Jump to content


Photo
- - - - -

Zdrav odnos prema zemlji svog boravka


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
603 replies to this topic

#16 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 17 February 2010 - 19:08

Pa prvo su orezivali drvece pa posto to nije uradjeno pravilno onda je isto krenulo da se susi.Nije bas da nisu krivi.


Srbi su to, moraju biti krivi.

#17 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 17 February 2010 - 19:23

ako mi ne zamerite sto skrecem s teme, ali me interesuje ovo sa drvecem. vidim da mnogi imaju problem sa secenjem, ali mi nije jasno u cemu je problem. koliko sam ispratila (ispravite me ako nije tako), drvece je bolesno or something, hoce da ga povade i posade novo.

da li ti imas problem jer:

1. mislis da ako pare odu na drvece, nece biti dosta za gazelu,
2. smatras da nije tacno da je drvece trulo i da je zamena bacanje para,
3. nesto trece?

nisam bas u toku u cemu je problem, ali vidim da se i pisu peticije i sl.



Srbi su to, moraju biti krivi.



Kad sam sama pokrenula trol,daj da bar odgovorim.
Nesto trece.
Ne verujem da je drvece toliko trulo,a cak i da jeste,jos manje verujem da ce kad poseku staro,da posade novo.I koliko ce trebati tom novom da poraste?
sta bi sa drvecem u Srpskih Vladara,il kako se vec zove?
a Gazelu sam pominjala samo zato sto je to toliko urgentno da nema od toga skoro pa nista urgentnije...

Ne,nego vidim tu mesto za jos jedan moderan i lep parking.Makar jedan,gde je jedan,tu su i dva...I lovu u pdze gradskoj vlasti,naravno.Od cega bre da placaju gajbu od 7000 evrica ocvaloj gospoji Tomic? :ph34r:

Jesu Alek,krivi su.A jos su i Srbi,pa su dvostruko krivi. :)

Edited by acajou, 17 February 2010 - 19:52.


#18 Sumo22

Sumo22
  • Members
  • 1,208 posts

Posted 17 February 2010 - 19:50

u pzdze


mislim da imas "z" viska.

meni palo na pamet ovo:

„U poslednjih pedeset godina komunističke strahovlade kod nas je izniklo
nakazno drvo neslobode. I sve dok se sa njega kostreše i ne otpadnu
slugeranjstvo i laž, mi ćemo to drvo lomiti, lomiti i na kraju ga polomiti”



#19 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 17 February 2010 - 19:53

mislim da imas "z" viska.

meni palo na pamet ovo:

:) dobro si primetio.Ispravljeno.Fala Vi,sto bi rekli sumadinci i jos neki. :ph34r:

Edited by acajou, 17 February 2010 - 19:54.


#20 Sumo22

Sumo22
  • Members
  • 1,208 posts

Posted 17 February 2010 - 19:55


nista, malo se prskamo

#21 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 17 February 2010 - 20:10

Jesu Alek,krivi su.A jos su i Srbi,pa su dvostruko krivi. :ph34r:

Pa i ja kazem da su krivi.


Nego ima li nostalgije, makar malo ?

#22 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 17 February 2010 - 20:36

nista, malo se prskamo

nemoj molim te,sa`ce obi da intervenise sa seksualnim znacenjem prskanja.. :ph34r:



Alek ne primecujem da si odgovorio na temu,pa onda mozemo i o nostalgiji.

#23 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 17 February 2010 - 20:39

Pa i ja kazem da su krivi.


Nego ima li nostalgije, makar malo ?


Nostalgiju resavamo u lokalnoj bakalnici koju drzi Bosanac.

Sto me navodi na jednu misao koju vec dugo hocu da kazem...

Bez obzira na milion kafana pored Ibarske magistrale + Skadarlije + nebrojenih bircuza po svakoj srpskoj varosi...

... 99% prodavnica i kafana u kojem sam usao u Americi a koje su drzali "nasi" ljudi iz ex-YU su bile u vlasnistvu Bosanaca (Bosnjaka & Hrvata).

(Odmah da se ogradim: ne poznajem situaciju u Cikagu, Njujorku i Los Andjelesu).

Ugostiteljstvo nam izgleda nije jaca strana - barem ne kada se odselimo preko bare.

#24 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 17 February 2010 - 20:44

nista, malo se prskamo

nemoj molim te,sa`ce obi da intervenise sa seksualnim znacenjem prskanja.. :)


Pa zar ima neko drugo znacenje. Mis'sim, kad pricaju devojka & muskarac :ph34r:

0:28, da obnovimo gradivo:

Youtube Video ->Original Video


#25 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 17 February 2010 - 20:44

Srbi su to, moraju biti krivi.

