Jump to content


Photo
- - - - -

Teniski i sportski komentatori


  • Please log in to reply
2034 replies to this topic

Poll: Teniski i sportski komentatori (230 member(s) have cast votes)

Najbolji teniski komentator?

  1. Viskovic (136 votes [71.96%])

    Percentage of vote: 71.96%

  2. Boskovic (7 votes [3.70%])

    Percentage of vote: 3.70%

  3. Krivokapic (4 votes [2.12%])

    Percentage of vote: 2.12%

  4. Mijaljevic (3 votes [1.59%])

    Percentage of vote: 1.59%

  5. Vujcin (15 votes [7.94%])

    Percentage of vote: 7.94%

  6. Pralica (16 votes [8.47%])

    Percentage of vote: 8.47%

  7. Dzankic (1 votes [0.53%])

    Percentage of vote: 0.53%

  8. Pesikan (7 votes [3.70%])

    Percentage of vote: 3.70%

Vote Guests cannot vote

#16 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 23 August 2009 - 22:34

А можда Вишковић чита наш пдф па види колико га "волимо" па нас намерно још више нервира :ph34r:
  • 0

#17 enamat

enamat
  • Members
  • 7,507 posts

Posted 23 August 2009 - 22:34

Mislim da je jasno da ono sto smo naveli da smeta kod Viskovica je sto prenosi Feda sa minimumom objektivnosti.
pa cak i to da zanemarimo, on je samo covek, a posto je ultra fan doticnog, ne moze da se uzdrzi.
ali, to sto njemu navijacke strasti prave kashu od mozga dok prenosi meceve svog miljenika, e to mu zameram. i zbog toga HATE!
ukljucujuci i bisere "Sampras je za njega rekao da je pastuv, to se moze shvatiti na razlicite nacine, ali znamo nasta je mislio" :ph34r:
jednostavno mu ne treba dati da prenosi Federera, jer mu se sve sposobnosti gube...
nadam se da je sada jasno

Edited by enamat, 23 August 2009 - 22:36.

  • 0

#18 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 23 August 2009 - 22:38

Svi njegovi bisera za Feda su mala deca za bisere fudbalskih komentatora. 'ocu da umrem kad cujem nesto poput "Stoprocentna sansa otisla u nepovrat", pa ide usporeni snimak i onda kaze car, "ma ovo nije bila stoprocentna, nego stodesetprocentna sansa!" :ph34r: Ili - momci nisu ispostovali dogovor iz svlacionice, to kad cujem zeludac mi se prevrne... on makar nema takve ispade, sto ja jako cenim.
  • 0

#19 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 23 August 2009 - 22:38

Meni je omiljeni komentator Ilija Kovachic on je kralj,ne komentarise mnogo tenis,uglavnom kosharku i najjaci je kad kaze POKUSAVA ZA TRRRRII :ph34r:
-Glupo je sto su Viskovica oterali sa RTS,to je vise kompleks ili su bili ljuti sto je Nole izgubio nemam pojmA.
Opet vam kazem,nece Nole ili bilo ko bolje igrati ako Komentator navija za njega!!!
  • 0

#20 Delester

Delester
  • Members
  • 7,263 posts

Posted 23 August 2009 - 22:47

Uopste ne treba da navija javno. U tome je sustina. Ni za koga. A narocito kada igraju 2 nasa igraca, a on se opredeli lepo. Kakav je na fuci nema impakt na to kakav je na tenisu.
  • 0

#21 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 23 August 2009 - 22:48

Ja samo kazem, zamislite jednog Koraca da prenosi tenis... :ph34r:
  • 0

#22 enamat

enamat
  • Members
  • 7,507 posts

Posted 23 August 2009 - 22:50

Svi njegovi bisera za Feda su mala deca za bisere fudbalskih komentatora. 'ocu da umrem kad cujem nesto poput "Stoprocentna sansa otisla u nepovrat", pa ide usporeni snimak i onda kaze car, "ma ovo nije bila stoprocentna, nego stodesetprocentna sansa!" :ph34r: Ili - momci nisu ispostovali dogovor iz svlacionice, to kad cujem zeludac mi se prevrne... on makar nema takve ispade, sto ja jako cenim.


e vidis meni takve stvari ne smetaju.
kad jednostavno momci nisu mnogo bistri, onda im se to oprasta. priroda ih zakinula. za to vise krivim one koji su ih zaposlili.
ali ako neko ima pamet i znanje kao Viskovic, pa sebi dopusta da ne bude profesionalan, i da totalno zaluta u sumi svoje naklonosti prema GOAT-u, usred live prenosa, e onda je to vec veliki propust.

