Jump to content

Photo
- - - - -

Multipleks skleroza - Chronic cerebrospinal venous insufficiency

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
914 replies to this topic

#61 vowel

vowel
  • Members
  • 1,320 posts

Posted 20 January 2010 - 10:52

5 strana teme, a kad se pomenu rezultati, ti me saljes na net; ok, ja sam nesto citao, te na bazi toga zakljucio da su oni mrsavi;
uporan u smislu ocekivanja da ce se nesto desiti, povodom najnovijih ispitivanja, a istovremeno zanemarujes stara
youtube?
evo i ja tebi svedocim da koloidno (pazi ne jonsko, nema hemije, vec fizike) srebro ide u glavu i da ce ti sigurno pomoci, a toliko je dobro da sam ja kupio ceo galon! homemade ne preporucujem, naprotiv, mozes samo da promenis boju koze (argirija). eto:)

ostale plemenite metale nisam licno isprobao jos, ali ako vrede upola kao srebro i njih cu da uskladistim

a ti kako hoces, kako rece, senzacionalno na prvu loptu, a rezultati - nista? ja cu da pijem srebro, a ko ce tebe da operise? znaci, trazi resenje drugde, pusti tog italijana i njegovu zenu (sta je sa ostalih 65?), a ne vidim ni rezultate amera:

Ispravnost ovog otkrića dr Zamboni je potvrdio na svojoj ženi koja je bolovala od MS, a nakon jednostavne hiruške intervencije gospođa Zamboni već četiri godine nema nikakvih MS simptoma. Takođe, ista intervencija urađena je na još 65 MS pacijenata u Italiji.

U SAD je otpočela studija u vezi ovog otkrića u kojoj učestvuje 2000 pacijenata sa dijagnozom MS. Studiju vodi dr Živadinov, a prvi rezultati studije se očekuju tokom januara meseca 2010. godine.

Silicijum (Litijum, Stroncijum, pa i Cink) možeš da uneseš pijući vodu iz Gornje Trepče koja je bogata ovim elementima.

eto, ja imam tezu da gornjotrepcanci ne obolevaju od ms, nadam se ne naustrb raka, ne bih bas da se zracim radiokativnim elementima ako vec imam proverene suplemente

Edited by vowel, 20 January 2010 - 11:11.

#62 ESC92

ESC92
  • Banned
  • 108 posts

Posted 20 January 2010 - 11:56

Da ne tupim mnogo, ovo ti je link hendidruštva:(http://www.hendidrus...pic,2664.0.html.
Priličan broj obolelih od MS-a ovde daje informacije, saznanja, savete... Poseban akcenat je na temi o kojoj mi pričamo.

Naravno da ja imam očekivanja i nadanja da će se nešto pozitivno desiti i ne samo po pitanju ove nove teze.
A stara istraživanja...? Hm..
Šta kažu stara istraživanja, šta je uzrok MS-a?
Šta kažu stara istraživanja, koji je lek?
Šta kažu stara istraživanja, kakav je tok bolesti?

Da li se bar nešto od ove tri stvari zna?

Što se tiče srebrne vode bolje da pričaš sa mojim voljenim bićem, ona je medicinski biohemičar. Ja nisam ravnopravan sagovornik za to.

O bilo kakvoj tezi vezanoj za Gornjotrepčance teško je pričati pošto ne verujem da Gornja Trepča ima više od 100 stanovnika. Ne verujem da i sa sve Donjom Trepčom taj broj prelazi 300.

I da li si primetio jednu stvar?
Ti tvrdiš da je ova teza bezveze, a ja koji ne tvrdim ništa pokušavam da odgovorim na tvoje stavove.

#63 Analjilja

Analjilja
  • Members
  • 183 posts

Posted 20 January 2010 - 15:32

Zasto raspravljas sa Vladanom? On nije vredan, bilo kave rasprave! :ph34r:

#64 vowel

vowel
  • Members
  • 1,320 posts

Posted 20 January 2010 - 17:45

ESC,
pa u mojoj zgradi je bilo (odselio se) dvoje sa ms za koje sam ja znao pre 10 god, danas su stasale nove generacije 25-35 godisnjaka, uzorak ne veci od 300 ljudi; primer tezu sam naveo jer takodje ima na netu ljudi koji su se izlecili uz pomoc srebrne vode
p.s. ja, makar i prateci - kritikujuci senzacionalizam, opet nisam ravnodusan, niti ignorisem vas sa ms; i mene, verujem mnoge, zanimaju svi moguci odgovori na postavljana pitanja

#65 ESC92

ESC92
  • Banned
  • 108 posts

Posted 20 January 2010 - 19:52

ESC,
pa u mojoj zgradi je bilo (odselio se) dvoje sa ms za koje sam ja znao pre 10 god, danas su stasale nove generacije 25-35 godisnjaka, uzorak ne veci od 300 ljudi; primer tezu sam naveo jer takodje ima na netu ljudi koji su se izlecili uz pomoc srebrne vode
p.s. ja, makar i prateci - kritikujuci senzacionalizam, opet nisam ravnodusan, niti ignorisem vas sa ms; i mene, verujem mnoge, zanimaju svi moguci odgovori na postavljana pitanja

Čekaj, čekaj... izlečio se od MS?
Izlečio se od MS uz pomoć srebrne vode?
Izlečio se od bilo čega uz pomoć srebrne vode?
Šališ se! Ako ovo ozbiljno misliš, pada u vodu ceo naš razgovor do sada.

#66 vowel

vowel
  • Members
  • 1,320 posts

Posted 21 January 2010 - 07:53

cekaj malo, pa ti si se prvi pozivao na svedocanstva (brain) dreniranih - gde su?
zar ne postoji lista tih ljudi kao postoji lista "srebroljubaca"?
sipaj sebi 3 kugle "carevog univerzalnog leka" kao ja, pa guglaj ove ljude:
http://curezone.com/...m.asp?i=1068775

#67 vowel

vowel
  • Members
  • 1,320 posts

Posted 21 January 2010 - 08:10

Čekaj, čekaj... izlečio se od MS?
Izlečio se od MS uz pomoć srebrne vode?
Izlečio se od bilo čega uz pomoć srebrne vode?
Šališ se! Ako ovo ozbiljno misliš, pada u vodu ceo naš razgovor do sada.

ma jok ti se salis, pazi ovo

Attached File  leg2.jpg   22.84KB   8 downloads

Attached Files

• Attached File  leg1.jpg   21.04KB   3 downloads

Edited by vowel, 21 January 2010 - 08:13.

#68 Analjilja

Analjilja
  • Members
  • 183 posts

Posted 21 January 2010 - 13:22

ESC,

Covece, nesprdaj se sa bolesnim ljudima. Sram Vas bilo!!! :) :ph34r: :D

#69 Billy

Billy
  • Members
  • 7 posts

Posted 21 January 2010 - 17:55

stvarno, ova tema gubi svaki smisao!

#70 vowel

vowel
  • Members
  • 1,320 posts

Posted 21 January 2010 - 18:19

Covece, nesprdaj se sa bolesnim ljudima. Sram Vas bilo!!! :frust: :furious: :rant:

nepismena, odakle ta ideja? prosecna troclana porodica, blizu 100 stanova
... od kojih sam bar vecinu poznaovao iz vidjenja, a par obolelih licno
nego srbiju treba da bude sramora sto krije svoje bolesne, a ne mene koji se unosim - poistovecujem, do granice izdrzljivosti

Edited by vowel, 21 January 2010 - 18:25.

#71 ESC92

ESC92
  • Banned
  • 108 posts

Posted 21 January 2010 - 21:55

nepismena, odakle ta ideja? prosecna troclana porodica, blizu 100 stanova
... od kojih sam bar vecinu poznaovao iz vidjenja, a par obolelih licno
nego srbiju treba da bude sramora sto krije svoje bolesne, a ne mene koji se unosim - poistovecujem, do granice izdrzljivosti

Nemoj da se praviš pametan i govoriš drugima da su nepismeni.
Prvo, ovo nije tema o pravopisu, već o MS-u, a drugo, ako baš hoćeš, svaki tvoj komentar je pun pravopisnih grešaka, pa te niko ne ispravlja.

Za početak, ne kaže se "prosečna tročlana porodica, blizu 100 stanova", nego "u proseku ili prosečnO tročlana porodica...". To su dve potpuno različite stvari i ako ti i dalje nije jasno, mogu i detaljnije da ti objasnim.

#72 vowel

vowel
  • Members
  • 1,320 posts

Posted 21 January 2010 - 23:56

zena rece da se ja sprdam s tobom, jer ne cita sve, pa je stoga nepismena, a ne zbog pravopisa; pride, vredja
ti se pravis mnogo pametan, za pocetak i kraj, cime samo pogorsavas svoju bolest, a imajuci u vidu nemogucnost drenaze

#73 ESC92

ESC92
  • Banned
  • 108 posts

Posted 22 January 2010 - 00:23

zena rece da se ja sprdam s tobom, jer ne cita sve, pa je stoga nepismena, a ne zbog pravopisa; pride, vredja
ti se pravis mnogo pametan, za pocetak i kraj, cime samo pogorsavas svoju bolest, a imajuci u vidu nemogucnost drenaze

Iako je ispod mog nivoa da ti na ovo odgovorim, moraću, to je jače od mene.

Prvo, nije nepismen onaj ko ne čita, nego onaj ko NE ZNA da čita, tako da ti je pokušaj "vađenja" vrlo naivan, a pre svega glup.
Drugo, izgleda da te raduje ako pogoršam svoju bolest, a naročito ako mi "drenaža" ne pomogne.
Treće, da li od tebe da naručimo srebrnu vodu, pošto će nas izlečiti od MS-a? Mi srećni, jer smo izlečeni, ti srećan, jer si zaradio.

I pored MS-a, izgleda da je meni mnogo lakše u životu, nego tebi.

#74 vowel

vowel
  • Members
  • 1,320 posts

Posted 22 January 2010 - 01:00

u stanju borbene mentalne gotovosti, a navikao da mu se povladjuje; covece, otezavas sam sebi, zasto to radis, zasto se pecas na gluposti? pogledaj dokle si stigao, da se ja radujem tvojoj bolesti i jos bih da zaradim?
na drugoj strani, postoje slucajevi ms koji ne ulaze u konflikte, ali imaju npr. usiljen smisao za humor, smeju se "ko lud na brasno'; znaci, forsiraju mentalnu aktivnost bespotrebno gurajuci sagovornika u neku od dve krajnosti ili mu ne ostavljanu drugu soluciju do ignorisanja

#75 rajkic

rajkic
  • Members
  • 63 posts

Posted 22 January 2010 - 16:55

Gluposti

Edited by rajkic, 22 January 2010 - 16:57.