Jump to content


Photo
- - - - -

Odbrana i poslednji dani


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
219 replies to this topic

#61 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 08 October 2009 - 17:59

Ovo nece na dobro da izadje, moderacija omeksava, sprema se nesto :ph34r:

#62 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 08 October 2009 - 18:29

Ovo nece na dobro da izadje, moderacija omeksava, sprema se nesto :ph34r:


brineš, a? :)

#63 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 08 October 2009 - 18:33

brineš, a? :)

Znam da sledi oluja, :ph34r:

#64 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 08 October 2009 - 18:36

iskusno. :ph34r:

#65 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 08 October 2009 - 19:00

ne zelis da komentarises teme nevezane za sport (kako to tema o smrti navijaca fudbalskog kluba nije vezana za sport?) al se javljas zbog banovanja na temi o homoseksualcima. kakve to veze ima sa sportom? :)

Na sportu ima tema huligan :ph34r: . Druga stvar - tolika puta je receno tamo sta se misli o takvim budalama sto su jaki samo u masi, da nije bilo potrebe oglasavati se na drugom delu foruma po tom pitanju. Mislis da smo svoju zalost morali javno da isticemo?? Mislis da je nama drago?? Da nam je svejedno?? Don`t be ridiculous.

I ubuduce pre nego sto krenes da lupetas slobodno se informisi, kreni odavde

koji je slučajno bio navijač ubijen od strane navijača?

Na sportu je vec vise puta apsolvirano koliko je (ne)opravdano koriscenje ovog termina u ovakvim situacijama.

ako vam je cook tolko bitan u (forumskom) zivotu, nek se registruje lepo kao kuk, Cook, il sta vec i eto njega opet na forumu.

fala bogu, pa forumski ban ne boli.

Takodje jos malo informisanja nije na odmet, kad si vec na PB-u slobodno svrati do klonova koje je u poslednje vreme Contractor banovao, svi su Cook-ovi.

Zakljucak: Iako bi svi mi voleli da se Cook vrati, cisto sumnjam da ce moderacija popustiti, pogotovu sto bih rekao da ovde i nije do njih, vec do admina foruma posto oni vode ovaj topic. Cim admin vodi topic (jos pinovan) odmah znas u koja govna si se uvalio kad si na njemu oznacen kao banovan. Da postoji mogucnost da pise samo na sportu, a da ne moze na ostalim temama mozda bi ga i pustili.
Ostaje zal sto smo ostali bez odlicnog i nadprosecno duhovitog forumasa, ali ipak mislim da se za njega na ovoj temi vredi boriti.

#66 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 08 October 2009 - 19:54

Ostaje zal sto smo ostali bez odlicnog i nadprosecno duhovitog forumasa, ali ipak mislim da se za njega na ovoj temi vredi boriti.

Meni ono sto je napisao i zbog cega je banovan zvuci svakako samo ne duhovito :ph34r:

Jos mi je manje duhovito da se neko actually bez blama zalaze za osobu koja je u stanju da tako sta napise, bez obzira na prethodne `zasluge` :)

Just my 2¢

Edited by incognito, 08 October 2009 - 19:54.


#67 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 08 October 2009 - 20:03

Na sportu ima tema huligan :) . Druga stvar - tolika puta je receno tamo sta se misli o takvim budalama sto su jaki samo u masi, da nije bilo potrebe oglasavati se na drugom delu foruma po tom pitanju. Mislis da smo svoju zalost morali javno da isticemo?? Mislis da je nama drago?? Da nam je svejedno?? Don`t be ridiculous.

I ubuduce pre nego sto krenes da lupetas slobodno se informisi, kreni odavde



ne vidim bas da vas je tamo bilo vise nego ovde za kukom sto kukate...
sem toga, kukajte, mozda se i moderatori rese vise muva jednim udarcem :ph34r:
(sad tek videh sta je pisao :D )

#68 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 08 October 2009 - 20:16

ne vidim bas da vas je tamo bilo vise nego ovde za kukom sto kukate...
sem toga, kukajte, mozda se i moderatori rese vise muva jednim udarcem :ph34r:
(sad tek videh sta je pisao :) )


Ako si citala tamo, cisto da te obavestim da je punisherII bio Cookov klon, ako ti ista znaci ta informacija...

#69 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 08 October 2009 - 20:19

ne razumem sta hoces time da mi kazes?
da mu je bilo nenormalno sto je ovaj decko prebijen na smrt? pa postoji li neko kome to nije nenormalno?

opet, izjava da bi trebalo srediti obe muve jednim potezom (huligane i homoseksualce) mi nekako kvari taj ukus normalnosti

Edited by nickie, 08 October 2009 - 20:22.


#70 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 08 October 2009 - 20:21

ako je tako, onda znači da ni prvi put nije banovan bez razloga jer se nije vratio na sport već je dva puta banovan na istoj temi. jednom mogu da prihvatim da je bilo zezanje, ali šta onda predstavlja taj drugi put?

#71 Markovic_CZ

Markovic_CZ
  • Members
  • 2,353 posts

Posted 08 October 2009 - 20:25

ako je tako, onda znači da ni prvi put nije banovan bez razloga jer se nije vratio na sport već je dva puta banovan na istoj temi. jednom mogu da prihvatim da je bilo zezanje, ali šta onda predstavlja taj drugi put?


Veco, nesto si pogresno shvatila, na pdf huligan(koji se nalazi u okviru sportskog dela) ostro je osudio napad na pokojnog Brisa.

#72 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 08 October 2009 - 20:41

Ja sam do sada mislio da South Park promoviše pravo na jednakost manjinskih populacija kroz (uglavnom vrlo grub) humor, ali kad toliko ljudi ovdje tvrdi suprotno, onda mora da nisam bio u pravu.

#73 Markovic_CZ

Markovic_CZ
  • Members
  • 2,353 posts

Posted 08 October 2009 - 20:48

ako je tako, onda znači da ni prvi put nije banovan bez razloga jer se nije vratio na sport već je dva puta banovan na istoj temi. jednom mogu da prihvatim da je bilo zezanje, ali šta onda predstavlja taj drugi put?


Gde su rezultati ovoga? :ph34r:

#74 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 08 October 2009 - 20:50

Meni ono sto je napisao i zbog cega je banovan zvuci svakako samo ne duhovito :ph34r:
Jos mi je manje duhovito da se neko actually bez blama zalaze za osobu koja je u stanju da tako sta napise, bez obzira na prethodne `zasluge` :)

Just my 2¢


Iz koje price sad ti ulete?? Jel mozete makar pre nego sto nesto kazete da pogledate opus tog forumasa?? Jedino Vesna od vas koji niste sa sporta ima pravo da pise nesto u vezi njega, jer ona tamo i svraca i cita sta se pise i zna ona dobro da Cook nije cvecka, upucena je jako dobro, zato se sa njom moze i razgovarati.
Ni meni nije bilo duhovito na toj temi. I zasluzio je ban. I to smatram ostar, jer u tom trenutku stvarno nije bilo prigodno ono sto je on pisao. Ali trajni?? Ne bih rekao

#75 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 08 October 2009 - 20:56

Ali trajni?? Ne bih rekao


vrlo pogrešna tema i vrlo pogrešno vreme... ono što važi za ostale, važi i za cook-a. btw, sudeći prema tajmingu kada je uleteo na temu, vrlo dobro je znao u šta uleće jer se klub popunjavao prilično rapidno.