Jump to content


Photo
- - - - -

Treneri


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
154 replies to this topic

#1 irriducibili

irriducibili
  • Members
  • 1,998 posts

Posted 01 March 2010 - 20:47

Sto si sklonio poruku?


Zeljko nam ga je tada uzeo cisto da ga mi nemamo :ph34r:

Zeljko Obradovic je veliki prijatelj Partizana, covek pod cijim smo vodjstvom bili prvaci Evrope. Pominjati ga u negativnom kontekstu je sramota. Sta to Zoc radi, otima nam igrace? Da li iko moze i da zamisli da on ista cini mimo dogovora sa Duletom? Razne se tu igre igraju, ali nikad na stetu Partizana. Da li je mozda Kecmanu pruzena prilika da uzme lovu, osvoji EL? Ili za te pare PAO nije imao x alternativa? Mislite o tome

#2 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 01 March 2010 - 20:49

Zeljko Obradovic je veliki prijatelj Partizana, covek pod cijim smo vodjstvom bili prvaci Evrope. Pominjati ga u negativnom kontekstu je sramota. Sta to Zoc radi, otima nam igrace? Da li iko moze i da zamisli da on ista cini mimo dogovora sa Duletom? Razne se tu igre igraju, ali nikad na stetu Partizana. Da li je mozda Kecmanu pruzena prilika da uzme lovu, osvoji EL? Ili za te pare PAO nije imao x alternativa? Mislite o tome



Svaki igrač koji je otišao u Pao, otišao bi negde drugo da nije kod Željka. Jesu malo preterali, ali opet mi draže da ih gledam tamo, nego u Oliju, Efesu ili nekim sličnim timovima...

#3 ras kass

ras kass
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 01 March 2010 - 20:56

Ja zelene smradove ne volim.Postali smo njihova filijala,Panatinaikos B a deo nas se lozi na neko kvazi bratstvo sa njima.Kao mi njima Pekovica a oni nama Batista,mogao bi Zeljko da nam vrati Tepica,da nam da Sermadinija ili Sakotu i ostale gluposti.Pa ja ne mogu da verujem da neko veruje u ove stvari.
Ja za njih ne bi navijao pa makar se cela prva petorka Partizana preselila kod njih.

#4 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 01 March 2010 - 21:02

Ja zelene smradove ne volim.Postali smo njihova filijala,Panatinaikos B a deo nas se lozi na neko kvazi bratstvo sa njima.Kao mi njima Pekovica a oni nama Batista,mogao bi Zeljko da nam vrati Tepica,da nam da Sermadinija ili Sakotu i ostale gluposti.Pa ja ne mogu da verujem da neko veruje u ove stvari.
Ja za njih ne bi navijao pa makar se cela prva petorka Partizana preselila kod njih.


Ne verujem u ta neka vraćanja, ali Pekmen da nije otišao u Pao, ne bi ostao kod nas svakako.

#5 irriducibili

irriducibili
  • Members
  • 1,998 posts

Posted 01 March 2010 - 21:03

Svaki igrač koji je otišao u Pao, otišao bi negde drugo da nije kod Željka. Jesu malo preterali, ali opet mi draže da ih gledam tamo, nego u Oliju, Efesu ili nekim sličnim timovima...

Ja tvrdim da oni ciljno, planski odlaze u PAO. A sve u zajednickom planiranju sa nasima. I verovatno pod boljim uslovima za Partizan, nego kod bilo kog drugog interesenta. A sad, sto mi nismo u mogucnosti da ekstra igraca zadrzimo tokom cele karijere, kao oni Diamantidisa, nije Zeljkova krivica

#6 aca04

aca04
  • Members
  • 4,650 posts

Posted 01 March 2010 - 21:11

Zeljko Obradovic je veliki prijatelj Partizana, covek pod cijim smo vodjstvom bili prvaci Evrope. Pominjati ga u negativnom kontekstu je sramota. Sta to Zoc radi, otima nam igrace? Da li iko moze i da zamisli da on ista cini mimo dogovora sa Duletom?

+1
Meni su totalno glupe te price otimaju nam igrace, filijala i sl. Nijedan od tih igraca sto su otisli u PAO ne bi ostao u Partizanu ni dana duze. I ja navijam za njih (pre svega zbog Obradovica) uvek kad igraju protiv nekog drugog. Oni su meni kao Partizan B :ph34r:

Edited by aca04, 01 March 2010 - 21:15.


#7 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 01 March 2010 - 21:18

Ja tvrdim da oni ciljno, planski odlaze u PAO. A sve u zajednickom planiranju sa nasima.

naravno

I verovatno pod boljim uslovima za Partizan, nego kod bilo kog drugog interesenta.

:ph34r:

A sad, sto mi nismo u mogucnosti da ekstra igraca zadrzimo tokom cele karijere, kao oni Diamantidisa, nije Zeljkova krivica

jok,

robija je samo smrad, koji u dosluhu sa smradovima iz nase tzv. uprave ostvaruje dobit. on rezultatsku, oni finansijsku...

