Jump to content


Photo
* * * * * 2 votes

Svašta i ništa


  • Please log in to reply
6230 replies to this topic

#16 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 27 October 2009 - 14:48

Youtube Video ->Original Video

  • 0

#17 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 29 October 2009 - 23:14

Ehhh, odlučio, da napravim temu za gospodina. :ph34r:

Edited by Gogy, 29 October 2009 - 23:44.

  • 0

#18 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 30 October 2009 - 10:44

Ево мој брат игра најновијег менаџера и има дуг од 24м који треба да враћа :ph34r:


E, imam jedno vazno obavestenje za tebe, tj. tvog brata. Iskreno se nadam da nije instalirao igru dok je bio konektovan na net i da je ne igra takodje dok je konektovan na net. Prosle godine je SI ubacio zastitu tako da kad aktiviras igru pre njenog zvanicnog izlaska (sto je i trenutno slucaj posto igra izlazi tek danas), a to saznaju ako si konektovan dok instaliras ili igras, partija t ise bukvalno raspada. Konstantno pada reputacija kluba, igraci nezadovoljni itd.
  • 0

#19 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 30 October 2009 - 13:07

E, imam jedno vazno obavestenje za tebe, tj. tvog brata. Iskreno se nadam da nije instalirao igru dok je bio konektovan na net i da je ne igra takodje dok je konektovan na net. Prosle godine je SI ubacio zastitu tako da kad aktiviras igru pre njenog zvanicnog izlaska (sto je i trenutno slucaj posto igra izlazi tek danas), a to saznaju ako si konektovan dok instaliras ili igras, partija t ise bukvalno raspada. Konstantno pada reputacija kluba, igraci nezadovoljni itd.

Сад ћу да га обрадујем :)
Уствари рећићу му да овде прочита... Ионако је надоводио неке наркомане :ph34r:
  • 0

#20 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 30 October 2009 - 13:39

Сад ћу да га обрадујем :)
Уствари рећићу му да овде прочита... Ионако је надоводио неке наркомане :ph34r:


Postoji mogucnost da to nisu radili ove godine, ali cisto sumnjam jer je prosle godine bilo uspesno tako da sto bi menjali. Ipak za sada nema potvrde da je ista situacija ove godine samo mogucnost. Sanse mu povecava to sto u game status-u ne pise vise activated tj. te stvari vise nema. Igra izlazi danas, od sutra moze normalno da se igra
  • 0

#21 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 30 October 2009 - 14:42

Postoji mogucnost da to nisu radili ove godine, ali cisto sumnjam jer je prosle godine bilo uspesno tako da sto bi menjali. Ipak za sada nema potvrde da je ista situacija ove godine samo mogucnost. Sanse mu povecava to sto u game status-u ne pise vise activated tj. te stvari vise nema. Igra izlazi danas, od sutra moze normalno da se igra

Видећемо за дан, два да ли ће екипа почети да му се распада :ph34r:
80% времена које сам провео играјући игрице је отишло на менаџере, међутим чини ми се да ме је прошло. На прошлом једну сезону сам почео и нисам је ни довршио, додуше ради ми само на лаптопу који брат користи али опет... Питање да ли ћу овај и да пробам...
  • 0

#22 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 30 October 2009 - 14:50

Da. taj menadzer kad instalirate, morate biti offline, ako sam ja dobro shvatio..
  • 0

#23 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 09 November 2009 - 02:16

Е овако се игра одбрана :ph34r:
Youtube Video ->Original Video

  • 0

#24 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 12 November 2009 - 00:46

Uveren sam da je Contractor stavio snimak sa YT-a na kome neki lik nenormalno pogadja flase, kante itd. na ulicama, ali ja sada taj klip ne mogu nigde da pronadjem :ph34r: . Molim za pomoc :)
  • 0

#25 maXa88

maXa88
  • Members
  • 4,711 posts

Posted 12 November 2009 - 01:06

Uveren sam da je Contractor stavio snimak sa YT-a na kome neki lik nenormalno pogadja flase, kante itd. na ulicama, ali ja sada taj klip ne mogu nigde da pronadjem :ph34r: . Molim za pomoc :)



