Jump to content


Photo
- - - - -

INTERVJU


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
68 replies to this topic

#1 Analjilja

Analjilja
  • Members
  • 183 posts

Posted 28 October 2009 - 12:58

sta mislite o ovoj emisije i temama?

#2 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 28 October 2009 - 13:34

Ovo nije Cosic na koga smo navikli, priteze goste ko razglavljena carapa. :ph34r:
Kao da je slabije pripremljen, pa nema koja podpitanja da im postavlja ili sa cime da ih suocava kad krenu da se migolje.

#3 kalahan

kalahan
  • Members
  • 99 posts

Posted 28 October 2009 - 13:52

Svaka cast ovoj zeni!Muda do poda !!!!Sve je objasnila!Fora je u tome sta ce se desiti posle ovoga!Otimacina razotkrivena, dokazana!Neki bili u poseti baki, neki ne, i!?Demokratska vecina ne reaguje na ovakve budalastine!Anesteziran narod!Nema otpora!Nema reakcije!Ma to se nije ni dogodilo!Nije se dogodila ni planirana seca Zvezdarske sume!Nije se dogodila otimacina, zaposedanje citave obale Save u potezu od okretnice tramvaja pa iza Galovice ihaha!Ko i na kakav nacin treba takve stvari da sprecava je po meni ovde bitno!Dr Dragana Jovanovic je JAVNO PROZVALA I KO TU KAKO REAGUJE??!!NIKO NIKAKO!!!Toliko smeca u toj prici, da bi B92 tu pricu morao da vrti na TV ekranima dok se to ne razresi!KO U OVOJ ZEMLJI, MOZE DA POVERUJE DA CE SE TO DESITI?!!!

#4 rajkic

rajkic
  • Members
  • 63 posts

Posted 28 October 2009 - 15:52

Na problem korupcije u beogradskim zdravstvenim ustanovama ukazivala je bivša sekretarka za zdravstvo grada Beograda, dr Dragana Jovanović, koja je prošle nedelje podnela ostavku na tu fnkciju.

O svojoj ostavci, o korupciji, zloupotrebama i hapšenjima rukovodilaca zdravstvenih ustanova u Beogradu, o svim sukobima i pritiscima koji su od početka pratili njen mandat, govorila je u emisiji, koju sam 2 x gledao! Hrabra i zmaj zena!!! :ph34r:

#5 Sobchak

Sobchak
  • Members
  • 1,754 posts

Posted 04 November 2009 - 14:38

Bilo je zanimljivo sinoć sa Vučićem.
Ne znam jel mi smješniji ili tužniji kad priča kako je danas u Srbiji gore nego za vrijeme Slobe i kako će naprednjaci donijeti prosperitet.

#6 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 04 November 2009 - 18:47

Na problem korupcije u beogradskim zdravstvenim ustanovama ukazivala je bivša sekretarka za zdravstvo grada Beograda, dr Dragana Jovanović, koja je prošle nedelje podnela ostavku na tu fnkciju.

O svojoj ostavci, o korupciji, zloupotrebama i hapšenjima rukovodilaca zdravstvenih ustanova u Beogradu, o svim sukobima i pritiscima koji su od početka pratili njen mandat, govorila je u emisiji, koju sam 2 x gledao! Hrabra i zmaj zena!!! :ph34r:

Zašto ova emisija nije još "zakačena" na B92?

#7 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 05 November 2009 - 17:38

nebo i zemlja...

[bliptv]hKYmgaKIYwI[/bliptv]
<embed src="http://blip.tv/play/hKYmgaKIYwI" type="application/x-shockwave-flash" width="480" height="390" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed>

Gost premijernog izdanja emisije Intervju sa Jugoslavom Ćosićem bio je naš proslavljeni režiser Emir Kusturica.

http://blip.tv/file/2635306/

Kusturica izbacio ekipu HRT
5. novembar 2009. | 12:55 -> 15:44 | Izvor: Beta, Tanjug
Zagreb, Beograd -- Režiser Emir Kusturica, iznerviran pitanjima novinara Hrvatske radio-televizije, izbacio je ekipu i zaplenio im snimljeni materijal.

Kako prenosi HRT, juče je ekipa te televizije, predvođena urednikom emisije "Nedeljom u dva" Aleksandrom Stankovićem, u Mokroj gori razgovarala sa Kusturicom kako bi snimila ranije dogovorenu emisiju. Tokom razgovora Stankovića sa Kusturicom, režiser je iznerviran pitanjima, demonstrativno ustao i ne birajući reči, naredio ekipi HRT da napusti selo i da mu preda snimljeni materijal.

Prema navodima Hrvatske televizije, vređanje i maltretiranje trajalo je oko 45 minuta, nakon kojih je ekipa popustila, predala snimljeni materijal i napustila Mokru goru.

Stanković je ocenio da je zaplena materijala "klasično razbojništvo i čisti lopovluk", te da će HRT od Kusturice tražiti da vrati snimljeni materijal.

