Jump to content


Photo

FIFA World Cup South Africa, 2010


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2384 replies to this topic

#1 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 07 December 2009 - 14:07

Pošto su se kvalifikacije završile, pa je i žreb obavljen možemo početi da punimo nove stranice.

Posted Image

Kakva su očekivanja, a kakve želje?

#2 Desetka

Desetka
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 07 December 2009 - 14:12

Mislim da bi osmina finala predstavljala veliki uspeh za nas.Mislim da imamo kvaitet za takav rezultat.Najkvalitetnije ekipe Brazil,Spanija i Engleska,ali to ne mora nista da znaci.Bice neizvesno u svakom slucaju.

#3 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 07 December 2009 - 14:38

Evo, šta kaže Zahović za Engleze, i mislim da je u pravu.

"Zame Angleži niso favoriti. So ekipa številnih zvezdnikov, ki so polni ega. Skupaj ne morejo biti en mesec in pol, ne da bi prišlo do trenj."


Prevod za strance: Englezi po meni nisu favoriti. Oni su ekipa mnogih zvezda punih ega. Ne mogu biti zajedno mesec i po bez da dođe do koškanja.

EDIT: a lako može doči i do para u osmini finala Brazil-Španija. Mada su i Ameri pokazali, da Španci nisu nepobedivi.

Po meni, skriveni favorit je Holandija.

Edited by Gogy, 07 December 2009 - 14:40.


#4 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 07 December 2009 - 14:39

Evo, šta kaže Zahović za Engleze, i mislim da je u pravu.



Prevod za strance: Englezi po meni nisu favoriti. Oni su ekipa mnogih zvezda punih ega. Ne mogu biti zajedno mesec i po bez da dođe do koškanja.


Kao odgovor na ovo samo jedna reč je dovoljna..... KAPELO

#5 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 07 December 2009 - 14:40

Kao odgovor na ovo samo jedna reč je dovoljna..... KAPELO


Tu se slažem. Najjača karika Albiona je on.

#6 Sassha

Sassha
  • Members
  • 769 posts

Posted 07 December 2009 - 15:33

Sassha je jedini koji je uspeo da pogodi 3 tima u grupi - Italija, Slovacka i Novi Zeland. Sa obzirom da je on jedini takmicar koji je to uspeo zasluzeno mu prepustam prvu nagradu i obilazak Juzne Afrike. Uzivaj na ovom egzoticnom putovanju i javi kako je bilo

Za nagradu ides na ovaj link http://www.virtualsouthafrica.com laugh.gif rolleyes.gif


Zahvaljujem, uzivaCu :ph34r: :D :D

ps: posto ste pozurili i topic prognoza zraba za SP pobrisali, moram ovde da uzmem nagradu :D :)

Edited by Sassha, 07 December 2009 - 15:33.


#7 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 07 December 2009 - 20:21

Sto se tice favorita, Brazil, pa jedno 5 mesta prazno, pa Englezi, Italijani i Argentinci. Dalje ne treba, posto ce jedna od ovih reprezentacija sigurno postati prvak. Precenjene ekipe na prvom mestu Spanija, pa zatim njihovi susedi, pa Nemci. Francuze bih tu stavio da ih iko smatra za ozbiljnog konkurenta, a Holandeze predvidjaju maksimum za polufinale, tako da je to ok, bice im to maksimum.

#8 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 07 December 2009 - 20:29

Sto se tice favorita, Brazil, pa jedno 5 mesta prazno, pa Englezi, Italijani i Argentinci. Dalje ne treba, posto ce jedna od ovih reprezentacija sigurno postati prvak. Precenjene ekipe na prvom mestu Spanija, pa zatim njihovi susedi, pa Nemci. Francuze bih tu stavio da ih iko smatra za ozbiljnog konkurenta, a Holandeze predvidjaju maksimum za polufinale, tako da je to ok, bice im to maksimum.

:)
:ph34r:
pet mesta praznih?

Znas ti McL-e dobro da lupis i da ostanes ziv.

p.s. Brazil mozda nije ni u prva tri favorita

#9 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 07 December 2009 - 20:41

Ja sam 100% siguran da ce Brazil da osvoji, i ostavicu neku simbolicnu svoticu na njih, cisto da bih mogao tebi a i ostalima da pricam posle prvenstva ono, jesam li vam rekao? :) A ko je u prva tri? Spanija pretpostavljam :ph34r:

#10 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 07 December 2009 - 20:44

Ja sam 100% siguran da ce Brazil da osvoji, i ostavicu neku simbolicnu svoticu na njih, cisto da bih mogao tebi a i ostalima da pricam posle prvenstva ono, jesam li vam rekao? :) A ko je u prva tri? Spanija pretpostavljam :ph34r:


Kad bi mogla neka kombinacija Gordog Albiona i Crvene Furije sa Rafom Benitezom na čelu u kojoj će igrati Džerard Karager Tores Rijera verovatno bi Steva tipovao na njih...

#11 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 07 December 2009 - 20:47

Ja sam 100% siguran da ce Brazil da osvoji, i ostavicu neku simbolicnu svoticu na njih, cisto da bih mogao tebi a i ostalima da pricam posle prvenstva ono, jesam li vam rekao? :D A ko je u prva tri? Spanija pretpostavljam :ph34r:


Pa sigurno da jeste jok bice Brazil pa pet mesta prazno :)

#12 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 07 December 2009 - 20:52

Spanija ima solidno jaku reprezentaciju koja ce sigurno ispasti u osmini finala, jer nece izbaciti niti Brazil, niti Portugal, niti Slonovacu, ko god prosao onu grupu.

#13 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 07 December 2009 - 21:04

Spanija ima solidno jaku reprezentaciju koja ce sigurno ispasti u osmini finala, jer nece izbaciti niti Brazil, niti Portugal, niti Slonovacu, ko god prosao onu grupu.


Ovo je malo suludo. Objektivno, Portugal je mnooogo lošiji od Španije. Istina trenutačno ne vidim, ko bi mogao pobediti Španiju, jer igra najlepši fudbal, da ne govorimo o efikasnosti.

#14 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 07 December 2009 - 21:35

Sto se tice favorita, Brazil, pa jedno 5 mesta prazno, pa Englezi, Italijani i Argentinci. Dalje ne treba, posto ce jedna od ovih reprezentacija sigurno postati prvak. Precenjene ekipe na prvom mestu Spanija, pa zatim njihovi susedi, pa Nemci. Francuze bih tu stavio da ih iko smatra za ozbiljnog konkurenta, a Holandeze predvidjaju maksimum za polufinale, tako da je to ok, bice im to maksimum.

Ако је неко прецењен то је ова Бразилска репрезентација са Дунгом. Па је л си ти гледао ко игра за њих?
Сад ћеш ти опет да се хваташ како је Шпанија лузерска репрезентација а само ми кажи једном када су они имали бољу репрезентацију на неком превенству?

Edited by Ridjis, 07 December 2009 - 21:37.


#15 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 07 December 2009 - 21:45

Spanija je najveci favorit, takav srednji red nema niko pa onda dva extra napadaca, mozda najboljeg golmana na svetu, odbrana je najslabijji deo ekipe ali nikako slab. Posle njih Brazil....holandija, mozda engleska, italija...