Jump to content


Photo
- - - - -

World News


  • Please log in to reply
2943 replies to this topic

#2521 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 03 July 2018 - 17:30

Nije chudo shto su libtardi odlichni prijatelji sa talibanima.

Ovo je samo pochetkak, uveshce oni i burke i hidzabe da se malo ruzniji i gojazniji ne bi osecali uvredjeno.

Ovome se mora stati na put, kako bilo, jer neko objashnjavanje ne dolazi u obzir, da mogu da shvate ne bi idioti ovo ni radili.

Kako su uspeli da poseju ovo odvratno seme cultural Marxism-a po celom zapadnom svetu mater im libtardiranu!?!
  • 0

#2522 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 03 July 2018 - 17:37

Meni Samo nije kasno ko su ovi debili Koji su se ovako nakotili?

Oni sa Kojima Sam ja trazio slobodu za sve, Ali bez agresije, budalizma, jednoumlja i komunjarskih fora i fazona su mi delovali Kao normalne, pristojne i inteligentne osobe. Ovo su neki chobani, budale.

Neki liberalni ISIS!

Edited by Denis Jasharevic, 03 July 2018 - 17:38.

  • 0

#2523 James Delaney

James Delaney
  • Members
  • 161 posts

Posted 03 July 2018 - 18:14

Ima tu jos bisera :

 

Parents should ask their baby's permission before changing dirty nappy ( diapers ) says " sexuality expert " .

 

http://www.independe...n-a8345581.html


  • 0

#2524 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 03 July 2018 - 19:13

Ima tu jos bisera :

Parents should ask their baby's permission before changing dirty nappy ( diapers ) says " sexuality expert " .

http://www.independe...n-a8345581.html


Ovo se nekada zvalo "skrivena kamera". Svaki put kada prochitam pomislim da mi neko snima facu.
  • 0

#2525 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 03 July 2018 - 20:42

Ovo se nekada zvalo "skrivena kamera". Svaki put kada prochitam pomislim da mi neko snima facu.

Ma to je neka budala, ali ono sa skolama je vec uznemiravajuce.


  • 0

#2526 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 06 July 2018 - 15:22

...
 
Navala libertarda-idiJota se nastavlja. Ovoga puta oglasio se budalas iz BBC-a
:ajme:
 
 
>> ... "Ne želim više da budem beli muškarac, od sada sam crna lezbejka"
Američki reditelj i bivši montipajtonovac Teri Gilijam ogorčen je zbog izjave rukovodioca Bi-Bi-Sija zaduženog za komediju, da serije poput "Letećeg cirkusa Montija Pajtona" ne odslikavaju raznolikosti u modernom društvu.
IZVOR: NME, N1, cetvrtak, 5.07.2018.
 
    Šef Bi-Bi-Sijeve komisije za komedije Šejn Alen je na nedavnoj konferenciji za novinare, govoreći o kultnom "Letećem cirkusu Montija Pajtona", rekao da u današnjem svetu ne možete okupiti tim od šest belih momaka sa "Oksbridža" (Oksforda i Kembridža). 
   "Treba vam široka lepeza ljudi koja će da odslikava moderni svet", naveo je on. 
   Montipajtonovci na tu izjavu nisu ostali ravnodišni. Reditelj Teri Gilijam oštro je kritikovao Alena tokom svog boravka na Filmskom festivalu u Karlovim Varima, prenosi NME. 
   "Rasplakala me je ideja da šest belih momaka sa 'Oksbridža' više ne može da pravi humorističku seriju. Sad nam treba jedan ovakav, jedan onakav kako bi svi bili predstavljeni… To je s**nje. Ne želim više da budem beli muškarac. Ne želim više da budem kriv za sve što je loše na ovom svetu. Saopštavam vam da sam odsad crna lezbejka… Moje ime je Loreta i ja sam CLT – crna lezbejka u tranziciji", oštro je govorio Gilijam.
   On je dodao da ga je Alenova izjava veoma naljutila, kao i ostale montijapajtonovce, kao i da tim komičara ne može da se formira poput "boj benda". 
   Prethodno se na društvenim mrežama oglasio i njegov kolega iz "Monti Pajtona", komičar Džon Kliz, koji je ocenio da je Alenova izjava nefer, prenosi N1. 
   "Bili smo vrlo raznoliki ZA SVOJE VREME… Imali smo trojicu gimnazijalaca, jednog pedera i Gilijama koji je, iako nije bio crn, bio Jenki. I nismo imali NIJEDNOG robovlasnika", napisao je Kliz u svom stilu. ... <<
 
Attached File  Monty-Pythons-Flying-Circus.jpg   65.42KB   1 downloads
 
Attached File  Monty-Pythons-Flying-Circus 2.jpg   64.09KB   1 downloads
 
...
 
