Jump to content


Photo

Vujosevic & Partizan


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
27 replies to this topic

#1 Emin3m

Emin3m
  • Members
  • 75 posts

Posted 13 February 2003 - 21:50

Bio sam veceras na utakmici protiv Ulkera i video nesto cega na prenosu verujem da nije bilo.
Posle nekih nerezonskih izmena (u koje ne bih da ulazim) veci deo navijaca poceo je burno da negoduje i da ga pojedinacno proziva. I sve bi bilo divno i krasno da Vujosevic nije poceo da odgovara. Tada se bude Grobari koji ga prozivaju u glas. I onda vrhunac veceri. Vujosevic se okrece jugu i u nekoliko navrata se hvata za qrac provocirajuci navijace.
Ne zelim ni za momenat da osporim njegove strucne kvalitete niti da jednom recju opravdam postupke huligana sa juga ali takvo ponasanje je NEDOPUSTIVO!!!
Utakmice Partizana, za mene, dok je taj KONJ trener nece postojati. Uvek je tu stari dobri TV na kome mogu da vidim kako igraju Vujanic, Krstic, Kecman ili Haus ali da idem u Pionir i tamo "pusim qrac" jednoj debeloj budali to necu!
Ako Danilovic i Divac ne reaguju na ovo onda stvarno ne znam sta da mislim i o njima dvojici....

#2 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 13 February 2003 - 21:56

Ako je to istina,onda se potpuno slazem.Covek mora da pokaze dostojanstvo i kad ga neopravdano prozivaju...

#3 majstori

majstori
  • Members
  • 1,536 posts

Posted 13 February 2003 - 22:01

Ako je to istina onda je glavonja stvarno prevrsio svaku meru...

#4 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 13 February 2003 - 22:19

pa jebiga pretera ga covek.Sdruge strane ti grobari se mnogo foliraju em nista ne navijaju em da skoro nikad ni ne gledaju tekmu i sad su nasli nesto da ga prozivaju,ali swinja nikako nije smela to da uradi,pa ispao je onda kao da je Misa Tumbas

#5 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 13 February 2003 - 22:40

:smile: Shta kad moze J Rich za qrac shto ne bi i Dule.....:smile:

#6 underdog

underdog
  • Banned
  • 2,628 posts

Posted 13 February 2003 - 22:56

Nedaj boze da sretnem na ulici tu bitangu jao si ga njemu e kada se setim jugoplastike vise puta i gana imam blag nagon na povracanje

#7 Alvaro

Alvaro
  • Members
  • 6,840 posts

Posted 13 February 2003 - 23:11

Emin3m:
Bio sam veceras na utakmici protiv Ulkera i video nesto cega na prenosu verujem da nije bilo.
Posle nekih nerezonskih izmena (u koje ne bih da ulazim) veci deo navijaca poceo je burno da negoduje i da ga pojedinacno proziva. I sve bi bilo divno i krasno da Vujosevic nije poceo da odgovara. Tada se bude Grobari koji ga prozivaju u glas. I onda vrhunac veceri. Vujosevic se okrece jugu i u nekoliko navrata se hvata za qrac provocirajuci navijace.
Ne zelim ni za momenat da osporim njegove strucne kvalitete niti da jednom recju opravdam postupke huligana sa juga ali takvo ponasanje je NEDOPUSTIVO!!!
Utakmice Partizana, za mene, dok je taj KONJ trener nece postojati. Uvek je tu stari dobri TV na kome mogu da vidim kako igraju Vujanic, Krstic, Kecman ili Haus ali da idem u Pionir i tamo "pusim qrac" jednoj debeloj budali to necu!
Ako Danilovic i Divac ne reaguju na ovo onda stvarno ne znam sta da mislim i o njima dvojici....

TAKO JEEEEEEEE!!!!!!!!
VUCHE!!! VUCHE!!! VUCHE!!! VUCHE!!! VUCHE!!! VUCHE!!! VUCHE!!! VUCHE!!!

#8 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 13 February 2003 - 23:47

Jebes ti to kada od Spanaca zavisi da li ce nam selektor biti jedan od najboljih trenera Evrope Boza Maljkovic ili nekakva prostacina Dule Vujosevic.

#9 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 14 February 2003 - 08:33

Shta sigurno ce biti Dule ako ne bude Maljkovic?:???:

#10 sanskrit

sanskrit
  • Members
  • 796 posts

Posted 14 February 2003 - 09:24

Ne znam ni sam sta da kazem... Mislim da je Vujosevic odlican trener ali stvarno bi m ogao da pokaze malo kulture. Ma i "grobari" su budale. Sta ocekuju, da sa ovim timom osvoji evroligu?! Pa i od Krstica je napravio odlicnog igraca za sledecu sezonu. Jos samo 2 prava pojacanja+neki talentovani plej i eto nas na fajnal foru sledece godine.

#11 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 14 February 2003 - 10:24

da i jos da se zadrze i Vujanic,i Krstic,i Kecman,i House

#12 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 14 February 2003 - 10:46

Pa dobro, to se podrazumeva.....

#13 majstori

majstori
  • Members
  • 1,536 posts

Posted 14 February 2003 - 11:52

Za Vujanica nesto nisam siguran...

#14 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 14 February 2003 - 11:53

Pa dobro, treba se nadati....:wink:

#15 sanskrit

sanskrit
  • Members
  • 796 posts

Posted 14 February 2003 - 14:00

Ja sam i racunao na to da Vujanic ode. Nema sanse da ostane, sinoc je sve trojke sutao preko 7,2 metara:wink: