Jump to content


Photo

Kako produljiti ženski orgazam?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5 replies to this topic

#1 tonio11

tonio11
  • Members
  • 59 posts

Posted 28 January 2010 - 21:41

Orgazam koji traje nekoliko sekundi možete produžiti na dalje od minute. Možda vam se minuta ne čini dugo, ali u vremenu kada vas preplavljuje jak orgazam, minuta se čini kao vječnost. Razliku ćete osjetiti kada naučite produljiti orgazam. Da bi održali visok stupanj uzbuđenosti naučite stiskati mišiće zdjelice.

Dubok zdjelični orgazam

Na početku uzbuđenosti unutarnji dio vagine nabrekne i suzi se, dublji dio vagine se produlji i napiri dok se maternica digne. Kada je žena jako uzbuđena lako doživljava vaginalni orgazam, za koji su značajni duboki grčevi zdjeličnih mišića maternice i zadnjeg dijela vagine. Zdjelični mišić se ne grči ritmično nego je opušten. Grči se duboki dio vagine. Neke žene taj orgazam doživljavaju spontano, neke uče kako doživjeti orgazam duboko u maternici. Pri orgazmu se povećava srčani ritam a mišići su napeti. Raspršeni orgazam je nešto suprotno. Srčani ritam je normalan užitak se osjeća duboko i bolje je raspršen po tijelu. Stimulacija klitorisa vodi do orgazma, za raspršeni orgazam je potrebna stimulacija vagine. Ukoliko želite doseći raspršeni orgazam važno je da ste opuštene i da nemate nikakve barijere u mozgu koji bi vam mogli onemogućiti užitak, stišćite svoje zdjelične mišiće prem van. Prije odite na toalet kako biste spriječili moguće kapanje urina u trenutcima potpune opuštenosti.

Taoistični raspršeni orgazam

Raspršeni orgazam možete postići same ili u dvoje s taoističnim spolnim tehnikama. Tumače kako za uzbuđivanje dubokih točaka užitka u vagini i postizanje dubokog orgazma, treba imati jaje od žada s kojim se izvodi vježba. U vaginu se stavi jaje od žada te se stišću vaginalni mišići. Jaje je povezano vrpcom koju za vrijeme vježbe stiskanja možete lagamo vući van što je ujedno i veći napor za vaše mišiće. Žene koje su vježbale s jajetom od žada tvrde da je to probudilo osjećaj u njihovoj vagini koji do tada nisu osjećale i da stiskanjem vaginalnih mišića za vrijeme seksa pružaju svm partneru više užitka. U staroj Kini vježebe s jajetom od žada izvodile su samo žene iz kraljevske palače, no danas jaje kupite u trgovinama s dragim i poludragim kamenjem i mineralima. Izaberite sami veličinu jajeta pri čemu vjerujte svojoj intuiciji. prije nego ga počnete koristiti pobrinite se da je čisto. najbolje bi bilo da jaje prokuhate u vodi. Kada se ohladi lako počnete s vježbom pri čemu pazite na vlažnost vagine. Kada je jaje u vagini postoji mogućnost da ga nećete osjetiti npr. kao tampon. U tom slučaju si kupite veće jaje ili za vrijeme stiskanja povlačite vezicu van. Ukoliko je moguće vježbu izvodite na stoječki. Zbog takvog načina vježbanja lakše ćete stiskati vaginalne mišiće, kada budete željele produljiti orgazam.

#2 Kit Louch

Kit Louch
  • Members
  • 3,226 posts

Posted 28 January 2010 - 23:29

A ja mislio ovo fejk uskršnja jaja. Za varanje pri tucanju.

Posted Image

#3 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 29 January 2010 - 20:31

Raspršeni orgazam možete postići same ili u dvoje s taoističnim spolnim tehnikama. Tumače kako za uzbuđivanje dubokih točaka užitka u vagini i postizanje dubokog orgazma, treba imati jaje od žada s kojim se izvodi vježba. U vaginu se stavi jaje od žada te se stišću vaginalni mišići. Jaje je povezano vrpcom koju za vrijeme vježbe stiskanja možete lagamo vući van što je ujedno i veći napor za vaše mišiće. Žene koje su vježbale s jajetom od žada tvrde da je to probudilo osjećaj u njihovoj vagini koji do tada nisu osjećale i da stiskanjem vaginalnih mišića za vrijeme seksa pružaju svm partneru više užitka. U staroj Kini vježebe s jajetom od žada izvodile su samo žene iz kraljevske palače, no danas jaje kupite u trgovinama s dragim i poludragim kamenjem i mineralima. Izaberite sami veličinu jajeta pri čemu vjerujte svojoj intuiciji. prije nego ga počnete koristiti pobrinite se da je čisto. najbolje bi bilo da jaje prokuhate u vodi. Kada se ohladi lako počnete s vježbom pri čemu pazite na vlažnost vagine. Kada je jaje u vagini postoji mogućnost da ga nećete osjetiti npr. kao tampon. U tom slučaju si kupite veće jaje ili za vrijeme stiskanja povlačite vezicu van. Ukoliko je moguće vježbu izvodite na stoječki. Zbog takvog načina vježbanja lakše ćete stiskati vaginalne mišiće, kada budete željele produljiti orgazam.

Ojbt, bas me zanima koliko bi to zena pristalo da urade? Pa ima tonio ako nisi primijetio i nesto sto se zove svakodnevne obaveze: muz (ili partner), kuca, posao, eventualno dijete ili djeca, bioskop, pozoriste i sl. Jedino ako nisi skontao da su zene toliko besposlene da po citav dan kontaju kako ce ojacati vaginalne misice. Ili mozda pocnu jaje od zada nositi u torbi pa koristiti pauzu na poslu da malo vjezbaju, na opste zadovoljstvo, a mozda i zgrazavanje radnih kolega.

#4 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 29 January 2010 - 21:41

sviđa mi se termin - raspršeni..
Zamišljam , posle, uz cigaretu, kad ti kaže raspršio si me :ph34r:

#5 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 31 January 2010 - 04:28

sviđa mi se termin - raspršeni..
Zamišljam , posle, uz cigaretu, kad ti kaže raspršio si me :ph34r:

"rasprshio si me a i po meni." :)

#6 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 01 February 2010 - 00:00

taoizam najbolja religija!

:D

edit: :ph34r: :) :D

Edited by misko1, 01 February 2010 - 00:01.