Opet vam kazem,nece Nole ili bilo ko bolje igrati ako Komentator navija za njega!!!

ozbiljno? ja bila ubedjena u suprotno
  • 0

#23 Anonimni Pojedinac

Anonimni Pojedinac
  • Members
  • 196 posts

Posted 23 August 2009 - 22:51

Pa ja sad ne razumem. Meni izgleda da je on bas navijao za Novaka. Znaci nije trebao? Ja mislim da je trebao.
Covek je dreknuo ko blesav kad je Novak napravio jedan sjajan potez (mislim da je bio brejk).
  • 0

#24 Golubica

Golubica
  • Members
  • 3,253 posts

Posted 23 August 2009 - 22:53

У првом моменту сам прочитао за Маријино дупе и опасно сам се забринуо :ph34r:


E to psiholozi (i psihijatri, i psihijatri!) zovu Freudian slip ili kako bi nas narod rekao "sto je babi milo..." :)
  • 0

#25 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 23 August 2009 - 23:05

e vidis meni takve stvari ne smetaju.
kad jednostavno momci nisu mnogo bistri, onda im se to oprasta. priroda ih zakinula. za to vise krivim one koji su ih zaposlili.
ali ako neko ima pamet i znanje kao Viskovic, pa sebi dopusta da ne bude profesionalan, i da totalno zaluta u sumi svoje naklonosti prema GOAT-u, usred live prenosa, e onda je to vec veliki propust.


Pa dobro, ali opet i objektivnost mu je jaca strana, recimo niko ne zna da l' je za Zvezdu ili Partizan, mada ja tipujem na Partizan. A to da l' se bistrima ne oprasta neobjektivnost... onda sam ja tocilo najgore :ph34r:
  • 0

#26 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 23 August 2009 - 23:09

Pa dobro, ali opet i objektivnost mu je jaca strana, recimo niko ne zna da l' je za Zvezdu ili Partizan, mada ja tipujem na Partizan. A to da l' se bistrima ne oprasta neobjektivnost... onda sam ja tocilo najgore :ph34r:


Па кад не може да дође до преноса дербија од чика Гојка :)
  • 0

#27 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 24 August 2009 - 08:34

Mislim da već neko vreme postoji potreba za sličnom temom. Ovo je trebalo da bude uvodni post ali s obzirom da ću uraditi jedan mali split to neće tako izgledati te nema potrebe za nekim preteranim filozofiranjem karakterističnim za uvodne postove. Dakle dame i gospodo u glavnoj ulozi Višković , Džankić , Krivokapić , "parapsihopatologija" Korać , "jako i do samog kraja " Denda , Aca Stojanović i svi oni ostali koji vam kidaju živce svojim biserima , "stručnošću" , "elokvencijom" "objektivnošću" etcetera etcetera etcetera.....

Edited by gmboki, 24 August 2009 - 08:36.

  • 0

#28 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 24 August 2009 - 10:10

Meni se najvise svidjaju oni komentatori Bosanci sa OBN-a kakvi su to kraljevi :ph34r:
Komentarisu NBA pricaju non-stop kao da ide radio-prenos a onda se cepaju od smeha,nesto mumlaju,a komentarise ih trojica.Ovi u tenisu kao cute izmedju poena,nesto se gube,najjace bi bilo kad bi 3 Bosanca prenosilo tenis,onda bi mogao da gledam i Smareja :)
  • 0

#29 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 24 August 2009 - 10:13

Cuti se izmedju poena, tj. ne komentarise, zato sto je takva praksa u tenisu...
  • 0

#30 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 24 August 2009 - 10:18

A mene to nervira :ph34r: Najjace kad su Bosanci prenosili Wimbledon,i igraju Ancic i Verdasko i ovaj u sred poena vice: Udara Verdasko,udara Ancic,ali na kraju posustaje hrvatski igrac,medjutim evo kontre i sjajan poen za Ancica bas je bilo jako :)
  • 0