Jump to content


Photo

Što vam izdaje ženski govor tijela?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
17 replies to this topic

#16 Kit Louch

Kit Louch
  • Members
  • 3,226 posts

Posted 23 February 2010 - 14:57

Cm'on Kite,sta da ti kazem,mi smo svi seksualni diletanti,i tvoj bi nam savet dobro dosao :)
mada Tonia niko nadmasiti nece.


Stavljas me u vrlo nezgodnu situaciju. Tonio je upravo nenadmasan jer je onakav sterilni jezik ideealan za forumsko opisivanje socnih tema. A taj stil nije lako oponasati bez obzira na trud.

Maksimum iznad kojeg necu ici je ovih par hint tagova !!!

Deep, Spit, Snow, Gum, Blow, Chew, Balloon, Swap, Kiss, Swallow...


Spoiler! --Click here to view--

Edited by Kit Louch, 23 February 2010 - 15:01.


#17 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 23 February 2010 - 15:28

Ja sam se Kite,malo salila. :ph34r:
Dal ti zaista verujes da mi nismo imali pare za zvake i ideje sta cemo sa njima dok jos ne izgube ukus?
mada ima mnogo boljih ideja od zvaka,kad smo vec kod toga-
nego je ovde bilo reci o sasvim drugoj stvari-sta da radis sa partnerkom kojoj ni zvaka,ni secerna vuna,ni ona Tonijeva jaja,niti sva dobra volja ovog sveta-ne pomaze.
Iz razloga bilo kog,odsustva hemije,boli je glava,name it....

posto kad to resis mozes da koristis i zvake i bombone,cak i onaj tvoj telefon...na razne nacine. :)

#18 Kit Louch

Kit Louch
  • Members
  • 3,226 posts

Posted 23 February 2010 - 15:46

Ja sam se Kite,malo salila. :)
Dal ti zaista verujes da mi nismo imali pare za zvake i ideje sta cemo sa njima dok jos ne izgube ukus?
mada ima mnogo boljih ideja od zvaka,kad smo vec kod toga-
nego je ovde bilo reci o sasvim drugoj stvari-sta da radis sa partnerkom kojoj ni zvaka,ni secerna vuna,ni ona Tonijeva jaja,niti sva dobra volja ovog sveta-ne pomaze.
Iz razloga bilo kog,odsustva hemije,boli je glava,name it....

posto kad to resis mozes da koristis i zvake i bombone,cak i onaj tvoj telefon...na razne nacine. :D



A ja se primio na ono Cm'on ko bekan.

Nista, ako je vec takva situacija kakvu opisujes, onda mogu da se pretvaram kao Kep da ne razumem. Mislim, govor tela.
Definitivno je gore odsustvo interesa na drugoj strani. Citavih 100% vise zakinutih. :D

Spoiler! --Click here to view--