Jump to content


Photo

Prodaja Kosova.......


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
91 replies to this topic

#31 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 20 February 2003 - 12:18

perkos:
Evo nam ga Peacemaker posle duže vremena ipak
je on naš dragi saradnik.
Nego da pitam nešto što me ovih dana muči?
Dali će ovi uhapšeni "junaci":Qeliku,Qirezi
i ostali skembati omraženog Slobu ili će mu
kuvati kafu kao gen.Ademi?



#32 HIGHFELDER

HIGHFELDER
  • Members
  • 248 posts

Posted 20 February 2003 - 12:57

Kakve li ironije - Peacemaker.

Vise bi odslikavalo profil doticnog/ne kada bi Gospodin/Gdja. koristio alias Peacekiller ! Ovako jos bi nekog mogao i da prevari. Doduse i Colt je proizvodio revolver ( koji uglavnom sluzi za uzimanje tudjih zivota ) koji se isto tako zvao Pecemaker. Samo zestoko to ce puno da pomogne Vasem slucaju !

Sto se tice pitanja koje pokrece "Mark" stvari su veoma jednostavne. Treba pitati ########e - Albance zasto koriste ova dva imena, ja ne bih znao zasto ce im stvarno oba imena. To je slicno sa Crnogorcima i Crnomgorom koja se jos zove i Montenegro. Nemam pojma pitanje treba usmeriti na nadleznu adresu, pa nek odgovore.

_________________

[ Izmena poruke: HIGHFELDER na dan 2003-02-20 13:01 ]

#33 Mark

Mark
  • Members
  • 27 posts

Posted 20 February 2003 - 13:05

Highfelder
Odgovorio si mi pitanjem.
Dobro Madjari imaju dva imena zasto i njih ne delis na Madjari i Hungarezi ?

#34 HIGHFELDER

HIGHFELDER
  • Members
  • 248 posts

Posted 20 February 2003 - 13:23

Ja nikog - po pravilu ne delim, oni se sami dele.

Osim toga to je potpuno irelevantno za temu - Prodaja Kosova !

_________________

[ Izmena poruke: HIGHFELDER na dan 2003-02-20 13:24 ]

#35 Gandalf

Gandalf
  • Members
  • 7,553 posts

Posted 20 February 2003 - 15:12

Hajfeldere, odgovori čoveku!

#36 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 20 February 2003 - 23:19

HIGHFELDER:
Kakve li ironije - Peacemaker. 

Vise bi odslikavalo profil doticnog/ne kada bi Gospodin/Gdja. koristio alias  Peacekiller ! Ovako jos bi nekog mogao i da prevari. Doduse i Colt je proizvodio revolver ( koji uglavnom sluzi za uzimanje tudjih zivota ) koji se isto tako zvao Pecemaker. Samo zestoko to ce puno da pomogne Vasem slucaju !

Sto se tice pitanja koje pokrece "Mark" stvari su veoma jednostavne. Treba pitati ########e - Albance zasto koriste ova dva imena, ja ne bih znao zasto ce im stvarno oba imena. To je slicno sa Crnogorcima i Crnomgorom koja se jos zove i Montenegro. Nemam pojma pitanje treba usmeriti na nadleznu adresu, pa nek odgovore. 

_________________

<!--message edited --><font size=-1>[ Izmena poruke: HIGHFELDER na dan 2003-02-20 13:01 ]</font>


Nisi dostojan ozbiljnog razgovora i polemisanja jer teze i "cinjenice" koje koristish ( britanska enciklopedija koju si samo povrsno citao,ucitelji i nastavnici,albanci sami sebe nazivaju ########ima itd,itd) ne opravdavaju tvoje ulicarsko koriscenje srpskog jezika.Pokusaj da se izdignes iznad tog nivoa jer ispadas smeshan pred ozbiljnim clanovima ovog foruma kojeg ti ocigledno potcenjujes.

[ Izmena poruke: PRESHEVARI na dan 2003-02-21 02:33 ]

#37 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 21 February 2003 - 01:00

Jos nijesam sreo covjeka koji bi svoju pamet mijenjao za tudu.

#38 Peacemaker

Peacemaker
  • Members
  • 394 posts

Posted 21 February 2003 - 01:26

HIGHFELDER:
Kakve li ironije - Peacemaker. 

Treba pitati ########e - Albance zasto koriste ova dva imena, ja ne bih znao zasto ce im stvarno oba imena. To je slicno sa Crnogorcima i Crnomgorom koja se jos zove i Montenegro. Nemam pojma pitanje treba usmeriti na nadleznu adresu, pa nek odgovore.



Odgovor ces pronaci kod tebe i ostalih bradonja poput tebe (seselja arkana itd) koji kad su klali ovamo dole ...dosli do te glupe ideje da su ########i i Albanci drugaciji i da nisu jedan narod...evo koliko ste vi pametni i mean malomozgovni... :grin:

Prekos mani se pucanja u prazno znas ti i sam koji vam je hobi bio ovamo dole kad ste bili na vlasti Lovci na Jelene (########e)...idi radi nesto bolje ti je nego da se prepucavas ovde samnom...nece ti prepucavanje po forumima pomoci da tvoju svetu sirotinju Kosovo i metohiju i Kosmet pripojis tvojoj maticnoj Srbiji!?

|Peacmekaer|

[ Izmena poruke: Peacemaker na dan 2003-02-21 01:28 ]

#39 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 21 February 2003 - 09:22

Prekos mani se pucanja u prazno znas ti i sam koji vam je hobi bio ovamo dole kad ste bili na vlasti Lovci na Jelene (########e)...idi radi nesto bolje ti je nego da se prepucavas ovde samnom...nece ti prepucavanje po forumima pomoci da tvoju svetu sirotinju Kosovo i metohiju i Kosmet pripojis tvojoj maticnoj Srbiji!?


Znači ipak će kuvati kafu! i treba,malo da
vrate za ono šta je učinio za njih,jer ipak
je Sloba bio vaš najači adut.

#40 HIGHFELDER

HIGHFELDER
  • Members
  • 248 posts

Posted 21 February 2003 - 12:06

Sto se tice imena Madjar i Ugar isto tako su oba ispravna kao i ######## ili Albanac. Posto insistirate eto vam odgovor. Madjari sami sebe u svom jeziku zovu Magiar emberek. Isto kao sto i ########i sebe tako zovu na osnovu zemlje porekla Shqiperia - Zemlja orlova na Srpskom. Ne vidim zasto bih se uvredio kada bi me neko zvao Srbin, Srb, Serb, Serbian ili slicno vec zavisno od toga iz kod jezickog podrucja dolazi doticna osoba.

Presevari, perkosi i ostali Srbomrsci su najvazniji i najjaci svoj adut u g. Slobodanu Milosevicu, na zalost izgubili. Kolko znam svi vasi UCK su bili isto tako bradati, pa kad su se pomesali sa hrvatskim bradonjom Seseljem nisu vise znali ko je ko i ko nakoga puca.

Greota velika, mnogo mi je zao - a bilo bi lepo da se diskutuje bez vredjanja g. Presevari !

_________________

[ Izmena poruke: HIGHFELDER na dan 2003-02-21 12:12 ]

#41 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 21 February 2003 - 12:26

HIGHFELDER:

Presevari, perkosi i ostali Srbomrsci su najvazniji i najjaci svoj adut u g. Slobodanu Milosevicu, na zalost izgubili. Kolko znam svi vasi UCK su bili isto tako bradati, pa kad su se pomesali sa hrvatskim bradonjom Seseljem nisu vise znali ko je ko i ko nakoga puca.

E ovo je neverovatno! Perkos srbomrzac!
Neznam da li da se ubijem ili da iskuliram.

#42 HIGHFELDER

HIGHFELDER
  • Members
  • 248 posts

Posted 21 February 2003 - 12:39

Radi sta ti je drago !

#43 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 21 February 2003 - 13:18

HIGHFELDER:
Radi sta ti je drago !

Odakle li je ovaj izleteo?
Optuživali su me za sve i svašta,ali ovakvu
glupost nisam nikad čuo.

#44 Dardania

Dardania
  • Members
  • 47 posts

Posted 21 February 2003 - 13:37

Delfin:
Zamenik predsednika Saveta za međunarodne odnose SAD Dejvid Filips predložio je juče da se Beogradu isplati 2,5 milijarde dolara ako prihvati nezavisnost Kosova. Filips je u Solunu, na juče završenom dvodnevnom seminaru grčke Fondacije za Balkan i Grčko-američke trgovinske komore, predlog obrazložio time što je Srbiji "ionako potreban novac za obnovu, a u zamenu bi dala nezavisnost Kosova". Predstavljajući studiju Saveta za međunarodne odnose SAD pod naslovom "Balkan 2010", u kojoj je predložena trampa Kosova za novac, Filips je objasnio da "neizvestan status Kosova raspaljuje iredentistička osećanja i zato treba što pre naći rešenje, kao i zato da bi se vratile izbeglice". (Beta)

Ja polazim da je ovaj podatak tacan. U tom slucaju bi Srbija trebala pozuriti i uzeti pare jer Kosovo je i tako izgubila. Ovako bi makar neki dolar ostao u dzepu.

#45 Gandalf

Gandalf
  • Members
  • 7,553 posts

Posted 21 February 2003 - 13:44

Neznam da li da se ubijem ili da iskuliram.

Čuj, da iskuliraš!!!

OVAKVA UVREDA SE MOŽE SAMO KRVLJU OPRATI!!!:grin: