Jump to content


Photo

M.J. i All-Star '03


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
50 replies to this topic

#1 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 10 February 2003 - 03:48

Sta je sa ljudima u celom svetu; izaberu Minga u prvu petorku, a Jordan - najbolji kosarkas koga je svet ikada video (cak je bio bolji i od vanzemaljaca sa Duskom Dugouskom) ne dobije dovoljno glasova za startera? Koda ide ovaj svet? I treba da pukne NBA liga i kosarka uopste (kao sto puca) zbog glupana i nedostatka talenta naravno. Pa pola onih ljudi sto igraju na utakmici svih zvezda ne zasluzuju da budu u istoj hali sa Jordanom. To je atak na Jordanovo kosarkasko znanje i talent!

P.S. Da li znate da ga je Isiah Thomas u prvom All-Star mecu bojkotovao i govorio drugim igracima da ne dodaju Jordanu loptu? Od tada ide njihova netrpeljivost i zato se Michael bunio da Thomas ne igra u onom jedinom prevom Dream Teamu.

_________________
Posted ImagePosted Image

[ Izmena poruke: Nikola21 na dan 2003-02-10 03:50 ]

#2 underdog

underdog
  • Banned
  • 2,628 posts

Posted 10 February 2003 - 04:04

YAO bi trebabiti mvp odlicno igra

#3 Peja_16

Peja_16
  • Members
  • 1,023 posts

Posted 10 February 2003 - 10:55

Sramota!!! Pa za Minga su glasali sve sami Kinezi, Ameri ne bi dopustili da Shaq bude reserva. Walker, Ilgauskas, Miller to su sve sranja od igraca...

#4 w-tee

w-tee
  • Members
  • 253 posts

Posted 10 February 2003 - 11:26

poruka za Peju:

Pozdravi Kokija

#5 Peja_16

Peja_16
  • Members
  • 1,023 posts

Posted 10 February 2003 - 11:39

Koga?
:???:

#6 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 10 February 2003 - 16:51

Peja_16:
Sramota!!! Pa za Minga su glasali sve sami Kinezi, Ameri ne bi dopustili da Shaq bude reserva. Walker, Ilgauskas, Miller to su sve sranja od igraca...


Izvini molim te ali Walker je igrao sa takvom povredom kolena da je jedva hodao. Nisi primetio da ne moze da skoci, sutne ni potrci. On je opasan igrac kad je zdrav. Walker se pojavio samo zato sto je All-Star ali je trpeo uzasan bol. Ne moze da igra utakmice, povredjen je!

Mislim da je ajzeja ispao djana nepustisvi Pearcea vise od par minuta, walker je isto
malo igrao a Ilgauskas je ako se ne varam igrao 4 min?!?!? Ipak su oni izabrani u All-Star, a Pearce je stvarno velika zvezda. Kadvsu komentatori pitali Thomasa zasto ih ne ubaci u igru on je odgovorio "ovo je moj tim"! Uvek je bio smrad od coveka, nije ni codo da ga igraci nisu voleli!

#7 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 10 February 2003 - 18:12

Meni je sve ovo sa Jordanom ispalo krajnje smradski. Kad covek vec nije sposoban da se dostojno oprosti onda je debilno onoliko se truditi da ga predstave kao MJ-a sa vrhunca karijere.

Jordan da je hteo dostojan oprostaj ne bi se vise ni vracao u NBA posle onog drugog povlacenja i to je to. Ovako se zaista obrukao! A i ceo All star...toliko je bilo smesnih situacija da prosto nisam mogao da poverujem. Promasuje se ceo kos, gube se lopte...mislim ok, jeste da je utakmica egzibiciona ali nekako mi ne ide u glavu da ljudi koji proteklih 20-ak godina samo to rade svaki dan u zivotu mogu da prave takve gluposti.

Jadno, jadno, jadno...:mad:

#8 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 10 February 2003 - 19:51

Malo je Kobi ispao seljak shto nije pustio MJ-u da reshi tekmu, a shto najgore meni je izgledalo kao da se jako mnogo nervira kad je omashio ono 2. bacanje.....:???:

#9 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 11 February 2003 - 01:26

MJ se obrukao :???: ???
Pa dao je domaci svim igracima! Pogodak na kraju prvog produzetka ne moze niko u ovom trenutku na svetu da izvede. Neverovatni fade away preko perfektne odbrane, sut u padu, veliki luk... Niko od svih novopecenih zvezda u Atlanti ne bi ni pogodio obruc, a kamoli pogodio!
Stvareno je pokazao ko je tata!

#10 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 11 February 2003 - 01:38

Nikola21:
MJ se obrukao :???: ???
Pa dao je domaci svim igracima! Pogodak na kraju prvog produzetka ne moze niko u ovom trenutku na svetu da izvede. Neverovatni fade away preko perfektne odbrane, sut u padu, veliki luk... Niko od svih novopecenih zvezda u Atlanti ne bi ni pogodio obruc, a kamoli pogodio!
Stvareno je pokazao ko je tata!


brate, kako ti kenjas... samo citam i pitam se dokle... dzordan je obicni seronja koji ne moze da zivi a da ne bude u centru paznje, zato se i vraca i oprasta vec 100ti put. bio je ubedljivo najgori igrac tugaljivog all stara, da su hteli mogli su tako da ga drze da ne da vise od 5 poena iz 50 suteva. beda ljudska, krajnje je vreme da ode, stvarno je otuzan

#11 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 11 February 2003 - 02:06

Ma da, mozda bi i neko pogodio ono sto je on pogodio.

Ma da, neki bek bi mogao da igra onako sa 40 godina

Ma da nije najbolji igrac koga je svet ikad video

#12 8-Walker

8-Walker
  • Members
  • 3,907 posts

Posted 11 February 2003 - 06:06

ikar:
brate, kako ti kenjas... samo citam i pitam se dokle... dzordan je obicni seronja koji ne moze da zivi a da ne bude u centru paznje, zato se i vraca i oprasta vec 100ti put. bio je ubedljivo najgori igrac tugaljivog all stara, da su hteli mogli su tako da ga drze da ne da vise od 5 poena iz 50 suteva. beda ljudska, krajnje je vreme da ode, stvarno je otuzan

mozda mi nije dobro al u poslednje vreme se stalno slazem sa tobom :smile:

#13 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 11 February 2003 - 08:33

Naravno da tako neshto shto je ikar rekao moze da kaze samo neko ko mrzi Dzordana iz dna dushe celog zivota..... Ja stvarno ne razumem kako mozete tako neshto da prichate.....:???:

#14 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 11 February 2003 - 08:34

E ovo za Jordan-a je zaista dobro. :lol:

#15 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 11 February 2003 - 08:36

Koje?:???: