Jump to content


Photo
- - - - -

FOREX iskustva


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
68 replies to this topic

#61 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 18 December 2009 - 13:02

Bas lepo,broker je sa Kipra :ph34r:

#62 dusankantns

dusankantns
  • Members
  • 11 posts

Posted 18 December 2009 - 15:49

A sta mislite o kupovini akcija Imleka ili drugih delova iz sastava Danube Food Group-a, to ce morati da se proda krajem sledece godine,mozda bi to bilo pristjno ulaganje. Mlekarska industrija ce se uskoro ukrupniti dolaskom nekih stranih velikih kompanija.

#63 luka77

luka77
  • Members
  • 2 posts

Posted 14 April 2011 - 14:08

A sta mislite o kupovini akcija Imleka ili drugih delova iz sastava Danube Food Group-a, to ce morati da se proda krajem sledece godine,mozda bi to bilo pristjno ulaganje. Mlekarska industrija ce se uskoro ukrupniti dolaskom nekih stranih velikih kompanija.


Udaljismo se od teme. Mene isto zanima forex ali ne pricam enlgleski tako da bi voleo da trgujem preko nekog forex brokera ovde, a ne sa Kipra i sta ti ja znam... Ima li preporuka?

#64 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 14 April 2011 - 16:47

Udaljismo se od teme. Mene isto zanima forex ali ne pricam enlgleski tako da bi voleo da trgujem preko nekog forex brokera ovde, a ne sa Kipra i sta ti ja znam... Ima li preporuka?

Za samo trgovanje ti ne treba poznavanje engleskog. Sam prodajes i kupujes uz pomoc programa ( trading platform--platforma za trgovanje devizama) a ne preko brokera. Ako i ima nekih forex brokera koji operisu u Srbiji cuvaj ih se jer tu ( u Srbiji) mnogo stvari nije regulisano na takav nacin da stite krajnjeg korisnika. Pogledaj kako neke banke tretiraju svoje klijente a drzava (Narodna Banka) ne cini nista da ih zauzda .

#65 Zarko Radovanovic

Zarko Radovanovic
  • Members
  • 1 posts

Posted 17 February 2012 - 18:45

Ja vec duze vreme trgujem preko jednog domaceg brokera, u pitanju je fxlider i stvarno sam zadovoljan, narocito onim ljudima iz njihove podrske.

#66 Commandant Carlos

Commandant Carlos
  • Members
  • 169 posts

Posted 20 August 2012 - 17:11

A sa koliko se novca ulazi u svet Forex-a?

#67 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 20 August 2012 - 17:22

Nista ne moze biti 100% sigurno, ni stan, ni forex. Zavisi koliko je ko spreman da rizikuje i kakvi su mu afiniteti.
Ja mislim da je Forex dobra stvar, ukoliko covek ume da se kontrolise, odn ukoliko nije alav, a to se uci, vremenom, za to postoji ta psihologija trgovanja.
Treba ici na sigurno, cekati manje profite...
Ja sam dugo vezbala na demo racunu, od skora trgujem realno, i idemo mi dobro...
Ne trazim velike profite.. dobro je da stalno kaplje malo po malo...
Pozdrav!

Odlicno,igras skoro kako i teorija kaze. Tako nastavi. Pohlepa i strah su dva osecanja koja najvise uticu na trgovinu na berzi.
Ne bih da zvucim zlobno aki znaj da NEMA tog tradera koji nije puk'o na berzi. Ako ne izgubis smatraj da nisi ni ucestvovala u toj zabavnoj i vrlo uzbudljivoj aktivnosti.
Carlose, mislim da je $100 minimum za otvaranje trading acc.

#68 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 21 August 2012 - 14:34

Od moderatora:

Na ovoj temi ima dosta prevaranata. U pitanju su sledeći nickovi koji su registrovani sa istim IP brojem i u istom trenutku:

- Marijaaa, Anastasija04, Najdžel (nova grupa klo[v]nova)
- Mnogi koji su potpisani imenom i prezimenom a registrovani su ranije (stara grupa klo[v]nova); ova grupa je prevelika da bih je stavio u spisak

Inače, nesrećna grupa klo[v]nova ne ume ni da odgovori na temu, jer su odgovarali na sopstvene postove tako što su kliktali na Report.

#69 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 21 August 2012 - 14:39

Od moderatora:

Na ovoj temi ima dosta prevaranata. U pitanju su sledeći nickovi koji su registrovani sa istim IP brojem i u istom trenutku:

- Marijaaa, Anastasija04, Najdžel (nova grupa klo[v]nova)
- Mnogi koji su potpisani imenom i prezimenom a registrovani su ranije (stara grupa klo[v]nova); ova grupa je prevelika da bih je stavio u spisak

Inače, nesrećna grupa klo[v]nova ne ume ni da odgovori na temu, jer su odgovarali na sopstvene postove t .

:frust: