Jump to content

Photo

Slobodna zona

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
44 replies to this topic

#31 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 12 September 2009 - 21:27

Tung svima!
A ponajvishe za TonyBala mog havera sa banke shkollore.
Ja bio pasivni alj sad pa nadalje ce pishkim pomaljo :)

Uzaludno neumoran i nama drag :ph34r:

#32 TonyBall

TonyBall
  • Members
  • 2,278 posts

Posted 12 September 2009 - 22:12

Ovaj... a o chemu drugo prichate u ovoj sobi? Mislim, znam da je freezone, al', jel bash da gi llupimo?

Ma samo lupaj bez brige. Kao i vecina ovde :ph34r:

#33 redzebra

redzebra
  • Banned
  • 17 posts

Posted 13 September 2009 - 11:11

Uzaludno neumoran i nama drag :)

Zar i ti? :ph34r: Ajme!!

Wattabout you Bal? Jel' i tebe Divanjoll stresir'o do tog levela pa da misllish da svak ko naidje ovuda je niko sem Diva??
Ne mogu a da ne osecham ne tako blag dissapointment shto me identificirate s'tom kreaturom, al' neka... mnogo sam razumno biche, a i tolerantan.
Neshto mi kazhe da chete se izvinjavati i meni, kolektivno, i to prti sun.

#34 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 13 September 2009 - 11:18

Uzaludno neumoran i nama drag :ph34r:

Vlaznimi pobedjuje u stilu"nije sto si mi brat ali si stvarno genije"

Acif Shehu-Ali Shehu
Tonibal-Djerdja

#35 TonyBall

TonyBall
  • Members
  • 2,278 posts

Posted 13 September 2009 - 12:27

Wattabout you Bal? Jel' i tebe Divanjoll stresir'o do tog levela pa da misllish da svak ko naidje ovuda je niko sem Diva??
Ne mogu a da ne osecham ne tako blag dissapointment shto me identificirate s'tom kreaturom, al' neka... mnogo sam razumno biche, a i tolerantan.

Ajde ne budi na kraj srca. Niko te nije identificirao sa legendom. Inache Gjergjijev post si pogresno protumachio. Evo prosvetlio te perkos :)
Sto se Divanjola tiche, pa meni bi bilo dosadno ovde bez njega. Kakav stres kakvi bakrachi. On nama pruzha prime time entertainment choveche.
Inache da ti i ja evo pozhelim zvanichnu dobrodoshlicu.

#36 TonyBall

TonyBall
  • Members
  • 2,278 posts

Posted 13 September 2009 - 12:35

Vlaznimi pobedjuje u stilu"nije sto si mi brat ali si stvarno genije"

Acif Shehu-Ali Shehu
Tonibal-Djerdja

Shuplje ti je ovo perkose. Razumem te ipak, jer si se ugledao u sebe. Ti si u stanju da pravdas i hvalis "tvoje" cak i kada nisu u pravu. Sto nije slucaj sa mnom a ni sa Gjergjijem. A i sam si svedok da sam ja sa Gjergjijem imao vise nesuglasica nego sa tobom na ovom forumu. Al ipak duznost je duznost :) Job description :ph34r: Razum ja tebe ic ne beri gajle.

#37 redzebra

redzebra
  • Banned
  • 17 posts

Posted 13 September 2009 - 13:17

Spasiba Bal! eh sam mi malce llakshe... No, da se vratim k'temi, ako je uopche ima: poshto se ovdje mozhe postirat na svaki jezik nama dragi, a svi ex-Yu su takvi, zar ne :), ima li tko da zna koju rijech il razumije neshto od Dalmatinskoga jezika (nije rijech o Chakavskom Hrvatskom dialektu, kako se mozhe pogreshno mislit) Ovaj je jezik, kazhu, izumreo davne 1898 godine, kad je poginuo neki Tuone koji je navodno bio poslednji chovjek koji je pricao tim jezikom. Pitam se, s'kime je on to muhabetis'o?
Pa rekli ste da smem llupiti :ph34r:

#38 TonyBall

TonyBall
  • Members
  • 2,278 posts

Posted 13 September 2009 - 13:22

Spasiba Bal! eh sam mi malce llakshe... No, da se vratim k'temi, ako je uopche ima: poshto se ovdje mozhe postirat na svaki jezik nama dragi, a svi ex-Yu su takvi, zar ne :D, ima li tko da zna koju rijech il razumije neshto od Dalmatinskoga jezika (nije rijech o Chakavskom Hrvatskom dialektu, kako se mozhe pogreshno mislit) Ovaj je jezik, kazhu, izumreo davne 1898 godine, kad je poginuo neki Tuone koji je navodno bio poslednji chovjek koji je pricao tim jezikom. Pitam se, s'kime je on to muhabetis'o?
Pa rekli ste da smem llupiti :ph34r:

Bio jednom ovde jedan Wu Tang koji je pisao nekim izuzetno interesantnim dijalektom sa primesama Dalmatinskog. Svi su imali problema da ga razumU. Mislim da je banovan (ali ne zbog toga :) )

#39 redzebra

redzebra
  • Banned
  • 17 posts

Posted 13 September 2009 - 13:24

Bio jednom ovde jedan Wu Tang koji je pisao nekim izuzetno interesantnim dijalektom sa primesama Dalmatinskog. Svi su imali problema da ga razumU. Mislim da je banovan (ali ne zbog toga :ph34r: )

Flm shume!
Qe po mundohna atehere mi gjete e mi lexu.

#40 Pelivan

Pelivan
  • Banned
  • 162 posts

Posted 13 September 2009 - 21:44

Stra' je to, prijatelju forumski, stra'...
Sta mislis tek da im se pojavi ovde! Daleko bilo! Aj' Zoti...

#41 TonyBall

TonyBall
  • Members
  • 2,278 posts

Posted 15 September 2009 - 17:25

Stra' je to, prijatelju forumski, stra'...
Sta mislis tek da im se pojavi ovde! Daleko bilo! Aj' Zoti...

Kako mislis da se pojavi. Da nam iskaces sa monitora? :ph34r::):) Boga mi mene bi uplasio da znas. Stra' je to kao sto rece. Ajde do sledeceg dizanja s pepela :D

#42 brass

brass
  • Members
  • 339 posts

Posted 20 January 2010 - 00:04

Ku je Nation?
Nation nerde sin?

#43 Rastko Pocesta

Rastko Pocesta
  • Members
  • 171 posts

Posted 10 April 2010 - 12:26

Jel obavezno pričati na albanskom, goranskom itd., pošto se meni nešto ćaska, a ne znam te jezike... e, da, znam bošnjački! :ph34r: :)

#44 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 10 April 2010 - 13:21

Jel obavezno pričati na albanskom, goranskom itd., pošto se meni nešto ćaska, a ne znam te jezike... e, da, znam bošnjački! :) :D

Pa znaš valjda i srpski? :ph34r: I ne kaže se bošnjački, već bosanski jezik.

#45 Rastko Pocesta

Rastko Pocesta
  • Members
  • 171 posts

Posted 13 April 2010 - 13:01

Pa znaš valjda i srpski? :ph34r: I ne kaže se bošnjački, već bosanski jezik.

Srbaljski, bog'me znam... ufff, izvinjavam se na toj sramnoj grešci!