Jump to content


Photo

Prodaja Kosova.......


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
91 replies to this topic

#46 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 21 February 2003 - 13:52

Gandalf:

Neznam da li da se ubijem ili da iskuliram.

Čuj, da iskuliraš!!!

OVAKVA UVREDA SE MOŽE SAMO KRVLJU OPRATI!!!:grin:

Čijom krvlju?
Pilećom,telećom,prasećom,jagnjećom?
Uf! zaleteo sam se optužiće me ovi iz društva
za zaštitu životinja.

#47 Gandalf

Gandalf
  • Members
  • 7,553 posts

Posted 21 February 2003 - 14:07

Do onog, ne mogu - dao sam reč!

[ Izmena poruke: Gandalf na dan 2003-02-21 14:08 ]

#48 HIGHFELDER

HIGHFELDER
  • Members
  • 248 posts

Posted 21 February 2003 - 14:41

Drz' te ga - ubice se ! Nemoj sacekaj, zivot ume da bude lep.

Zao mi coeka !

_________________

[ Izmena poruke: HIGHFELDER na dan 2003-02-21 14:42 ]

#49 Peacemaker

Peacemaker
  • Members
  • 394 posts

Posted 22 February 2003 - 15:51

HIGHFELDER:
Presevari, perkosi i ostali Srbomrsci su najvazniji i najjaci svoj adut u g. Slobodanu Milosevicu, na zalost izgubili. Kolko znam svi vasi UCK su bili isto tako bradati, pa kad su se pomesali sa hrvatskim bradonjom Seseljem nisu vise znali ko je ko i ko nakoga puca.


Kako bre neki pojedinci poput ovog Gorstaka padaju nisko u ovom forumu!?

Kaze ovaj Sloba I Seselj ns adut ...zato ste glasali za njih jer su bili nasi aduti!?

Zato ste se i odazvali rezervnom sastavu vojske policije da ratujete protiv Hrvata,Slovenca,Bosnjaka i Albanca...jer je Sloba i Seselj bio nas adut...m smo ih izabrali...jadni vi srbi niste mogli niste nego samo da cutite dok ste klali...e izem vam politiku kolko ste niski!

|Peacemaker|

#50 HIGHFELDER

HIGHFELDER
  • Members
  • 248 posts

Posted 24 February 2003 - 17:31

Sa'ce da se uzdignemo za promenu !

Mi Srbi smo najveci idioti na Svetu, mlogo smo glupi i zato treba da platimo jer smo predugo trpeli kojekakve bazibozluke u svom okruzenju. Jel sad bolje !

" Kog volji volji, kog ne volji kolji ! "

Od silne Vase dobrote 1982 g. u Postojni pripadnici tajne ########ske organizacije u JNA, na godisnjicu svog ustanka na Kosmetu, u nasoj kasarni ortovali su cijankalijem meso 1.5 tonu i kuvani pasulj. To nam je bilo spremno da pojedemo za rucak.

O cemu mi ovde pricamo ? O kakvom klanju i S.... Pa Vi ste i najnormalnijim i najmiroljubivijim ljudima pokazali kakvim , jedino, putem moze da se ide s Vama i kako treba da se ponasa.

Sloba - S. Milosevic Vam je bi poslednja uzdanica nazovi Srbina, s krvavom kamom u zubima, na koju ste zestoko igrali svih ovih godina - eto o cemu je ovde rec !

Nego ocemo mi ovde da trgujemo ili ne. O cemu je rec ? Kolko se nudi za Kosmet, da vidimo. Mozda mi objavimo javnu licitaciju - pa ko da vise !

#51 HIGHFELDER

HIGHFELDER
  • Members
  • 248 posts

Posted 24 February 2003 - 17:35

P.S. Inace nisam ni znao da je u Pristini vec Mart. Mlogo su napredni ovi Peacemaker( killeri ).

#52 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 24 February 2003 - 23:35

HIGHFELDER:
Sa'ce da se uzdignemo za promenu !  

Mi Srbi smo najveci idioti na Svetu, mlogo smo glupi i zato treba da platimo jer smo predugo trpeli kojekakve bazibozluke u svom okruzenju. Jel sad bolje !

" Kog volji volji, kog ne volji kolji ! "

Od silne Vase dobrote 1982 g. u Postojni pripadnici tajne ########ske organizacije u JNA, na godisnjicu svog ustanka na Kosmetu, u nasoj kasarni ortovali su cijankalijem meso 1.5 tonu i kuvani pasulj. To nam je bilo spremno da pojedemo za rucak.  

O cemu mi ovde pricamo ? O kakvom klanju i S.... Pa Vi ste i najnormalnijim i najmiroljubivijim ljudima pokazali kakvim , jedino, putem moze da se ide s Vama i kako treba da se ponasa.

Sloba - S. Milosevic Vam je bi poslednja uzdanica nazovi Srbina, s krvavom kamom u zubima, na koju ste zestoko igrali svih ovih godina - eto o cemu je ovde rec !

Nego ocemo mi ovde da trgujemo ili ne. O cemu je rec ? Kolko se nudi za Kosmet, da vidimo. Mozda mi objavimo javnu licitaciju - pa ko da vise !


O pa lele, al se ovaj razgoropadio a nema ga mesec dana sto je na forumu.
I ko je otkrio onu tajnu organizaciju sto je htela da otruje vojnike ili je to mozhda bilo isto kao paracinski scenario,znash sta pricaj te price nekome iz Afrike mozda ce ti poverovati jer ovde, mislim tamo takvim izmisljotinama je odavno izasla boja.
Dok je srba kao sto si ti mi albanci ne treba da brinemo za Kosovo a sto se licitiranja tice pocinjemo od pravoslavnih crkava i manastira kad ti vec ne znace nista,s'tim sto Decane nije za licitaciju barem ne za nas albance.

#53 HIGHFELDER

HIGHFELDER
  • Members
  • 248 posts

Posted 27 February 2003 - 08:25

Ja nisam ni napisao istinu za Vas G. presevari, jer je meni poznata cinjenica, kao jalov posao, gluvom saputati i coravom namigivati.

Sto se tice Postojne 1982. godine, i teroristicka grupa od 67 ########a joje je uhapsila vojna obavestajna sluzba je istina koja je procitana pred strojem od preko dvadeset hiljada pripadnika tadasnje JNA. Naravno da ste vi ########i jako fini. A sto se tice, mog staza na forumu on je marginalan u pomnutim stvarima -

Zivela slobodna Srbija s Kosmetom.

Sto se tice Pravoslavnih Svetinja, vi ste ih ionako masovno izminirali. Samo gospodine, crkva je gradjevina u slavu Boga. koju rusite. A zivu crkvu necete nikada srusti jer je Voskrsli Hristos u nama i s nama.

#54 Niccolo

Niccolo
  • Members
  • 119 posts

Posted 28 February 2003 - 00:52

Izvinjavam se sto se relativno kasno ukljucujem u Diskusiju; sto se tiche termina Albanac I Shiptar, Moje lichno misljenje kao stanovika Kosova je da Albanci ne shvataju uvredljivo rec Shiptar u razgovoru na Albanskom, Shiptar se shvata pogrdno kada Srbin koristi tu rec. To bih jedino mogao da objasnim nekim osecajem inferiornosti koji je jos uvek prisutan u Albanskoj zajednici.??
No sve ovo dolazi u drugi plan, jer prestankom postojanja Yugoslavije i nastankom drzave Srbije i Crne Gore, nasa dilemma kao i stanovnika Kosova oko terminologije Shiptar i Albanac je resena.
Sada smo svi Srbi, zar to nije divno!

Sto se tice prodaje Kosova, sto je i verujem bila prvobitna tema ovog foruma.hm?
2,4 biliona. Da citiram lepa sela.lepo gore.. „Malo je Kume” Pa zar nije zbog tog istog Kosova unisteno 20 biliona infrastrukture u Srbiji? Zar nije Sloba u Hagu zbog toga? :smile:
Uostalom ko ce biti taj ko ce preuzeti na sebe Prodaju Kosova? Sta mislite da ce se desiti sa svim tim Srbima na Kosovu? UNIMIK polako privodi kraju primopredaju vlasti lokalnim vlastima. Albanci su toliko nestrpljivi da dobiju nezavisnot i da konachno dobiju drzavu, Srbi su nervozni jer znaju kakav ce tretman dobiti ako je Albanci dobiju.
A evo sta UN kaze:
From the Central Level they developed a non-Serb-return strategy that promotes individual returns (they like to see a Serb family returning to the center of the city) only after a very bureaucratic procedure with tons of working (talking) groups, without thinking on implementation. I am since November kicked out of return-processes (they are afraid that I will manage) and since January out of projects and out of NGO-coordination and they want us to stop with winterization-coordination (in the middle of the winter).
They have given all the powers to the locals (Albanians) and mainly in this region you see many fights between Albanian groups as it was during the conflict. We have in our region three days a week demonstrations and time by time attacks and killings. Today we had to leave the UN building because of a bomb. Yesterday there were three false bomb-announcements in Pristina. Many of these things have to do that the Albanians are sick and tired of UN and the indictment of more and more former UCK-guys does not make them happier. Their heroes!:grin:

Staro pitanje ostaje nereseno? Sto ja da budem manjina u tvojoj zemlji a ne ti u mojoj?
Interesantno je da dok ceo svet ide dalje mi i ludi Afrikanci vodimo plemenske ratove.
Dok se cela Evropa ujedinjuje mi se cepkamo. Kosovo hoce da se odcepi od Srbije, Srbi u severnom delu od Kosova. Pres, Buj I medvedja hoce da se pripoje Kosovu. Goranci hoce da se pripoje Makedoniji. Ludo ljudi zar ne ?
A da probamo ovako? Srbija je od bivsih Jugoslovenskih republika najmultietnichkija drzava. Nazovite me entuzijastom ali po meni Srbi nisu los narod, svakako nisu ni Albanci ali ocigledno su losi zajedno? Zasto ne pokusamo da napravimo zakone kao Amerikanci gde svako svakog moze da tuzi za rasnu ili pak etnicku intimidaciju.? Zbog cega je za Albance toliko neshatljivo da imaju autonomiju, kada nisu ni demokratski ni ekonomski spremni za nezavisnost? Zasto da dijalog izmedju Pristine I Beograda ne pocne?Pokusajmo da gledamo u buducnost radije nego u proslost?

[ Izmena poruke: Niccolo na dan 2003-02-28 00:59 ]

#55 HIGHFELDER

HIGHFELDER
  • Members
  • 248 posts

Posted 01 March 2003 - 12:31

Inresantno vidjenje, nema sta.

Medjutim problem je slican kao i u drugoj temi na Forumu a odnosi se na odnos Srba i Crnogoraca unutar zajednicke drzave.

Kao i u univerzumu posle " Big bang " -a ( prema toj teoriji ) doslo je do sirenja materije a posle toga ce doci do skupljanja. Mi zapravo ne znamo zasto postoji taj proces, u sociolosko- politickom smislu, da se narodi udruzuju u jedinstvenu drzavu a posle toga se razjedinjuju. Postoje neka vidjenja ali su ona opterecena dnevnom politikom. No taj proces kao posledica prirodnih olkolnosti, sam po sebi, je znaci nuzan. Iz tog razloga bi te procese trebalo podrzati i naci zadovoljavajuca resenja. Sigurno je da je Kosmet bolje podeliti no da dve najvece etnicke grupe Srbi i ########i zive ko macka i mis. Mnogo je bolje da se svako stavi na celo svoje teritorije pa njome neka gospodari kako mu drago. Ako ce se desiti da se jednog dana svi ujedine u EU to je vec pitanje vremena i tadasnjih okolnosti koje ce ih na tako nesto opredeliti ili ne.

Moj glas je za - Svako je najbolji domacin u svojoj kuci !

#56 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 01 March 2003 - 15:51

HIGHFELDER:
Ja nisam ni napisao istinu za Vas G. presevari, jer je meni poznata cinjenica, kao jalov posao, gluvom saputati i coravom namigivati.

Sto se tice Postojne 1982. godine, i teroristicka grupa od 67 ########a joje je uhapsila vojna obavestajna sluzba je istina koja je procitana pred strojem od preko dvadeset hiljada pripadnika tadasnje JNA. Naravno da ste vi ########i jako fini. A sto se tice, mog staza na forumu on je marginalan u pomnutim stvarima - 

Zivela slobodna Srbija s Kosmetom.

Sto se tice Pravoslavnih Svetinja, vi ste ih ionako masovno izminirali. Samo gospodine, crkva je gradjevina u slavu Boga. koju rusite. A zivu crkvu necete nikada srusti jer je Voskrsli Hristos u nama i s nama.


A to je znaci ta istina a mora da bude istina posto je procitana pred strojem vojnika i to 20.000 vojnika,koliko je vojnika tada bilo u Sloveniji pitam se?
Sovenizam ti nije dao da razmisljas trezveno ni tad a ne da ti ni sad kada se radi o montiranim procesima protiv albanske omladine u tzv. narodnoj vojsci koja se srusila kao kula od karata bas zbog toga jer su i druge nacionalnosti uvdele sta ih moze snaci ukoliko nisu bili spremni da podrze zahuktali srpski nacionalizam u svim porama tadasnjeg drustva pa i u vojsci.I ja sam otprilike tada sluzio vojsku i znam te stvari kad su se kapetani bezbednosti takmicili koji ce vise da "otkrije",o kako su pljustali cinovi tada na ustrb jadnih mladih albanaca.
Crkve i manastiri ne postoje od juce,isto tako i albanci na Kosovu pa zasto se onda ruse samo posle 1999 ili mozda po tebi dzamije nisu gradjevine u slavu Boga jer ih je sruseno na hiljade.

Neka tebi zivi Srbija a meni Kosovo,ti iz juzne Afrike a ja iz Kanade.

#57 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 01 March 2003 - 23:13

HIGHFELDER
CITAT

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Sto se tice Postojne 1982. godine, i teroristicka grupa od 67 ########a joje je uhapsila vojna obavestajna sluzba je istina koja je procitana pred strojem od preko dvadeset hiljada pripadnika tadasnje JNA.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
E moj prijatelju,
Ako vam je sve istina, kao ova gore navedena od nase "ugledne" JNA, koja je pokazala i dokazuje u Hagu ispravnost svoje politike, a zivotami moga, ko ima iole uma i razuma i dva prsta obraza , trebao bi da stavi ruku na srce, i da svojim ocima vidi a usíma cuje kako nas je vojna obavjestajna sluzba usrecila, zlatili se majci,a vama iz Juzne Afrike, Bog dosudio da vam dodu na veceru.

#58 Dardania

Dardania
  • Members
  • 47 posts

Posted 03 March 2003 - 12:59

[quote]
Niccolo:
Izvinjavam se sto se relativno kasno ukljucujem u Diskusiju; sto se tiche termina Albanac I Shiptar, Moje lichno misljenje kao stanovika Kosova je da Albanci ne shvataju uvredljivo rec Shiptar u razgovoru na Albanskom, Shiptar se shvata pogrdno kada Srbin koristi tu rec. To bih jedino mogao da objasnim nekim osecajem inferiornosti koji je jos uvek prisutan u Albanskoj zajednici.??
No sve ovo dolazi u drugi plan, jer prestankom postojanja Yugoslavije i nastankom drzave Srbije i Crne Gore, nasa dilemma kao i stanovnika Kosova oko terminologije Shiptar i Albanac je resena.
Sada smo svi Srbi, zar to nije divno! "


Veoma "opsirno i naucno" objasnjenje naziva Albanac i Shiptar. Problem nije u tome ko kada ga upotrebljava, nego u srpskom dugogodisnjem propagandnoj taktici da uveri (verovatno u prvom redu svoje pripadnike) kako "Albanci" su oni koji zive u Albaniji dok "Shiptari" su oni koji zive na Kosovu i koji (verovatno slucajno) pricaju albanski. Ne znam samo zasto se ti Nicolo zanosis takvim stvarima.
A zanosis se i ostalim stvarima, kao o novom nazive (tvoje nove) federacije. Kao prvo omalozavas crnogorce jer stanovnici nove drzave se valjda zovu srbo-crnogorci ili crnogorci-srbi ili crni srbi i gorci :wink: Vidi se da jos zivis u iluzijama kad se brines kako ce se albanci u novoj drzavi zvati. A odgovor je jednostavan: Albanci. Istina te verovatno bocka ali je jednostavna. Srbija ce veoma malo imati uticaja na Kosovu.

Zar se ti jos nadas?

#59 Teapol

Teapol
  • Members
  • 203 posts

Posted 03 March 2003 - 16:22

"U opsesiji da ne postanemo zrtve, dopustili smo sebi da postanemo zlocinci."

Aha...

#60 Hromi Daba

Hromi Daba
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 03 March 2003 - 18:01

Nemoj PRESHEVARI da ides tim putem, bio sam i ja u vojsci 1981 i video sam i ja ponesto. Rekoh ja vec par puta ovde da je moj dobar drug Albanac iz Prishtine imao problema od ostalih Albanaca sto se druzio samnom. A ti ostali Albanci su imali nezgodan obicaj da nocu kad idu u WC samo pokupe prvu cuturu na koju naidju - sve dok nisu uhvaceni. Da ne bi bilo da je i to montirao KOS :smile: - ja sam svedok, bio sam pozarni kad su dvojca uhvacena. Da li treba da posebno napomenem da smo mi iz tih cutura pili vodu? Nemoj da se pravis kao da su Albanci cvecke. Ni ti ni ja ne znamo sta se zaista dogadjalo, ajde da se uzdrzimo od komentara.