


:smile:

#24 Nesa

Nesa
  • Members
  • 173 posts

Posted 07 March 2003 - 17:37

Dzejmiju se ovo svidelo. :smile:
Pa sta kazem ja?

#25 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 07 March 2003 - 17:57

Nesa:
Dzejmiju se ovo svidelo. :smile:
Pa sta kazem ja?


Franz, uhvatio si me :grin:

#26 Nesa

Nesa
  • Members
  • 173 posts

Posted 07 March 2003 - 22:21

jamie:
Franz, uhvatio si me :grin:

Шерлок Џејми би можда и то желео, али нема шансе.

#27 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 08 March 2003 - 04:27

"Serlok Dzejmi bi mozda i to zeleo, ali nema sanse", rece Nesa i namignu svom odrazu u ogledalu. Na trenutak razocarani dvojnik ponovo zablista sjajem inamorate. "Trust me...Franz", prosapta Nesa i namesti usne u vazdusni poljubac. Franz uzvrati istog trena, vesto uokviren u srebrnkasti oval.
"Nikada se necu odvajati od Tebe" ponovio je Nesa po ko zna koji put, pazljivo sklapajuci glatko dzepno ogledalo. Ono lako skliznu preko svilenkaste postave i nezno pritisnu njegovo radosno srce.


-nastavice se-

#28 Nesa

Nesa
  • Members
  • 173 posts

Posted 08 March 2003 - 13:52

Хеј, шта је ово, момче! Мало је приглупо (инаморате, шта ти је бре то инаморате, човече? ), али тако је то, ти мислиш да је инвентивност, а оно обична глупост. Него, ти то опет нешто из личног искуства, а?
Дај још неки део, можда ће неко да помисли "у како је паметан овај Џејми", а и тастатура све трпи.

#29 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 08 March 2003 - 22:26

Posted Image

#30 Diskutant

Diskutant
  • Members
  • 8,262 posts

Posted 09 March 2003 - 23:28

Nešo, baby,

Nije problem kod Jamia nego kod tebe.

Pls, zamoli čika-doktora da te sledeći put ne pušta posle elektro-šok terapije* direktno na forum. Ili se makar potrudi da ne pobrkaš plave pilule sa crvenim.

Ajd'uzdravlje.

*)ili da je bar pojača