#8 Bratanac

Bratanac
  • Members
  • 1,134 posts

Posted 01 March 2010 - 21:29

Ja zelene smradove ne volim.Postali smo njihova filijala,Panatinaikos B a deo nas se lozi na neko kvazi bratstvo sa njima.Kao mi njima Pekovica a oni nama Batista,mogao bi Zeljko da nam vrati Tepica,da nam da Sermadinija ili Sakotu i ostale gluposti.Pa ja ne mogu da verujem da neko veruje u ove stvari.
Ja za njih ne bi navijao pa makar se cela prva petorka Partizana preselila kod njih.


Videćeš uskoro da mi nismo njihova filijala, već se oni pretvaraju u našu deponiju... :ph34r:

#9 ChrisJudd

ChrisJudd
  • Members
  • 925 posts

Posted 01 March 2010 - 21:31

naravno

:ph34r:

jok,

robija je samo smrad, koji u dosluhu sa smradovima iz nase tzv. uprave ostvaruje dobit. on rezultatsku, oni finansijsku...


A bogami i on finansijsku. Taj veliki Željko je '98 ponudio Beriću da mu sredi da ga Beneton kupi, a da mu zauzvrat Mića da 50000 DM od ugovora. Epilog znate, Mića odjeba Čačanina, ode u TAU i završi reprezentativnu karijeru. Toliko o Želimiru.

#10 freethrow

freethrow
  • Members
  • 5,495 posts

Posted 01 March 2010 - 21:36

A bogami i on finansijsku. Taj veliki Željko je '98 ponudio Beriću da mu sredi da ga Beneton kupi, a da mu zauzvrat Mića da 50000 DM od ugovora. Epilog znate, Mića odjeba Čačanina, ode u TAU i završi reprezentativnu karijeru. Toliko o Želimiru.


Moram da priznam da ovo odgovara informacijama kojima i ja raspolažem.

#11 ras kass

ras kass
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 01 March 2010 - 21:45

Videćeš uskoro da mi nismo njihova filijala, već se oni pretvaraju u našu deponiju... :ph34r:



Ako nam je toliki prijatelj neka kupi Bracu i Rasica i lepo nam rastereti budzet za 250-300k. :)

#12 ChrisJudd

ChrisJudd
  • Members
  • 925 posts

Posted 01 March 2010 - 21:46

Moram da priznam da ovo odgovara informacijama kojima i ja raspolažem.


Za to znam sigurno, a sumnjam da je Kecman pre 2 godine prihvatio ono što Berić nije.

#13 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 01 March 2010 - 21:51

Napisao bih i ceo proračun, al se bojim da me ne zove Tegi u emisiju.

:ph34r: :) :D
mudar si ti momak :D

Zeljko Obradovic je veliki prijatelj Partizana, covek pod cijim smo vodjstvom bili prvaci Evrope. Pominjati ga u negativnom kontekstu je sramota. Sta to Zoc radi, otima nam igrace? Da li iko moze i da zamisli da on ista cini mimo dogovora sa Duletom? Razne se tu igre igraju, ali nikad na stetu Partizana. Da li je mozda Kecmanu pruzena prilika da uzme lovu, osvoji EL? Ili za te pare PAO nije imao x alternativa? Mislite o tome

+(sam upisi koliko)

Ja zelene smradove ne volim.Postali smo njihova filijala,Panatinaikos B a deo nas se lozi na neko kvazi bratstvo sa njima.Kao mi njima Pekovica a oni nama Batista,mogao bi Zeljko da nam vrati Tepica,da nam da Sermadinija ili Sakotu i ostale gluposti.Pa ja ne mogu da verujem da neko veruje u ove stvari.
Ja za njih ne bi navijao pa makar se cela prva petorka Partizana preselila kod njih.

imas iznad objasnjeno

robija je samo smrad, koji u dosluhu sa smradovima iz nase tzv. uprave ostvaruje dobit. on rezultatsku, oni finansijsku...

da, da ... smrad, smradovi ... dobit ... da, da ... i tako u krug ...

:D :krs:

Sklon sam misljenju da je ovo jos jedan jeftin pokusaj dest... desta... dest... destabilizacije Partizana.

ne znam sta to znaci!?
mislis da ... ometu Partizan?
:D

#14 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 01 March 2010 - 21:56

A bogami i on finansijsku. Taj veliki Željko je '98 ponudio Beriću da mu sredi da ga Beneton kupi, a da mu zauzvrat Mića da 50000 DM od ugovora. Epilog znate, Mića odjeba Čačanina, ode u TAU i završi reprezentativnu karijeru. Toliko o Želimiru.


Ako je ovo za Zeljka istina,stvarno :ph34r:

#15 danzadanom

danzadanom
  • Members
  • 342 posts

Posted 01 March 2010 - 22:12

Pa naravno da je tacno to za Robiju, nemojte da ste naivni. To radi vecina trenera. Ako mislite da se takve transakcije odvijaju samo na relaciji nas trener-nas igrac, onda ste (neki od Pejinih fail-ova). Pade mi na pamet deal Spahija-Vule Avdalovic.