Jump to content


Photo
- - - - -

World News


  • Please log in to reply
2943 replies to this topic

#2506 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 02 July 2018 - 17:17

Ovo ne mora da bude los izbor, ako se brzo osveste. 

 

Sad sam bio tamo, pre 2 nedelje sam doshao …….. losha situacija, mentalno  :lol+:  ……. tako da ovo shto si napisao …… jako mala verovatnoca. Shteta …… simpatichna zemlja.


  • 0

#2507 A sad

A sad
  • Members
  • 3,504 posts

Posted 02 July 2018 - 17:55

Sad sam bio tamo, pre 2 nedelje sam doshao …….. losha situacija, mentalno :lol+: ……. tako da ovo shto si napisao …… jako mala verovatnoca. Shteta …… simpatichna zemlja.


Sreca je sto kod njih ne postoji mogucnost za reizbor predsednika, tako da nece moci da se ponovo kandiduje na sledecim izborima. Mada, levicari su cim su dosli na vlast po celoj latinskoj americi izmenjali ustave i ukinuli takva ogranicenja, ipak mislim da bi u Meksiku takva stvar jako tesko prosla. Lose je sto je predsednicki mandat jako dug, cak sest godina.

Vladavina tih latinoamerickih komunista je kratkorocno gledano donela i neke koristi u tim zemljama. Naravno svaki duzi ostanak na vlasti je bio put u katastrofu, sto mozemo videti pre svega u Venecueli i Nikaragvi. Ovaj lik jeste komunista, ali da kazem da je u odnosu na Caveza/Madura, Ortegu, Moralesa... ipak mnogo blaza varijanta. Cak mislim da on moze pronaci zajednicki jezik sa Trampom oko dva kljucna pitanja migranata i NAFTA. Opsirnije cu na drugoj temi...
  • 2

#2508 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 02 July 2018 - 18:09

...

 

Izgleda da ce meksikanci da nastave sa svojom omiljenom zabavom

 

Attached File  chapulines_tequila.jpg   83.65KB   1 downloads

:+1:

 

...


  • 0

#2509 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 02 July 2018 - 18:35

Moram ti reci da kao veliki ljubitelj tekile na ovom 24/7 samoposluzujucem baru nisam imao nikakav problem sa njihovom omiljenom zabavom, dapache …. dagushche  :D

 

 

IMG_20180605_210300707_LL.jpg?raw=1

 

A o ovim luksuznijim varijantama da i ne pricham, fantazija …….. mogao bih se penzionisati tamo na 6 meseci godishnje bez ikakvih problema, zato se i nadam da ce se izvuci jer su kriminal i korupcija stvarno dostigli stadijum za neveru.

 

 

IMG_20180607_171133458.jpg?raw=1IMG_20180607_171052554.jpg?raw=1

 

 


  • 0

#2510 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 02 July 2018 - 18:54

World News, Thailand ........... 12 dechaka i njihov trener pronadjeni zivi u pecini posle 9 dana ........... evakuacija nece biti laka, praktichno su potpuno odsecheni zbog poplavljenih hodnika od spasioca I u naravno jako loshem stanju, ali se nadam da ce se sve zavrshiti najbolje jer pratim ovo od prvog dana i zaista sam navijao ….. umesto smarajuceg World Cupa u "dodaj mi - dodacu ti" takozvanom fudbalu ……. da su svi zivi i da ce spasioci uspeti da ih izvedu napolje. 

 

Bravo!


Edited by Denis Jasharevic, 02 July 2018 - 19:14.

  • 3

#2511 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 03 July 2018 - 09:12

World News, Thailand ........... 12 dechaka i njihov trener pronadjeni zivi u pecini posle 9 dana ........... evakuacija nece biti laka, praktichno su potpuno odsecheni zbog poplavljenih hodnika od spasioca I u naravno jako loshem stanju, ali se nadam da ce se sve zavrshiti najbolje jer pratim ovo od prvog dana i zaista sam navijao ….. umesto smarajuceg World Cupa u "dodaj mi - dodacu ti" takozvanom fudbalu ……. da su svi zivi i da ce spasioci uspeti da ih izvedu napolje. 

 

Bravo!

 

Izgleda da ces ih moci pratiti jos nekoliko mjeseci.  

 

Thailand cave rescue: boys may spend months trapped underground, rescuers warn

 

Mogu zamisliti kako im je laknulo kad su ih nasli. Koliko god da traje akcija spasavanja, barem znaju da se radi na tome i nisu bez osnovnih potrepstina. Opet, provesti mjesece odrezan u pecini ledi krv u zilama...


  • 1

#2512 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 03 July 2018 - 11:16

Izgleda da ces ih moci pratiti jos nekoliko mjeseci.  

 

Thailand cave rescue: boys may spend months trapped underground, rescuers warn

 

Mogu zamisliti kako im je laknulo kad su ih nasli. Koliko god da traje akcija spasavanja, barem znaju da se radi na tome i nisu bez osnovnih potrepstina. Opet, provesti mjesece odrezan u pecini ledi krv u zilama...

 

Jebiga, uzas. Ali, opet ….  :(


Edited by Denis Jasharevic, 03 July 2018 - 11:16.

  • 0

#2513 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 03 July 2018 - 16:05

...

 

Libertardskom ludilu nema kraja!

 

Attached File  banned skirts.jpg   125.01KB   2 downloads

 

Stvarno je indoktrinacija uzela toliko maha, da je to porazavajuce.

 

Dodje mi da svakoga ko otvori usta da laprda nesto o LGBT / genderu / pravima seksualnih manjina / udzbenicima - momentalno marshnem!

:wicked:

 

...


  • 1

#2514 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 03 July 2018 - 16:09

...

Libertardskom ludilu nema kraja!

banned skirts.jpg

Stvarno je indoktrinacija uzela toliko maha, da je to porazavajuce.

Dodje mi da svakoga ko otvori usta da laprda nesto o LGBT / genderu / pravima seksualnih manjina / udzbenicima - momentalno marshnem!
:wicked:

...


Pa ovo gore od kravljeg ludila?

Umesto u sundjerasto-kashastu masu ovo pretvara mozak u chist proliv.

Edited by Denis Jasharevic, 03 July 2018 - 16:11.

  • 0

#2515 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 03 July 2018 - 16:15

...

 

Libertardskom ludilu nema kraja!

 

attachicon.gifbanned skirts.jpg

 

Stvarno je indoktrinacija uzela toliko maha, da je to porazavajuce.

 

Dodje mi da svakoga ko otvori usta da laprda nesto o LGBT / genderu / pravima seksualnih manjina / udzbenicima - momentalno marshnem!

:wicked:

 

...

 

Pitam se ( se cudim!) a zasto onda ne bi svi nosili suknjice- i musko i zensko?!


  • 0

#2516 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 03 July 2018 - 16:36

Pitam se ( se cudim!) a zasto onda ne bi svi nosili suknjice- i musko i zensko?!


Good 1.

Tu si u pravu. Pantalone su simbol mushko-shovinistichkih svinja koji vec tisucama godina ugnjetavaju i zene i LGBT.

Svi u suknjice bi bilo jedino bogougodno reshenje.
  • 0

#2517 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 03 July 2018 - 16:37

Good 1.

Tu si u pravu. Pantalone su simbol mushko-shovinistichkih svinja koji vec tisucama godina ugnjetavaju i zene i LGBT.

Svi u suknjice bi bilo jedino bogougodno reshenje.

 

Na ovoj vrucini, ja se ne bih zalio. :D


  • 0

#2518 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 03 July 2018 - 16:43

Na ovoj vrucini, ja se ne bih zalio. :D


Zayebi ti to. Da me u'vati promaja dole, pa da se ukochim :P.
  • 0

#2519 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 03 July 2018 - 16:53

...

 

U odredjenim godinama 'kocenje' je pozeljno!

:P

 

...


  • 0

#2520 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 03 July 2018 - 17:22

Pitam se ( se cudim!) a zasto onda ne bi svi nosili suknjice- i musko i zensko?!

Svi po jedan dzak da navuku pa da budu neutralni. I naravno svi istu frizuru da ne sexualizujemo ucenike....

 

Orvel je bio prorok


  • 0