Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /srv/b92/sajtovi/forum/forum/index.php(1) : runtime-created function(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(53) : eval()'d code on line 3 Crna Gora - Politika - Forum B92

Jump to content

Photo
- - - - -

Crna Gora

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3364 replies to this topic

#1 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 15 February 2010 - 11:33

Uhapšeno 15 osoba za umešanost u trafiking
Američka DEA locirala Šarića u Bijelom Polju
Đukanović: Pomažemo Srbiji da stavi tačku na neminovni gubitak Kosova
"Dan" mora da plati 14.000 evra Đukanoviću
U Crnoj Gori zaplenjeno 100 kg droge, 12 osoba uhapšeno
Medojević ide u SAD po podršku za smenu vlasti
Sumnjam da će ikada otkriti ubicu mog oca
Vujanović: Irinej negira crnogorski narod
Podgoričanin osumnjičen za međunarodni šverc kokaina
Crnogorski MUP pokušao da zaštiti Šarića
Šarićev saradnik šef bande „Pink Panter“
Podgorica odbija da plati 1,5 miliona evra za „Crnogorku“
Hladnoća na relaciji Podgorica - Beograd
Beograd povukao ambasadora u Crnoj Gori
Subotić ponovo vlasnik dela ostrva Sveti Nikola
Subotiću vraćena vila na Svetom Stefanu

Ovo je samo deo naslova iz "srbijanskih" novina u poslednjih par meseci a vec poduze vreme javnosti u Srbiji se latentno namece
da je Vito "Godfather" Andolini Corleone mala maca za Mila Djukanovica....
Ogromna vecina nas pak Crnu Goru dozivljava kao prelepu zemlju sa predivnim plazama casnim ljudima i mesto gde smo proveli
jedan od najlepsih delova dosadasnjeg zivota.....
Da li je Crna Gora postala prcija Mila Djukanovica njegove uze rodbine i par prijatelja...?
Da li je tako dozivljavamo ili je jos uvek svijetla majska zora....

Mozda sam propustio ali unazad neko vreme Crna Gora nema svoj topic a zasluzuje ga...

#2 sirmium

sirmium
  • Banned
  • 7,585 posts

Posted 15 February 2010 - 11:47

cg najjača drzava! milo od jurisnika na dubrovnik do anti srbina...al dobro svi slobi da dignu spomenik stekli su takav kapital....bruka ...e aco đukanović je najjači :ph34r: maffia!

#3 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 15 February 2010 - 11:55

Dogadjaje u Crnoj Gori ne pratim, a beogradskim medijima ne verujem; prema tome, nemam formirano vlastito misljenje.

#4 slow

slow
  • Members
  • 3,778 posts

Posted 15 February 2010 - 14:37

Ko zna, možda Milo provede više vremena u zatvoru nego na vlasti. Sve zavisi od toga da li će mu Italija dati državljanstvo ili ne.

#5 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 15 February 2010 - 14:54

...

Vecito ista unjkava / prozukla / suplja srBovska prica: zato sto su cigarete / drogu valjali zajedno sa nama, a onda se odjednom separatisticki uskopistili protiv nasih drzavotvornih interesa - treba ih ukinuti!

...

#6 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 15 February 2010 - 15:01

Ko zna, možda Milo provede više vremena u zatvoru nego na vlasti. Sve zavisi od toga da li će mu Italija dati državljanstvo ili ne.

Hajde više da vidimo i to čudo pa da krenete da se bavite nekim drugim sportom.

#7 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 15 February 2010 - 18:47

Crna Gora, Sicilija ili Svajcarska.....?

: za nas Svajcarska :ph34r: :

Montenegro is an official candidate for membership in NATO, having been offered a Membership Action Plan (MAP) by the alliance in 2009

22.Jul.2009, Predsednik Vlade Crne Gore Milo Đukanović preuzeo je večeras od evropskog komesara za proširenje Olija Rena upitnik Evropske komisije (EK) za članstvo Crne Gore u Evropskoj uniji (EU).

Dec 16, 2009, Eurostat publishes data on GDP of EU, Western Balkan states
Serbian GDP per inhabitant was 36 percent the EU average, whereas Montenegro (43%) is better than the last of the EU member-states, Bulgaria with 41 percent.

#8 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 15 February 2010 - 19:05

: za nas Svajcarska :ph34r: :

Montenegro is an official candidate for membership in NATO, having been offered a Membership Action Plan (MAP) by the alliance in 2009

Svajcarska nije u NATO.

Elementarno neznanje :)

#9 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 15 February 2010 - 19:56

Svajcarska nije u NATO.

Elementarno neznanje :ph34r:

Za tebe znam da je preneseno znacenje visa matematika, cekaju se drugi.

#10 sirmium

sirmium
  • Banned
  • 7,585 posts

Posted 15 February 2010 - 19:56

ma ok vode 10 puta pametniju spoljnu politiku al njihovi političari su 10 puta bogatiji od nasih političara...

#11 pedjalon

pedjalon
  • Members
  • 19 posts

Posted 15 February 2010 - 21:11

Cujem da ce Crnogorci da smanje cene boravka. Rado bih otisao ali bi predhodno ih zamolio da mi vrate zajam, koji sam im dao , da biih imao za trosak.

Edited by pedjalon, 15 February 2010 - 21:12.

#12 Rave92

Rave92
  • Members
  • 356 posts

Posted 15 February 2010 - 22:43

ma ok vode 10 puta pametniju spoljnu politiku al njihovi političari su 10 puta bogatiji od nasih političara...

Pa Svajcarska xD.

#13 ManicMiner

ManicMiner
  • Members
  • 1,278 posts

Posted 16 February 2010 - 01:37

Kad sam bio poslom u Budvi jesenas zapanjilo me je koliko dole ima Rusa - ruska odeljenja po skolama, ruska radio-stanica, hoteli u ruskom vlasnistvu, prospekti po hotelima na cronogorskom(srpskom, whatever) i ruskom....

Neko mi je objasnjavao da su Rusi dosli tako sto su njihovi oligarsi kupovali nekretnine (cele blokove) po Moskvi, pa je sirotinja dobila dosta para (a opet nedovoljno za novi smestaj u Moskvi koji neverovatno mnogo kosta) te su im ponudili kupovinu nekretnina u CG i poslove u ruskim firmama po CG.

E sad, ja zaista ne znam da li je ovo tacno, zato i pitam.

Da li neko od gospode Crnogoraca na forumu moze da ostavi komentar?

ps. nemam nista licno protiv Rusa (ok, malo su tvrdi za saradanju, da budem potpuno iskren), interesuje me sta se desavalo/desava.

#14 slow

slow
  • Members
  • 3,778 posts

Posted 16 February 2010 - 12:24

...

Vecito ista unjkava / prozukla / suplja srBovska prica: zato sto su cigarete / drogu valjali zajedno sa nama, a onda se odjednom separatisticki uskopistili protiv nasih drzavotvornih interesa - treba ih ukinuti!

...

Nije mala stvar kad počneš da radiš za suparnički gang... samo neko ko se ne razume u poslove može da bude toliko naivan 

#15 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 16 February 2010 - 14:33

Nije mala stvar kad počneš da radiš za suparnički gang... samo neko ko se ne razume u poslove može da bude toliko naivan 

Kakvo poznavanje cinjenica!
Bice da lazovi ovog tipa nisu liseni ni drugih "iskustava" s one strane moralnog.