Jump to content


Photo

Pricajte o gradovima u kojima zivite ......


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5 replies to this topic

#1 REFORMISTA

REFORMISTA
  • Members
  • 573 posts

Posted 15 January 2003 - 23:48

Da li neko od vas razmislja o inter rail putovanju.....

da budem iskren...ta ideja me lozi vec godinu dana.....

da li neko vec ima iskustva sa tim?


Z

#2 1939

1939
  • Banned
  • 1,201 posts

Posted 16 January 2003 - 00:16

Pa, nisam koristio sam inter rail, ali sam vozom obisao dosta Evrope...

Sve u svemu veoma lepo i manje vise jeftino. Neznam koje su pogodnosti inter rail-a mada ne verujem da je to nesto specijalno jeftinije od lokalne kupovine karata. Svaka zemlja ima neki svoj rezim povlastica, pousta, itd... Napr. Nemacka ima najbolje vozove u Evropi (svemirski dizajn) a voznja od oko 200 km staje otprilike po osobi 15 E, ukljucujuci i studentske popuste i lokalne tarife. Zavisi naravno koji tip voza koristis. Ja govorim o regionalnim.

Sve u svemu u potpunosti preporucujem takav predlog. Itekako se isplati!...a i vidis dosta toga...

#3 REFORMISTA

REFORMISTA
  • Members
  • 573 posts

Posted 16 January 2003 - 01:07

karta za interrail je dosta povoljna...

evropa je podlejena u par zona...karta za jednu zonu je toliko,za dve toliko.....

karta nije problme nego su vize.......

kakva bi mi viza tada trebala ?

Z

#4 1939

1939
  • Banned
  • 1,201 posts

Posted 16 January 2003 - 18:01

Pa, Shengen u svakom slucaju.
I to za zemlju ulaska u EU zonu. Preko Madjarske u Austriju, ili preko Slovenije pa u Italiju... To je vec stvar izbora.

Nas pasos jos nije pogodan za takva putovanja. Ako je tacno to sto kazu u SMPI-u da nam od sledece godine ukidaju vize, eto ti mogucnosti...

#5 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 23 January 2003 - 22:09

Ja razmisljam o tome kako cu da platim skolarinu, a putovanja prepustam srebroljupcima.

#6 1939

1939
  • Banned
  • 1,201 posts

Posted 24 January 2003 - 00:50

Pa, bolje i jedno putovanje nego hronicno pijanstvo i zderacina na dvodnevnoj-trodnevnoj bazi. Kosta otprilike isto...