Ja sam pricao o radnicima gradskog zelenila a ne o bukvama da bi se ti osetio prozvan.

#26 Sumo22

Sumo22
  • Members
  • 1,208 posts

Posted 17 February 2010 - 20:46

seksualno znacenje


:ph34r:

:D


:)

#27 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 17 February 2010 - 20:47

Ja sam pricao o radnicima gradskog zelenila a ne o bukvama da bi se ti osetio prozvan.


Aj batali to prepucavanje, nego nam ispricaj nesto na temu tvog odnosa prema Americi & Srbiji. Jel' zdrav ili poboljeva sa godinama?

#28 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 17 February 2010 - 20:53

Pa meni ovde ponekad nedostaje ta nasha kvarnoca, mislim nije da mi fali, ali ja kad se pozelim onda me nameste ovde na forumu i prepariraju me na 15 dana, tako da me ne drma nostalgija, sve shto mi fali nadjem ovde.

Onaj tipichni srpski vez, ti ga zovi psihopatom (eno josh stoji, niko ne brishe), a kad ti on kaze da nije psihopata mi cemo ga mlatnemo motkom po glavi. :ph34r: Jebiga, u Srbiji nikada, ali nikada nije bilo dobro da se zamerash sa moderacijom koja u ovom sluchaju jasno predstavlja vlast, jel' tako.

E onda, kako ne bi ispalo previshe lichno, nameste ti da si zaglavio zbog nekog naci-anonimusa, kako bi te josh vishe uyebali i pokazali kako si crv u odnosu na njih i njihovu vlast na forumu :) .

Nishta bez Srbije brale, moze da dodje i shvecka, danska i norveshka vlada zajedno da je vode, Srbija je vechna dok su joj deca sva ista, samo neki vole da kazu kako su chuli za neku demokratiju, a drugima se bash neshto i yebe za nju :D .

#29 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 17 February 2010 - 20:59

Alek ne primecujem da si odgovorio na temu,pa onda mozemo i o nostalgiji.


Kada sam ja dosao nije bilo interneta, satelitske televizije, pa sam kupio jedan mali SW tranzistor i onda sam mogao da slusam radio Beograd mozda sat vremena dnevno, ako sam bio u prilici naravno. Kad neko dodje iz otadzbine donese casopisa, pa se to citalo onako bajato. Sve u svemu mnogo drugacije nego kad neko dodje danas. Kanadjani su fini ljudi i ja sam bio svugdje lijepo prihvacen, mada se nisam nesto posebno druzio u privatnom zivotu, jer bilo je toliko nasih ljudi, pa cak i onih koje sam od prije poznavao, da nisam imao vremena ni sa njima svima da se druzim. Djeca su bila mala i bilo je mnogo obaveza u vezi skole i svih ostalih njihovih aktivnosti. Tako sam imao i mnogo kontakta sa roditeljima ostale djece. Fini ljudi, nikada nikakvih problema. Eto, ne znam sada vise kako je kod nas, ali to je mozda najveca razlika, rad sa djecom, moraju da se vode na razne aktivnosti. Javni saobracaj je slab u poredjenju kako je kod nas, pa se djeca najvise razvoze, ali za svoju djecu nije nista tesko. Sto su ljudi mladji to je lakse naravno. 

#30 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 17 February 2010 - 20:59

Nostalgiju resavamo u lokalnoj bakalnici koju drzi Bosanac.

Sto me navodi na jednu misao koju vec dugo hocu da kazem...

Bez obzira na milion kafana pored Ibarske magistrale + Skadarlije + nebrojenih bircuza po svakoj srpskoj varosi...

... 99% prodavnica i kafana u kojem sam usao u Americi a koje su drzali "nasi" ljudi iz ex-YU su bile u vlasnistvu Bosanaca (Bosnjaka & Hrvata).

(Odmah da se ogradim: ne poznajem situaciju u Cikagu, Njujorku i Los Andjelesu).

Ugostiteljstvo nam izgleda nije jaca strana - barem ne kada se odselimo preko bare.


Sto se prodavnica tice nema potrebe da ides u one koje drze nasi jer lokalni Grci i Italijani su resili da prosire asortiman robe tako da kod njih mozes da nadjes od sudzuka preko cajne kobasice do ajvara i ostalih stvari.Tako je barem kod mene a ima i onih koje drze nasi mada pojma nemam ko su vlasnici i odakle su.

Aj batali to prepucavanje, nego nam ispricaj nesto na temu tvog odnosa prema Americi & Srbiji. Jel' zdrav ili poboljeva sa godinama?

Ajde definisi razliku izmedju zdravog odnosa i onog bolesljivog pa da ti odgovorim.Da me bas nesto cima nostalgija ni najmanje ako si na to mislio.