Jump to content

Photo

Primitivac na forumu...

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
165 replies to this topic

#46 primitivac

primitivac
  • Banned
  • 7 posts

Posted 29 September 2009 - 22:33

Iskreno nije mi jasno gde ides sa tom tezom o istrazi bez policije.Da li je u pitanju Grcka, Srbija ili tunguzija to jedino moze da uradi policija pa barem bila najusljivija na svetu.

s obzirom na stepen mrznje koji policija oseca prema navijacima i obrnuto bilo bi logicno da vestacenje na mestu zlocina uradi neko drugi kao i da sudija presudi po svojoj savesti a ne po policijskom diktatu

#47 Eddard

Eddard
  • Members
  • 4,278 posts

Posted 29 September 2009 - 22:33

pardon,mislio sam na onog sto ga policija prebila na mrtvo ime pa je od posledica umro 10 dana kasnije
ja hocu da pitam sto mi moramo da budemo tolki moroni pa da za svako nase sranje sebi jebavamo mater dok je svuda na svetu maltene zakonito ubiti srbina,sto onda mi izigravamo finocu???
mislio sam na ovu masovnu zalost,ne na samu kaznu

O kojoj bre finoći ti pričaš, alo?! Čuješ li ti kakve baljezgarije prosipaš? Dok god zaista ne budemo za svako naše sranje sebi jebavali mater, nego relativizovali to na način na koji ti i tebi slični to radite, živećemo u ovoj septičkoj jami u kojoj živimo.

#48 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 29 September 2009 - 22:34

pardon,mislio sam na onog sto ga policija prebila na mrtvo ime pa je od posledica umro 10 dana kasnije
ja hocu da pitam sto mi moramo da budemo tolki moroni pa da za svako nase sranje sebi jebavamo mater dok je svuda na svetu maltene zakonito ubiti srbina,sto onda mi izigravamo finocu???
mislio sam na ovu masovnu zalost,ne na samu kaznu

Imam utisak da si neki delija....
barem onako po rezonima....

#49 Boogie Woogie

Boogie Woogie
  • Members
  • 564 posts

Posted 29 September 2009 - 22:36

Jadna ta deca od 18+ godina ( :) )......mis`im stvarno saosecam sa njima :ph34r:

vidiš, kad bi malo više saosećao i pokušao da razumeš, možda bi se i razlikovao od upravo te dece.
Ovako si samo drugo pakovanje za isto sranje, samo je pitanje ko će i kad da te odpakuje i isprovocira.

#50 primitivac

primitivac
  • Banned
  • 7 posts

Posted 29 September 2009 - 22:36

Treće - šta sad ti predlažeš? Pošto je "svuda u svetu maltene zakonito ubiti Srbina", da mi ove govnare oslobodimo, pa još i odlijujemo? Lako je smisliti neko objašnjenje da su oni, zapravo, hteli malo da nalemaju te Francuze, pošto je, jelte, poznato da je i u Francuskoj "maltene zakonito ubiti Srbina".

ma kakvo crno oslobadjanje,krivci moraju biti kaznjeni,ja pricam o ovom opstem licemerju sa zaloscu,to nigde nema

#51 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 29 September 2009 - 22:37

a sto se nisi suvise potreso,mozda zato sto je njegovo razmisljanje bilo suprotno od tvog ili zato sto si tad bio manje osetljiv na ljudske tragedije nego danas????

Ti baš i dalje misliš da je uputno porediti francuske nesretnike koji su došli u Beograd da se malo zabave i morone koji su izašli na ulice da brane monstruma koji stoji iza prvog evropskog genocida posle Drugog svetskog rata i temeljnog četvorogodišnjeg ubijanja jednog grada i koji su se na kraju malo pobili sa murijom?

Ljudski život negde jeste ljudski život, ali žao mi je - ne gledam isto na nevine žrtve u logrima i na poginule vojnike SS trupa ili njihove fanove.

Edited by CTPAX, 29 September 2009 - 22:37.

#52 headhunter

headhunter
  • Members
  • 6,691 posts

Posted 29 September 2009 - 22:40

Radi se o tome da ova država ima mnogo besne, nervozne, labilne i agresivne dece i da reaguje samo kada se dese upravo ovakve stvari.

Očigledno je da postoji deo državnog aparata koji se sada zgražava, izjavljuje saučešća isl.
Ali je i očigledno da postoje i struje u tom istom aparatu kojima ovakva deca odgovaraju i koriste ih za svoje polotičke ciljeve.

Obrni okreni, ko nayebava? Upravo ta deca.

Pa čekaj,nije opravdanje nazivati delikvente u rasponu od 18-22 decom koja su se tek odvojila od sise i koji ne mogu razlučiti dobro od zla.

I nije nikakvo iznenađenje što se u doba krize u društvu kao što je naše formiraju grupacije koje su uverene da se sve može rešiti samo silom, pesnicama, noževima (ratom).

Takođe nije upitno relatizovanje zločina pravdajući je "krizom u društvu" koja je konstanta u zadnjih 20 godina.To je kao olakšavajuća okolnost ili what ?

#53 Alien Girl

Alien Girl
  • Members
  • 82 posts

Posted 29 September 2009 - 22:40

s obzirom na stepen mrznje koji policija oseca prema navijacima i obrnuto bilo bi logicno da vestacenje na mestu zlocina uradi neko drugi kao i da sudija presudi po svojoj savesti a ne po policijskom diktatu

Aman... a sta ti mislis, ko bi trebalo da izvsi vestacenje? Ti? Ja? Moja baba?

#54 Massive_Attack

Massive_Attack
  • Members
  • 2,103 posts

Posted 29 September 2009 - 22:41

Imam utisak da si neki delija....
barem onako po rezonima....

Aha izgleda..... da će neko da popije BAN
I čini mi se da nekome ovde treba podsećanje da je tema, "Podrška Brisu Tatonu". koji je danas preminuo i koga su 17.09.2009, na Obilićevom vencu u Beogradu, svirepo prebili i ubili Partizanovi huligani i horde bezumlja!
Posted Image

#55 primitivac

primitivac
  • Banned
  • 7 posts

Posted 29 September 2009 - 22:42

Ti baš i dalje misliš da je uputno porediti francuske nesretnike koji su došli u Beograd da se malo zabave i morone koji su izašli na ulice da brane monstruma koji stoji iza prvog evropskog genocida posle Drugog svetskog rata i temeljnog četvorogodišnjeg ubijanja jednog grada i koji su se na kraju malo pobili sa murijom?

Ljudski život negde jeste ljudski život, ali žao mi je - ne gledam isto na nevine žrtve u logrima i na poginule vojnike SS trupa ili njihove fanove.

znaci svi koji nemaju misljenje kao ti nisu vredni zaljenja,sta te to onda cini boljim od ovih?
poredjenje ss trupa ili fanova sa dabicevim fanom je bedno sa tvoje strane,dal se mozda nisi bar jednog sekunda zapito da je taj nestretnik stvarno mislio da dabic nije kriv za srebrenicu i da je stvarno sve radio za srpski narod???ja znam dosta takvih ljudi a opet znam jos vise ljudi sto misle kao ti al bi mi bilo podjednako zao

#56 conspiracy

conspiracy
  • Members
  • 344 posts

Posted 29 September 2009 - 22:43

vidiš, kad bi malo više saosećao i pokušao da razumeš, možda bi se i razlikovao od upravo te dece.
Ovako si samo drugo pakovanje za isto sranje, samo je pitanje ko će i kad da te odpakuje i isprovocira.

A je l` treba da saosecam i sa likovima poput Teodora Bandija? Pa i te masovne ubice su ljudi.....sigurno su imali i nesrecno detinjstvo - oca alkosa i bolesnu majku, bili zanemareni i zlostavljani.....nisu oni krivi sto su izrasli u sociopate :)

p.s. ja ne nosim metalnu sipku sa sobom, niti prebijam svoje neistomisljenike :ph34r:

#57 Alien Girl

Alien Girl
  • Members
  • 82 posts

Posted 29 September 2009 - 22:44

Radi se o tome da ova država ima mnogo besne, nervozne, labilne i agresivne dece i da reaguje samo kada se dese upravo ovakve stvari.

Obrni okreni, ko nayebava? Upravo ta deca.

Topovsko-navijačko meso.
Juče su izboli njih, danas će da ubodu oni i oni misle da je to igra koju treba da igraju.

btw, oni bas i nisu deca, pa svi su punoletni i krivicno odgovorni. btw, u Americi mozes da odes na dugogodisnju robiju cak i ako si maloletnik, u slucaju da ti sude i da te osude kao "adult"...

#58 primitivac

primitivac
  • Banned
  • 7 posts

Aman... a sta ti mislis, ko bi trebalo da izvsi vestacenje? Ti? Ja? Moja baba?

ne znam,ko je ono bese vrsio vestacenje povodom djindjicevog ubistva ili smrti gardista??

#59 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

moderacijo...ruka ti se osusila...

#60 dexxxter

dexxxter
  • Members
  • 1,185 posts

Posted 29 September 2009 - 22:47

report!! ja ovaj gamadi zelim sa proslave 60. rodjendan u prdekani, ali u ovoj kretenskoj zemlji to nema sanse da se desi. kao sto vec rekoh 15 max.