Jump to content


Photo

Kome pripada svet ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
22 replies to this topic

#16 Tromotorac

Tromotorac
  • Members
  • 5,480 posts

Posted 12 February 2003 - 15:34

Koja ubitacna kombinacija SPO omladinac cita Comskog i Epersona. Uh sve autoritet do autoriteta. Blago nama sa takvim podmladkom.


Nego reci mi, sta konkretno da procitam od Kisindzera?

#17 cybersrk

cybersrk
  • Members
  • 1,378 posts

Posted 12 February 2003 - 17:11

Tromotorac:
Koja ubitacna kombinacija SPO omladinac cita Comskog i Epersona. Uh sve autoritet do autoriteta. Blago nama sa takvim podmladkom.


A, da li mozes da objasnis sebe usled cega si vasdan tako potcenjivacki nastrojen. Anti-pluralizam? Los dan? Energetski falldown? Ili prosto tako, tradicionalno nipodastavanje neistomisljenika?

Blago nama sa takvom vlascu.

#18 Tromotorac

Tromotorac
  • Members
  • 5,480 posts

Posted 12 February 2003 - 18:57

Cybersrk, mesas me sa nickvom, nemam ja veze sa vlascu. Nego da se usredsredimo na srz kritike, demokratska diskusija ne podrazumeva postovanje izrecenih gluposti, samo da bi bile izrecene. Ima da se naucimo da neslaganje izmedju sagovornika moze i mora da postoji, i da ono moze da bude veoma ostro, ali da time ne prekidamo medjusobno postovanje i normalan prijateljski razgovor sutradan ujutro, uz kafu, dok se ne dohvatimo ponovo tema za koje cvrsto i racionalno verujemo da je neophodno podvrgnuti najiskrenijoj raspravi.

Pronadji primer gde ja idem licno na sagovornika, kritikujuci porodicu, etnicko, versko ili polno pripadanje, ili gde se upustam u prehrambreno-psihofizicke analize sagovornika sa kojima se ne slazem. Toga nema. Kritika za nepromisljeno i napamet izgovorene i pre svega neinformisane izjave postoje.

Jel' treba za ozbiljno da uzmemo izjavu da Rokfeler kontrolise svet, da bih izbegao tvoje kvalifikacije? Reci sta treba da radim, pa da se potrudim da budem tolerantniji.

#19 cybersrk

cybersrk
  • Members
  • 1,378 posts

Posted 12 February 2003 - 19:23

Tromotorac:
Cybersrk, mesas me sa nickvom, nemam ja veze sa vlascu. Nego da se usredsredimo na srz kritike, demokratska diskusija ne podrazumeva postovanje izrecenih gluposti, samo da bi bile izrecene. Ima da se naucimo da neslaganje izmedju sagovornika moze i mora da postoji, i da ono moze da bude veoma ostro, ali da time ne prekidamo medjusobno postovanje i normalan prijateljski razgovor sutradan ujutro, uz kafu, dok se ne dohvatimo ponovo tema za koje cvrsto i racionalno verujemo da je neophodno podvrgnuti najiskrenijoj raspravi.

Pronadji primer gde ja idem licno na sagovornika, kritikujuci porodicu, etnicko, versko ili polno pripadanje, ili gde se upustam u prehrambreno-psihofizicke analize sagovornika sa kojima se ne slazem. Toga nema. Kritika za nepromisljeno i napamet izgovorene i pre svega neinformisane izjave postoje.

Jel' treba za ozbiljno da uzmemo izjavu da Rokfeler kontrolise svet, da bih izbegao tvoje kvalifikacije? Reci sta treba da radim, pa da se potrudim da budem tolerantniji.


Kapiram, stari.
Oprosti mi.
Nikad Tebe za nikcewhatsoever.
Ne postoji ta cena.
Uhvatio sam nesto od Tebe na 'spc i Hag' sto mi se nije bas dopalo.
Znas, moj dobri prijatelj, dipl. theologist & nowadays priest, je 1999/2000 bio chief Resistance movement-a, sekcija 'Cerak'.

To sto postoje nekakvi filareti i pahomiji, ne znachi da smo mi svi izdajnicke chkeps.
Pozdravljam Te. Ne ljuti se na mene. Racunam na Tebe, rachunaj na mene...

_________________
"Da li su bili iskreni? Da li je u njima bilo ikakvog licnog zivota iza tog njihovog propagandizma?" - James Joyce

[ Izmena poruke: cybersrk na dan 2003-02-12 19:24 ]

#20 Tromotorac

Tromotorac
  • Members
  • 5,480 posts

Posted 12 February 2003 - 21:25

No probs, kolega. I ja na tebe racunam, i to mnogo. Stay around.

#21 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 01 March 2003 - 08:20

cybersrk:...
Tromotorac:...

stvarno najbolji ste

#22 mancini

mancini
  • Members
  • 66 posts

Posted 05 March 2003 - 16:14

Svetom vladam ja sa par saradnika.

#23 Teapol

Teapol
  • Members
  • 203 posts

Posted 05 March 2003 - 16:27

Svetom vladaju 2 albanaca
:smile: