Jump to content


Photo
- - - - -

Sajt B92


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
21 replies to this topic

#16 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 29 June 2011 - 19:55

Pitam se da li je neko umro pa otud onaj odvratni crni okvir koji se pojavljuje na svakoj stranici? Kao neka čitulja; uz to, svaka nova stranica je novo X-iranje istog. Rečju - katastrofa. :ph34r:

#17 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 29 June 2011 - 20:05

adblock je zakon. :D

#18 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 29 June 2011 - 20:16

iskreno, nije mi palo na pamet. hvala. :blush:

opet, da je jezivo ružno - ružno je i pretpostavljam da vecina posetilaca sajta ima taj problem.

#19 psaras

psaras
  • Members
  • 5 posts

Posted 29 June 2011 - 20:34

To je neka telenor reklama. Najgora ideja u istoriji internet marketinga sto se mene tice. Posecujem b92 sport od prvog dana postojanja portala ali cu bez problema promeniti izvor informacija ako nastavite ovako.

#20 medic

medic
  • Members
  • 140 posts

Posted 14 July 2011 - 10:26

jel imate vi na sajtu b92 neki interni " ratel " ? vidim neki baner bon bon mobilne mreze sa porukom " boli te K kad pricas za DZ " , pa ga nalazim za neukusnim za sajt vasih ambicija i renomea. ok , svi mi pomalo quracamo u RL ,ali mi malo zasmetalo.

#21 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 24 July 2011 - 15:15

Do daljnjeg ću izbegavati posete "sajtu" B92.Prijatan dan.

#22 vivaldi

vivaldi
  • Members
  • 225 posts

Posted 06 August 2011 - 10:26

Kupila sam pre neki dan novi laptop i koristim Mozillu kao i ranije. Od svih sajtova koje inace posecujem, jedino imam problem sa ucitavanjem B92 - treba znatno vise vremena da se ucita, pa se onda ucita samo donekle, onda kad kliknem na neku vest nece da se ucita i tako. Imala sam obavestenje da instaliram neki 'missing plugin' pa sam to instalirala, ali i dalje imam problem :unsure: Ne znam o cemu se radi, sve ostalo mi radi sasvim normalno.