Ako si na ovog mislio

Youtube Video ->Original Video

  • 0

#26 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 12 November 2009 - 01:17

Ako si na ovog mislio

Youtube Video ->Original Video


Bravo, na tog sam mislio samo je bio neki drugi klip, ali hvala na imenu, ono je bilo kljucno. Najzad i od Cigana neke koristi :ph34r:
  • 0

#27 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 12 November 2009 - 08:19

Jesam, ja sam ga postavio pre ne znam koliko, ali vidiš i Maximus ga nadje :ph34r:
  • 0

#28 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 12 November 2009 - 13:32

Uveren sam da je Contractor stavio snimak sa YT-a na kome neki lik nenormalno pogadja flase, kante itd. na ulicama, ali ja sada taj klip ne mogu nigde da pronadjem :) . Molim za pomoc :D



nisi cuo za remi gaillarda-a? :ph34r:
  • 0

#29 maXa88

maXa88
  • Members
  • 4,711 posts

Posted 12 November 2009 - 14:21

Jesam, ja sam ga postavio pre ne znam koliko, ali vidiš i Maximus ga nadje :)


MaXimus je za taj klip znao mnogo pre tebe decko :D :ph34r:
  • 0

#30 Osbourne

Osbourne
  • Members
  • 4,040 posts

Posted 12 November 2009 - 14:44

Niš - Mauricio Zamparini, potpredsednik Fudbalskog saveza Italije, vlasnik fudbalskih klubova Palermo i Venecija i poznati italijanski biznismen, zainteresovan je da kupi fudbalski klub Radnički iz Niša i da na Čairu izgradi stadion za 30.000 gledalaca! Ovu vest ekskluzivno za „Blic“ potvrdio je Bojan Stanisavljević, bivši fudbaler Radničkog i lični zastupnik Zamparinija u Srbiji.

- Po nalogu gospodina Zamparinija, imao sam već tri sastanka u gradu o tome. Predstavnici grada su zainteresovani za saradnju sa Zamparinijem, pa očekujem da najkasnije do Nove godine on dođe u Niš da se susretne sa čelnicima grada i Radničkog - kaže Stanisavljević za naš list.
Prema njegovim rečima, Zamparini je zainteresovan za niškog prvoligaša jer je u fudbalskim vodama poznato da „najveći fudbalski talenti dolaze s juga Srbije“.
- Radnički je u velikim materijalnim problemima tako da bi Zamparinijeva ponuda mogla da reši dugogodišnju krizu. Naravno, kupovina kluba bi sačekala izmenu zakonskih odredbi o privatizaciji sportskih klubova. Što se tiče stadiona na Čairu, on je izgrađen na opštinskom zemljištu i dat klubu samo na korišćenje, tako da bi se tu napravio partnerski odnos između grada i Zamparinija o investicijama kojim bi stadion bio renoviran i za duplo povećani njegovi kapaciteti tako da će moći da primi 30.000 gledalaca - kaže Stanisavljević. Član gradskog veća Miodrag Radović kaže da se na poslednjem Niškom investicionom forumu (NIF), koji je održan u oktobru, govorilo o toj mogućnosti, ali da gradu nije pristigla nikakva zvanična ponuda.
- Koliko mi je poznato, na jednoj od radnih grupa NIF-a na kojoj se govorilo o sportskoj infrastrukturi, bilo je reči i o mogućnosti ulaganja u renoviranje stadiona na Čairu. Od Zamparinija do sada zvanično nije pristigla nikakva ponuda, ali ćemo je razmotriti ukoliko pristigne - kaže Radović.
Dr Dragoslav Bošković, član UO FK Radnički, kaže da klub, osim brenda, odnosno imena, nema drugu vredniju imovinu i da on lično nije upoznat sa inicijativom Zamparinija.
- Radnički je registrovan kao sportsko društvo, pa se o privatizaciji može govoriti tek kada bude usvojen zakon. Osim lične opreme koju koriste fudbaleri, klub nema svoju imovinu. Što se tiče stadiona na Čairu, njegov vlasnik je grad, pa se o ulaganju u stadion može pričati samo sa predstavnicima grada - kaže dr Bošković.



AJDE VISE U PM! :ph34r:
  • 0