...

  • 2

#2527 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 06 July 2018 - 16:49

Svetsko prvenstvo u idiotizmu je otvoreno.
  • 0

#2528 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 07 July 2018 - 09:47

U Svedskoj je od 1. jula na snazi novi zakon o sexulanoj saglasnosti. 
Da bi snosaj bio legalan potrebno je da svi ucesnici u snosaju eksplicitno kazu "da" inace stvar potpada pod "silovanje" (ako se nekom od involviranih tako cefne).
Ne znam kako ce se to "da" dokazivati na sudu. Ko  zna, mozda je pogled duzi  od 5 sek. dovoljan da se digne optuznica? 
Neko je vec na trziste izbacio aplikaciju koja treba da sluzi kao neka vrsta ugovora o pristanku. 
Ni to ne znam kakvu pravnu snagu moze da ima u slucaju dizanja optuznice. 
 
Vlada je vec od ranije najavila veliko istrazivanje sexualnih navika gradjana Svedske.
To kao prikupljaju podatke da bi bolje radili na zdravlju naroda. 
 
Otkad ja rekoh na nekom topiku da je samo pitanje vremena kada ce biti potreban ugovor da bi se sexulano opshtilo.
  • 0

#2529 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 07 July 2018 - 09:52

U Svedskoj je od 1. jula na snazi novi zakon o sexulanoj saglasnosti. 

Da bi snosaj bio legalan potrebno je da svi ucesnici u snosaju eksplicitno kazu "da" inace stvar potpada pod "silovanje" (ako se nekom od involviranih tako cefne).

Ne znam kako ce se to dokazivati na sudu. Ko  zna, mozda je pogled duzi  od 5 sek. dovoljan da se digne optuznica? 

Neko je vec na trziste izbacio aplikaciju koja treba da sluzi kao neka vrsta ugovora o pristanku. 

 

Otkad ja rekoh na nekom topiku da je samo pitanje vremena kada ce biti potreban ugovor da bi se sexulano opshtilo. 

 

A vi ste se svi koncentrirali na taj sex!?!?! A ima mnogo bitnijih stvari! 


  • 0

#2530 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 07 July 2018 - 11:39

Ako se nesto nije promenilo u poslednje 2,3 godine, u Svedskoj ima najvise prijavljenih slucajeva silovanja po glavi stanovnika u Evropi, a sumnja se da je brojka mnogo veca.

 

Pretpostavljam da je ovo pokusaj da se zrtve ohrabre i prijave nasilnike, mada moze doci do zloupotreba koje si pomenula u svakom slucaju.


Edited by McLeod, 07 July 2018 - 11:41.

  • 0

#2531 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 07 July 2018 - 14:05

Neko je vec na trziste izbacio aplikaciju koja treba da sluzi kao neka vrsta ugovora o pristanku. 

 

:rotflmao: …….. smejem se a plakao bih shto bi rekao onaj Oliver Mandic.

 

Izgleda da ce chak I brachni parovi zaista morati da digitalno potpishu aplikaciju prilikom svakog snoshaja.

 

Trazili smo libertardizam …… dobili smo ga.

 

Srecom, drvo krivo nasadjeno se uvek moze poseci, baciti u potok i zasaditi novo. Zdravo i pravo.