Prema Stankovićevim rečima, pitanja koja su iznervirala reditelja odnosila su se na Slobodana Miloševića i Kusturičin odnos s njim.

Upitan zašto je s pokojnim srpskim predsednikom pio viski tokom srpske blokade Sarajeva, Kusturica je odgovorio da nije imao izbora.

Zatim ga je Stanković podsetio da je svojevremeno izjavio da je bilo dirljivo gledati kako Milošević u haškoj sudnici šalje poljupce supruzi Miri i upitao ga hoće li i u Izraelu, gde snima idući film, Izraelcima reći kako je bila dirljiva pažnja kojom je Hitler obasipao Evu Braun u Vučjoj jami.

Kako prenosi HRT, Kusturica na to nije imao odgovor, već je upitao Stankovića: "Zašto mi ne pričamo malo o hrvatskim legionarima koji su ubijali Srbe po Hrvatskoj?".

Na Stankovićevo kontrapitanje da ako tako misli, zašto je "svojevremeno opevao Antu Gotovinu, čoveka koji je optužen za ratne zločine u Hagu", Kusturica je uz psovke ustao i naprasno završio razgovor.

HRT navodi da tekst te pesme glasi "Ko ne voli Gotovinu uvalim mu osovinu!"

http://www.b92.net/i...p;nav_id=390734

Edited by st.maurice, 05 November 2009 - 17:40.


#8 Sobchak

Sobchak
  • Members
  • 1,754 posts

Posted 05 November 2009 - 17:53

Ma ne zna se ko je gori, Kusturica ili Stanković.

Prvi je egoista, a drugi voli da postavlja puno provokativnih pitanja.

#9 Analjilja

Analjilja
  • Members
  • 183 posts

Posted 06 November 2009 - 12:51

Zašto ova emisija nije još "zakačena" na B92?


To se i ja pitam???!!!

#10 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 06 November 2009 - 16:56

Ma ne zna se ko je gori, Kusturica ili Stanković.

Prvi je egoista, a drugi voli da postavlja puno provokativnih pitanja.


Losa osobina kod novinara, indeed. :ph34r:

#11 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 11 November 2009 - 10:41

Zašto ova emisija nije još "zakačena" na B92?

Intervju sa Jugoslavom Ćosićem - 27.10.2009
okaceno :ph34r:

Gošća emisije bila je dr Dragana Jovanović, bivša sekretarka za zdravstvo Beograda.
Prvi put u šezdesetominutnom intervjuu.
O svojoj ostavci, o korupciji, zloupotrebama I hapšenjima rukovodilaca zdravstvenih ustanova u Beogradu, o svim sukobima I pritiscima koji su od početka pratili njen mandat.

http://blip.tv/file/2802134/


evo i stankovica sa kusturicom
Youtube Video ->Original Video

Edited by st.maurice, 11 November 2009 - 10:43.


#12 Začkoljica

Začkoljica
  • Members
  • 2 posts

Posted 27 November 2009 - 16:38

Super mu je bila taktika koju je primenio u intervju sa R. Kneževićem, moram da priznam da mi se na početku intervjua učinilo kako mu Ćosić samo nabacuje pitanja (na koje odgovore već znamo, jer znamo da čitamo, zar ne?), ali na kraju je bilo neverovatno, baš ga je Ćosa pritegao iako se Knežević nije dao zbuniti, ali dokazi koje je Ćosić spremno prosuo pred njega pobili su sve što je rekao!!!
Fenomenalna taktika: početak uljuljkavanje, da se žrtva opusti i pomisli da je na svom terenu, a na kraju ga DOTUĆI!!!

#13 reformista 1990

reformista 1990
  • Members
  • 107 posts

Posted 01 December 2009 - 22:39

Ne znam sta bi Cosicu veceras - raspravlja sa Duletom Savicem o Kosovu, Vojvodini i vizama. Koga bre briga sta ova ova fudbalercina ima da kaze o bilo cemu van fudbala. Mislim, potuni promasaj, cak i ako je hteo da ismeje tu budalu...

#14 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 01 December 2009 - 22:54

Ne znam sta bi Cosicu veceras - raspravlja sa Duletom Savicem o Kosovu, Vojvodini i vizama. Koga bre briga sta ova ova fudbalercina ima da kaze o bilo cemu van fudbala. Mislim, potuni promasaj, cak i ako je hteo da ismeje tu budalu...


duuule saaavić već odavno ne priča ni o čemu drugom sem o srpskim nacionalnim interesima (mislim, srbuje za sve pare) tako da ne postoji raznolikost tema o kojima bi se njim moglo razgovarati.

#15 reformista 1990

reformista 1990
  • Members
  • 107 posts

Posted 01 December 2009 - 23:10

duuule saaavić već odavno ne priča ni o čemu drugom sem o srpskim nacionalnim interesima (mislim, srbuje za sve pare) tako da ne postoji raznolikost tema o kojima bi se njim moglo razgovarati.

Pa dobro onda, da ocekujemo Drecuna sledeci utorak?