  • 0

#2532 red pill

red pill
  • Members
  • 616 posts

Posted 07 July 2018 - 16:45

U Svedskoj je od 1. jula na snazi novi zakon o sexulanoj saglasnosti.
Da bi snosaj bio legalan potrebno je da svi ucesnici u snosaju eksplicitno kazu "da" inace stvar potpada pod "silovanje" (ako se nekom od involviranih tako cefne).
Ne znam kako ce se to "da" dokazivati na sudu. Ko zna, mozda je pogled duzi od 5 sek. dovoljan da se digne optuznica?
Neko je vec na trziste izbacio aplikaciju koja treba da sluzi kao neka vrsta ugovora o pristanku.
Ni to ne znam kakvu pravnu snagu moze da ima u slucaju dizanja optuznice.

Vlada je vec od ranije najavila veliko istrazivanje sexualnih navika gradjana Svedske.
To kao prikupljaju podatke da bi bolje radili na zdravlju naroda.

Otkad ja rekoh na nekom topiku da je samo pitanje vremena kada ce biti potreban ugovor da bi se sexulano opshtilo.


Još samo da se uvede i overavanje u sudu i taksa, eto poreza na seks :) Suludo majke mi!
  • 0

#2533 James Delaney

James Delaney
  • Members
  • 161 posts

Posted 07 July 2018 - 16:57

... u Svedskoj ima najvise prijavljenih slucajeva silovanja po glavi stanovnika u Evropi, a sumnja se da je brojka mnogo veca...

 

Naravno bicemo politicki korektni i necemo reci zasto je to tako,tj.koji etno-religijski background je izvrsiocima zajednicki .


  • 0

#2534 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 07 July 2018 - 18:40

...

 

U swejskoj ocigledno ima najvise PC budalasa po supljoj glavi stanovnika.
To su istinske zrtve leftistickog ispiranja mozga, sto je samo pokusaj novovekovnog totalitarnog uredjenja drustva.
A toga je, nazalost, oduvek bilo, pa i u dva ideoloska propala pokusaja u XX veku.
Tesko da je to totalitarno ideolosko nasledje nestalo silaskom tih sistema sa istorijske scene. 
 
Simptomaticno je da tu lesinu pokusavaju da odrze u zivotu raznorazni debilni leftisti, 'borci za nesto', PC idiJoti i ostala 'progresisticka' bulumenta koji samo sitni crvi / upljuvci muva zunzara (Calliphora erythrocephala i C. vomitaria) koji gamizu po toj smrdljivoj crkotini.
 
Ima neki roman 'Mi', 'antiutopija' koju je 1920. godine napisao Jevgenij Zamjatin.
 
 
Tamo je bas opisana jedna 'matematicki besprekorna sreca' u Jedinstvenoj Drzavi, gde se gradi kosmicki brod 'Integral' za put prema dalekim zvezdama i sirenje novog ucenja, gde je svaki stanovnik drzave samo broj. Inspiracija je bolest / epilepsija, a stanovnici imaju obavezu da stalno pisu traktate, poeziju, manifeste i druge sastave (tri sonate na sat) o lepoti i velicanstvenosti Jedinstvene Drzave i da proslavljaju Dobrotvora na celu te Drzave. 
Postoje tu i Cuvari (policija) i stakleni zidovi, i Satna Tablica (dnevni raspored za kontrolu stanovnika), Zeleni Zid (koji odvaja drzavu od ostalog sveta), Materinska Norma (propisani od strane drzave izgled za zene koje zele da postanu majke) i 'Roze kartoncici' (po izboru i random, kako neko odredi prema karakteristikama / sklonosti / ponasanju) za dozvoljeni seks u 'Licnom Satu'. 
Nema privatnih pisama, snovi su bolest, ljubomora se moze operisati. 
Svaka posebnost je smetnja za jednakost u sistemu. 
I, normalno, smrtna kazna za one koji se usude da ne postuju 'besprekornu srecu'.  
 
 
PS.
Ono sto me vise puta zacudilo - i na ovom 4umu sam citao 'progresisticke' zvrljotine o 'epistemologiji', nuznoj potrebi uvodjenja nekog principa po kome bi se 'odvajalo zito od kukolja'.
I to demokraturski.
:ajme:
I sve to, kao, zagledano u 'svetlu buducnost sovecanstva'
 
...

Edited by Kinik, 07 July 2018 - 19:13.

  • 0

#2535 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 08 July 2018 - 16:24

Pozitivna vest:

 

Thailand cave rescue: 4 boys successfully rescued from cave -- live updates
  • 2